Mame iz Splita i okolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    I mi smo htili u Matića, ali bio je prenakrcan  čujem samo pohvale za njega! Znači nisam jedina kojoj fali trbuh, hahahha, ja već mislila da sam malo makla
    Croheidi-znaci sve skupa 600-650 kn za kompletan pregled, bez briseva?? ili sam krivo razumila?


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mum_to_be

    mum_to_be

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Pozdrav, curke! Ne zivim u st, iz sire okolice sam. Al za svakog vraga trebam u st i cesto sam tamo pa se pridruzujem temi. 
    Prije tocno mjesec dana rodila sam sina, sve super proslo. Danas bili na prvoj kontroli. Kaze doc da he odlican i da samo tako naprijed. Mama ponosna!  :)
    I ja sam skoro 30+, fali mjesec dana. 
    Kad vec spominjete privatne ginekologe, bila sam za vrijeme trudnoce jednom kod Poljaka. Nista posebno, skupo za pregled koji je trajao 5 min.

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    crnamala


    Evo i mene. Mamica vrlikog djecaka od 2 mjeseca.  Ja san jedna od tih preko 30( prekosutra 33 godine). Prva beba, super trudnoca, ptenila 14 dana i na kraju rodila na carski.  Cure koje jos isčekujete ili radite na bebi uzivsjte i sretno. Meni sad nekad pomalo fali trudnoca i trbuh i osjecaj migoljenja. Bas brzo prodje. Mi nszalost moramo čekati bar 1 god za drugo.

    meni je u ponediljak rođendan :)
    sve ste starije od mene :/
     jbg zaletila se beba al neka je ona mi je sad sve

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Žene baš sam sritna što nas ima, nadam se da će nas bit još više
    Čestitam svima koje su friško rodile 
    Tonka što ima loše u tome kad si mlada mama, vi ćete za 15 god skupa izlazit, ti ćeš bit starija sestra 
    kokolo Matić je baš prebukiran, samo oslobodi mu se misto svako toliko kad starija dica pređu u dr. opće prakse, ali zab sam spomenit dr. Kapor Jeričević, radi s Matićem na dispanzeru, nema ko je ne hvali, mlađa je i govore da će bit najbolja u Splitu za koju godinu. Mislim da u nje ima mista

    <3 2/2013 <3

  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    I ja kažem super da nas ima iz st  i da si pokrenila temu. Vecinu info ovde mozemo procitat za zg ili druge gradove.
    Mi smo u dr Meire Kraus na mertojaku.  Glasi kao jedna od najboljih ali je prebukirana. Mi smo pitali jel mozemo a bila mi je i dragome pedijatar  pa nas je uzela. Inace po novon sva dica preko 7 god se prebacuju doktorima opce prakse. 
    Ako je sve ok nikad nije ni kasno ni rano za bebu. Ja sam s dragin 14 godina.  Eto moje je dite sad moglo birat srednju školu.  

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    StellaMaris


    Tonka što ima loše u tome kad si mlada mama, vi ćete za 15 god skupa izlazit, ti ćeš bit starija sestra 

    a skoro bi joj i mogla bit hah :)

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    StellaMaris da, i za nju smo čuli, poznanici su nam kod nje s malim, prezadovoljni su. ali ni ona tad nije primala nove :( Stvarno je problem u Splitu s pedijatrima, premalo ih je :/
    I ja čestitam svim friškim mamama   Super mi je što smo se okupili na ovoj temi :)
    Tonka18 godine nisu bitne, uvjek je pravo vrijeme ako to želiš ;) i moja mama je prvo dite rodila sa 17 i ni nama ni njoj ništa ne fali. Sretno!


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    I dr Kapor puna, svašta. Valjda se dobar glas nadaleko čuje
    Mi kad smo tražili u nje si se moga upisat bez problema. Ima ih stvarno malo, a svega ih je 3-4 na dobrom glasu, a svi bi za svoje dite tili samo najbolje. Ako nemaš vezu (o vrtićima da ne pričam) osuđen si na ostatke 

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    kokolo ja sam rodila ima misec dana a preksutra mi je 18. rođendan :) tako je i moja mama stariju sestru i od dragog njegova mama njega sa  18
    Hvala 

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Tonka još imaš i mlade bake koje su te podržavale, a sigurno će ti pomagati u svemu. Rano roditeljstvo je puno prednosti, nema tu samo negativnih stvari kao što su nezavršena škola, odrastanje preko noći, kompliciraniji život, prekinuta mladost…sve se može kad se hoće (i uz malo pomoći ostalih)

    <3 2/2013 <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.