Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gordanaaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    LadyD

    gordanaaaako si nestrpljiva uzmi u dm-u onaj dupli pak pa presjeci za 3 dana pa za 6 dana… vjerujem da si nestrpljiva ali samo smireno, zaokupi se necim da ti vrijeme brze prođe… kako god bilo saljem podrsku ❤️


    Puno Vam hvalaa🥰

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Gordanaaa

    Marija96
    Da li ste pravili isto tako trakice ranije ili neki bolji test?

    Trakice.. Ma ako jeste pokazat će svaki test. Sretno i ponovite za par dana :) 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    Idući pregled: 20.5
    [tickerfactory.com]

  • anci92

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, molila bih vas misljenje. Ciklus mi traje 24 dana, zadnji dan M je bio 25.3, a nezasticene odnose smo imali 26. i 27. ovulacija je bila 30. znaci danas je 5 dana proslo od ovulacije. Od jucer imam grceve u donjem dijelu trbuha koji kroz dan prolaze i dolaze. U vožnji imam mucnine koje nikada prije nisam imala tokom voznje. Takodjer jucer sam na WC papiru vidjela malu smedju mrljicu. Da li je moguce da su to vec sad prvi simptomi tako rano? Hvala vam svima na odgovori

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Mala smedja mrljica moze bit implatacija samo sto se meni desila dva dana prije pocetka menstruacije.
    Sto se tice ovulacije i kad ste imali odnose nekako mi to sve prebrzo ali s obzirom da dva dana mogu spermij opstat sve je moguce.
    I ciklus vam je skracen pa je zato i ovulacija prije.
    Moj savjet pricekajte dan menstruacije pa napravite test.
    Ako ste nestrpljiva mozete i koj dan prije.Ja sam se testirala dva dana prije i to navecer sa clear blue digital i bio je vec pozitivan.
    Taj trenutak dok sam cekala rezultat se desila implatacija i ja mislila da je menstruacija😊Jos se mislim sad kad sam potrosila test kad ono dođe plus.
    Moj simptom je bio jedino bolne grudi odmah iza zadnje menstruacije i cesce mokrenje te probadanje jajnika.
    Sretno👌🤰🏻

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • anci92

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    nora3001

    Mala smedja mrljica moze bit implatacija samo sto se meni desila dva dana prije pocetka menstruacije.
    Sto se tice ovulacije i kad ste imali odnose nekako mi to sve prebrzo ali s obzirom da dva dana mogu spermij opstat sve je moguce.
    I ciklus vam je skracen pa je zato i ovulacija prije.
    Moj savjet pricekajte dan menstruacije pa napravite test.
    Ako ste nestrpljiva mozete i koj dan prije.Ja sam se testirala dva dana prije i to navecer sa clear blue digital i bio je vec pozitivan.
    Taj trenutak dok sam cekala rezultat se desila implatacija i ja mislila da je menstruacija😊Jos se mislim sad kad sam potrosila test kad ono dođe plus.
    Moj simptom je bio jedino bolne grudi odmah iza zadnje menstruacije i cesce mokrenje te probadanje jajnika.
    Sretno👌🤰🏻


    Hvala na odgovoru 🥰 i meni su bolne grudi zato me to sve i zbunilo. Malo sam samo nestrpljiva 😄 u nekom periodu sam pomislila cak i da umisljam ali eto, nadam se da ce biti sve okej i da nije nista drugo sto se tice tog probadanja. 

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Za sad su simptomi trudnoce.Pratite sve dane mozda se jos koji simptom pojavi.
    A test onda probajte tamo 15.4.,3 dana prije ali taj clear blue digital i to vi napravite s jutarnjim urinom za svaki slucaj.
    On je malo skuplji ali je za do 6 dana prije i bilo koje doba dana.
    Drzim fige i javite,a sad desetak dana pratite.👌🏻😊

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • franka007

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Hej cure, jel netko od simptoma bio jakoooo žedan? 😂 Ugl 4-5 dana pred mengu sam bila užasno žedna stalno, a nisam jela nešto što bi izazvalo toliku žeđ, Al nisam to ni povezivala s ničim 😂 inače sam zadnjih par mjeseci pred mengu imala glavobolje, ovaj mjesec toga nije bilo, trbuh me probadao kao pred mengu s tim da sam imala probadanja i u oba jajnika sto inače nemam…I da, tih 4-5 dana pred mengu sam bila užasno umorna, zaspala bih čim legnem…i na dan kad sam trebala dobiti otišla sam po test, i pozitivan iste sekunde, prvo se pojavila jakaa crtica koja pokazuje trudnocu pa tek onda pomalo kontrolna 🙃
    Sad imam probadanja u trbuhu kao pred mengu, samo laganije, i osjetljive grudi.

    30.03. +

  • anci92

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    nora3001

    Za sad su simptomi trudnoce.Pratite sve dane mozda se jos koji simptom pojavi.
    A test onda probajte tamo 15.4.,3 dana prije ali taj clear blue digital i to vi napravite s jutarnjim urinom za svaki slucaj.
    On je malo skuplji ali je za do 6 dana prije i bilo koje doba dana.
    Drzim fige i javite,a sad desetak dana pratite.👌🏻😊


    Eto mene nakon skoro dva tjedna, uz simptome kao sto su umor, bolne grudi i zgaravica koja me tu i tamo muci sto mi je zapravo i najcudnije jer je nikad nemam. Menstruaciju sam trebala dobiti u nedjelju, jos nisam. Test sam radila dva dana prije menstruacije, najosjetljiviji clear Blue i bio je negativan. Imala sam neki iz Mullera pa sam ga napravila u ponedjeljak doduse popodne, i isto bio negativan. Planiram pricekati do četvrtka pa cu otici provjeriti betu. 🙂

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    anci92

    nora3001

    Za sad su simptomi trudnoce.Pratite sve dane mozda se jos koji simptom pojavi.
    A test onda probajte tamo 15.4.,3 dana prije ali taj clear blue digital i to vi napravite s jutarnjim urinom za svaki slucaj.
    On je malo skuplji ali je za do 6 dana prije i bilo koje doba dana.
    Drzim fige i javite,a sad desetak dana pratite.👌🏻😊

    Eto mene nakon skoro dva tjedna, uz simptome kao sto su umor, bolne grudi i zgaravica koja me tu i tamo muci sto mi je zapravo i najcudnije jer je nikad nemam. Menstruaciju sam trebala dobiti u nedjelju, jos nisam. Test sam radila dva dana prije menstruacije, najosjetljiviji clear Blue i bio je negativan. Imala sam neki iz Mullera pa sam ga napravila u ponedjeljak doduse popodne, i isto bio negativan. Planiram pricekati do četvrtka pa cu otici provjeriti betu. 🙂


    Cudno svi simptomi a nece plusic😂
    Drzim fige i cekam,moguce je da je kasnija ovulacija i manje hcg u mokraci.
    Sretnoooo

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.