Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • taki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala puno na odgovoru, kupicu danas test i sutra cu da ga odradim, ne znam sta da mislim, merila sam temperaturu 37 tacno, pojavile su mi se opet danas mucnine i blage vrtoglavice u trenutku pobledim cela, ko ce docekati sutra 🤦🏻‍♀️

  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    taki

    Hvala puno na odgovoru, kupicu danas test i sutra cu da ga odradim, ne znam sta da mislim, merila sam temperaturu 37 tacno, pojavile su mi se opet danas mucnine i blage vrtoglavice u trenutku pobledim cela, ko ce docekati sutra 🤦🏻‍♀️

    Ako ne mozete cekati kupite Clear Blue za 6 dana prije i on ce vam i sad pokazati ako jeste. Ja sam prvi put njega radila 4 dana prije i to navecer i bio je odma pozitivan. Drzim fige

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2860

    Prijavi adminu

    taki

    Hvala puno na odgovoru, kupicu danas test i sutra cu da ga odradim, ne znam sta da mislim, merila sam temperaturu 37 tacno, pojavile su mi se opet danas mucnine i blage vrtoglavice u trenutku pobledim cela, ko ce docekati sutra 🤦🏻‍♀️


    Kakvu temp mjerite ako ne mjerite bazalnu dabe ova obična tjelesna ….ona vam ništa ne može pokazat…
    Kupite test …sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    taki

    Hvala puno na odgovoru, kupicu danas test i sutra cu da ga odradim, ne znam sta da mislim, merila sam temperaturu 37 tacno, pojavile su mi se opet danas mucnine i blage vrtoglavice u trenutku pobledim cela, ko ce docekati sutra 🤦🏻‍♀️

    Taki javi naaaaam….😁😁😁

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • Gordanaaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice..Šta vi mislite o mojoj situaciji
    Dakle, redoviti ciklusi.odnos sa partnerom sam imala dan prije i na dan same ovualcije ,na dan same ovulacije po kalendaru imali smo odnos sa ejakulacijom unutra.
    Ovulacija je bila 23.2. 
    Imam bolove unazad 4-5 dana u dojkama više prema pazuhu i konstantno propadanje u jajnicima i leđima … 
    Pravila sam danas test obicni na trakicu First Sign koji je negativan ,s tim da nije prvi jutarnji urin a menstruacija mi treba doći tek za 7 dana . Da li da ponovim ako da,kad je najbolje? Hvalaaa.

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Gordanaaa

    Pozdrav ženice..Šta vi mislite o mojoj situaciji
    Dakle, redoviti ciklusi.odnos sa partnerom sam imala dan prije i na dan same ovualcije ,na dan same ovulacije po kalendaru imali smo odnos sa ejakulacijom unutra.
    Ovulacija je bila 23.2.
    Imam bolove unazad 4-5 dana u dojkama više prema pazuhu i konstantno propadanje u jajnicima i leđima …
    Pravila sam danas test obicni na trakicu First Sign koji je negativan ,s tim da nije prvi jutarnji urin a menstruacija mi treba doći tek za 7 dana . Da li da ponovim ako da,kad je najbolje? Hvalaaa.


    Hej, ja bi na tvome mjestu jos pricekala i napravila test na dan kad trebate dobit menstruaciju. Ipak je jos rano da ista pokaze, taman i ako jeste trudni. Sretno :) 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    Idući pregled: 20.5
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Marija96

    Gordanaaa

    Pozdrav ženice..Šta vi mislite o mojoj situaciji
    Dakle, redoviti ciklusi.odnos sa partnerom sam imala dan prije i na dan same ovualcije ,na dan same ovulacije po kalendaru imali smo odnos sa ejakulacijom unutra.
    Ovulacija je bila 23.2.
    Imam bolove unazad 4-5 dana u dojkama više prema pazuhu i konstantno propadanje u jajnicima i leđima …
    Pravila sam danas test obicni na trakicu First Sign koji je negativan ,s tim da nije prvi jutarnji urin a menstruacija mi treba doći tek za 7 dana . Da li da ponovim ako da,kad je najbolje? Hvalaaa.

    Hej, ja bi na tvome mjestu jos pricekala i napravila test na dan kad trebate dobit menstruaciju. Ipak je jos rano da ista pokaze, taman i ako jeste trudni. Sretno :)


    Btw ja sam napravila i koji dan prije nego trebam dobiti i pokazalo je pozitivno. Iako kazu najbolje je napraviti kada izostane menstruacija. 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    Idući pregled: 20.5
    [tickerfactory.com]

  • Gordanaaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Marija96 
    Da li ste pravili isto tako trakice ranije ili neki bolji test? 

  • Gordanaaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Marija96

    Marija96

    Gordanaaa

    Pozdrav ženice..Šta vi mislite o mojoj situaciji
    Dakle, redoviti ciklusi.odnos sa partnerom sam imala dan prije i na dan same ovualcije ,na dan same ovulacije po kalendaru imali smo odnos sa ejakulacijom unutra.
    Ovulacija je bila 23.2.
    Imam bolove unazad 4-5 dana u dojkama više prema pazuhu i konstantno propadanje u jajnicima i leđima …
    Pravila sam danas test obicni na trakicu First Sign koji je negativan ,s tim da nije prvi jutarnji urin a menstruacija mi treba doći tek za 7 dana . Da li da ponovim ako da,kad je najbolje? Hvalaaa.

    Hej, ja bi na tvome mjestu jos pricekala i napravila test na dan kad trebate dobit menstruaciju. Ipak je jos rano da ista pokaze, taman i ako jeste trudni. Sretno :)

    Btw ja sam napravila i koji dan prije nego trebam dobiti i pokazalo je pozitivno. Iako kazu najbolje je napraviti kada izostane menstruacija.


    Ja sam u prvoj trudnoći pravila Clearblue digital 5 dana ranije i bilo je plus .. a sad sam uzela trakice i jeftinije a do menstruacije je još 7 dana.. Probat ću još jednom na dan očekivane m

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 784

    Prijavi adminu

    gordanaaa ako si nestrpljiva uzmi u dm-u onaj dupli pak pa presjeci za 3 dana pa za 6 dana… vjerujem da si nestrpljiva ali samo smireno, zaokupi se necim da ti vrijeme brze prođe… kako god bilo saljem podrsku ❤️

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.