Spavanje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Ja imam problem kao i antonio, probudim se oko 1-2h i ne mogu više zaspati. Luda sam više, a tek sam dva i pol mjeseca trudna.  I ono malo što odspavam, ne bude kako treba nego se probudim s bolovima u vratu i natečenog lica. Inače spavam na leđima, a pročitala sam da to nije baš dobro u trudnoći. I trudim se zaspat na boku, ali baš uvijek se probudim na leđima. Ležanje na lijevom boku mi nikako ne odgovara i najviše me vrat boli baš od tog položaja.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Joj mogu zamislit kako ti je ja svaki dan mucim muku sa nespavanjem,,,,ma proci ce i to

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ma proći će ta faza za koji mjesec. Naravno, nećete spavat kao prije trudnoće, WC je nemoguće izbjeći :)
    Anakome, spavaj kak god ti odgovara, nije ti to ništ strašno. Koliko smo samo puta i na trbuhu spavale a da ne znamo 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Zenske moje molim Boga da se porodim i da sve bude ok i nadam se da ce bebe bit kao moj prvi sin od kad se rodio pa i dan danas a ima 10 god spava od 7 do 7 i bas sam bila prava sretnica,a ovaj manji je poceo spavat sa tri godine odnosno spava od 12 mj po cjelu noc ali uzalud kad ja sad ne mogu spavat.Plakala bi od muke,ali danas ujutro su me tako razveselili da sam sad malo bolje,danas bi me muz izveo na veceru a ja ne mogu nigdje ic jer mi sva hrana smrdi muko moja.

  • cooki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći zadnja tri mjeseca uopće nisam spavala, prvo zbog vrućine koja je bila nepodnošljiva a drugo jednostavno mi se nije spavalo. koristila sam banana jastuk da mi bude udobnije ležati, onda bi se malo digla hodala po kući, onda  se vratila u krevet i opet tako ležala, pa bi popodne poslije ručka si malo odspavala, jednostavno sam imala viška energije, valjda zbog ona prva tri mjesece kad sam samo spavala a i bila sam previše uzbuđena zbog bebe. i onda sam to opet nadoknadila kad je došla moja mala carica jer smo na početku samo jele i spavale, kako ona tako i ja, i to mi je bio najdraži period, sve sam zanemarila, samo ona, ja i krevet, ja sam se oporavila, a ona je cicala i cicala i cicala, ma super.
    sad sam u 31 tjednu trudnoće i spavam na lijevom boku do prvog odlaska na wc i onda više nemogu zaspat dok ovaj moj ne ode na posao od njevog hrkanja, a i zbog tog što me lijevi kuk boli jer cijelo vrijeme ležim na njemu, a ako legnem na desni trne mi noga i počne me hvatat neka nelagoda, i iscrpljena sam je kad se carica digne ujutro puna energije ni meni ne preostaje drugo, zato popodne s njom odspavam i opet sve ispočetka. međutim mislim da mogu to izdržat, uz kvalitetno hranjenje i pozitivan stav da ću se jednom sigurno naspavat.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Cure moje evo ja sam zakljucila da me glava svaki dan skoro boli zato sto ne spavam jucer sam htjela otic popodne makar malo odspavati ali nisam mogla bila bi se cekicem lupala po glavi sve mi je smetalo a sama sam bila kuci muz je poslje rucka uzeo djecu vani da ja malo spavam ali uzaludno.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Vjerojatno od premorenosti ne možeš zaspat.  Moj muž je počeo zadnjih noći toliko hrkat da sam luuuda više. Onda vičem u polusnu na njeg pa mi bude žao, ipak on ide radit a ja mogu crkavat cijeli dan.

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Upravo je pola 4 ujutro :) Inače nemam problema s nesanicom, ali tri tjedna su mi do termina pa pripisujem to uzbuđenosti zbog poroda. Inače me užasno boli trbuh kada se budim po noći, nekako imam osjećaj da mi se beba skroz zalijepi za trbušnu stijenku, pogotovo ako spavam na desnom boku.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Hm ja sam vec dva sata budna ne spavam vec tri mj i ludim svaku vecer.,vjerujem da ti ne mozes spavat od uzbudenja sto je sasvim normalno ja sam manje trudna pa ne mogu lezat na desnom boku jer me onda trbuh boli.

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ja spavam, i stalno bi spavala, jedno se probudim za otić piškit ali to je to :). Uglavnom spavam od 9-10 navečer do 7 ujutro :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.