SUA( jedna pupčana arterija) i hiperehogeno crijevo

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    bubamara1986

    Nisu mi nista mjerili. Ispada da su u Petrovoj bili nemarni jer od 10 tt meni nikakav uzv nisu radili. A tamo sam bila 2 tjedna zbog hematoma. Znaci vidjeli da hematoma nema i pustili me doma. Da nisam isla privatniku na anomaly scan ne bi ni sad znala da beba ima ta 2 soft markera.


    Kod koga si u Petrovoj? Tko te vodi?

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Bubamara gdje vodis trudnocu? Tvoj ginekolog (bilo socijalni ili privatni) te treba slati na sve te pretrage.

    [lilypie.com]

  • Avatar bubamara1986

    bubamara1986

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Vodim trudnocu u Petrovoj jer me moj soc.gin poslao tamo jer su oni strucnjaci. Snjezana Skrablin mi vodi inace iako je bio jedno i dr.Vrček ili tak neko prezime i jos jedna doktorica sad na zadnjem pregledu. Prvenstveno Snjezana Skrablin

    “Sve što jesam, i što se nadam da ću biti, dugujem svojoj majci.”

    Abraham Lincoln

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    bubamara1986

    Vodim trudnocu u Petrovoj jer me moj soc.gin poslao tamo jer su oni strucnjaci. Snjezana Skrablin mi vodi inace iako je bio jedno i dr.Vrček ili tak neko prezime i jos jedna doktorica sad na zadnjem pregledu. Prvenstveno Snjezana Skrablin


    Za tu dokt.tu i tamo cujem propuste !
    A kod dokt.Veceka mi je jedna cura rekla da ne idem nikakooo!!
    Uvijek mozes promijeniti dokt.tamo ! Ne moras voditi T kod njih..mozes izabrati koga god zelis !

    [lilypie.com]

  • Avatar bubamara1986

    bubamara1986

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Bila sam danas na amniocentezi. Meni taj postupak nije ostao u lijepom sjecanju unatoc ljubaznom i profi doktoru. Al ajde prezivjela sam i sad mirovat i cekat nalaze . Ugl. Mislim se maknut iz Petrove i prebacit drugdje. Dosta su me zezali. 

    “Sve što jesam, i što se nadam da ću biti, dugujem svojoj majci.”

    Abraham Lincoln

  • PucPuc

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dr.Kos iz Poliklinike Ginekos je definitivno najbolji dijagnostičar i ginekolog na ovim prostorima! Ne samo da nam je SUA sindrom vidio u 12.tjednu već nas nije preplašio nego educirao, smirio i pokazao da za svaku situaciju postoji rješenje. Suvremeno rješenje i lijek, a ne klasično mirovanje sto sam čitala po forumima da se obično savjetuje… Beba se normalno razvijala, dobivala na težini kako treba i sve sa smiješkom 😀
    Ponovo i uvijek kod njega!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.