Stručno osposobljavanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    A daj. Pa valjda ce onda morat zbog nas otvorit natjecaj opet. Jer san procitala da su zakonom duzni te opet vratit na strucno, inace ih mos tuzit.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    To bi bilo lijepo :( ali su cure koje su u takvoj situaciji komentirale… Znači ti sada i da odradiš 3-4 mjeseca (dok možeš) i onda si doma na porodiljnom kad se vratiš ti moraju sve isponova… Znači ne stažiraš više 12 mjeseci nego 12 mj u komadu + tih nekoliko koje si odradla prije nego si raskinula ugovor.
    Mislim, ja sam si baš raznišljala ne moraju te oni plačati dok si doma dok ne rodiš, ali bi svakako bilo lijepo da ti ne rade sve te komplikacije :( 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mada je meni savjetnica rekla suprotno od onoga što su te cure komentirale, odnosno, kad ne možeš više raditi prekineš stažiranje i nastaviš nakon porodiljnog normalno, bez komplikacija, ali vjerojatno te cure znaju više od savjetnice :( 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Evo ja sad opet citam sta su mi sa hzz-a rekli: poslodavac je u obvezi me primiti natrag. Ne znam. Ja cu radit i bit optimisticna. Hhh 

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hahahah, naravno :D najbolje tako :)
    Ali vjerujem da će te svakako primiti nazad i vjerujem i za sebe, ali samo me muči taj problem kako opet ispočetka moramo čekati… i natječaj i papire nositi i čekati potvrdu… aaaah :( 
    Bit ćemo informirane na vrijeme :D Ako ništa drugo, jedna drugu ćemo informirati :D
    Je l'ima kakvih novosti oko zahtjeva? :)
    Ja sam neki dan otkrila da moja draga tajnica vrtića nije predala papire jer su je krivo informirale ove iz hzza, a i svaki dan me zove jer joj nedostaje jedan papir (da se razumijemo, prije mene je već prijavila kolegicu s kojom sam išla na faks i nije imala tih problema!) i shvatila sam da je tek danas predala moje papire… Jeeeej, svakako se nadam da ću u roku od mjesec dana već krenutii… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Evo sam našla i ovo na stranici-moj posao:

    • u slučajevima prekida stručnog osposobljavanja za rad zbog korištenja prava rodiljnog/roditeljskog dopusta poslodavac je u obvezi omogućiti nastavak stručnog osposobljavanja u preostalom razdoblju do isteka 12 odnosno 36 mjeseci,

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ja nemam pojma. Natječaj je završio 31.12. Još ništa. Cekaju da rodim.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    E, pa dobro je znati te informacije :D Nadajmo se da neće ništa promjeniti ;) 
    O, da, očito čekaju da se sve mi porodimo :D haha
    Meni je natječaj završio s 1.2. ali su zadržali bez veze papire, mada se ništa ne bi promjenilo. Prijateljici su predali papire još početkom 1. mjeseca, pa nema pomaka. :( 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Barbs jel se sta dogada? Mene danas zvali na sud, potpisat neke papire. I sad cu jos cekat.
    Jesi ti rekla u vrticu da si trudna. Ja jos nisam.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I prijateljicu i mene su zvali iz vrtića da potpišemo papire radi prijevoza.
    Za sada nema novih info :(
    Prošli tjedan sam pitala savjetnicu preko emaila da li slučajno zna kad kreću obrađivati zahtjeve predane ove godine. Njen je odgovor bio:

    S rješavanjem zahtjeva bi se trebalo krenuti za otprilike 15 dana, nakon odobrenja sredstava. Ukoliko do 3.4.2017. ne počnete sa stručnim osposobljavanjem, do tada biste mi se ponovno trebali javiti.

    Sudeći po svemu…. načekat ćemo se još. :( Nisam rekla još… Nažalost, pitaje nje koliko ćemo imati prilike raditi…  Ovo je strašno :( 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.