Što je najvažnije što ste naučili od svoje djece?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tom8jerry

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    spoznala/naučila :da više nikad neću biti bezbrižna,
                              posebnu vrstu odvratne bespomoćnosti kad je bolestan a ja mu ne mogu pomoći
                              sitnice su jako važne

  • maja7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naučih da moje dijete nema “reprizu” i da je svaki neiskorišten trenutak s njom zauvijek izgubljen, stoga to imam uvijek na umu dok me njene male oči traže , rukice vuku za hlače između kuhanja, hrpe neopranog suđa, veša, usisivača, pegle samo da bi me poljubila, jer ja sam njena mama…zastanem i osvjestim malog čovjeka i njeno postojanje…i osjetim bezuvjetnu ljubav…

  • bižena

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    …biti strpljiva, naučila sam slušati i dogovarati se.
    Otkada sam to naučila puno bolje se slažemo, nema vriske ako nešto ne dobije, nema nagovaranja ajde mama ajde…. i mama je naučila da će prašina na namještaju čekati, a dijete ne može čekati i neće uvijek biti dijete - beba.

  • zvekanka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Od kada sam mama svijet mi se čini kao ljepše mjesto. Smijem se više, bolja sam osoba, ne zamaram se sa malim stvarima i trudim se svaki dan naučiti nešto novo. To moje malo stvorence naučilo me je srećij jer više ni ne znam kako bih skinula osmjeh koji mi stalno treperi na usnama.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju. 
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/razvoj-od-4-do-6-godine/kako-se-nositi-s-djecjim-suzama-1084 [klokanica.24sata.hr]
    Našu knjigu tjedna ‘Što nas djeca mogu naučiti’ nakladničke kuće Mozaik knjiga, osvojile su zrakasunca i snowwhite, a one će biti obaviještene putem maila.

    Pozivamo vas da nam i dalje pišete što je najvažnije što ste naučili od svoje djece, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.