Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Mama o pa ti si vec u prednosti za jedno spram vecine nas! Ali stici cemo mi tebe!

    M.girl ja nisam nigdje naisla na savjet za neku zamjenu osim onih sto kupuju sve te sastojke odvojeno, a to mi bilo nekako prekomplicirano i Bioastin. Njega smo kupovali, tj.mislim samo 1 bocicu dok mi gina nije prokomentirala da njega mogu i ja pit! U smislu da nije nest ciljan za spermice bas i preporucila Profertil. Pa reko ajde uvijek u svemu kalkuliramo da je povoljno, a dobro, sto nije bas uvijek tako uspjesno pa smo odlucili ovdje ne eksperimentirat iako ne sumnjam da je to vase vjerojatno dostojna zamjena.
    Mi smo u Njem.pa sam si narucila ovdje preko neke njihove str., dok je u ljekarni, doduse samo sam u jednoj provjerila, slicno kao kod nas. Tu, mislim. Ali manji je grad pa mozda zato, vjerujem da se u vecim moze naci povoljno direkt u ljekarnoj. Ako bi se mozda odlucili na njih, a da nemate nikog ovdje mozemo nesto iskemijat!
    Mi smo trenutno u fazi da je muz na njima, ja na Femisan a kapima i u 7.mj.iza godisnjeg krecemo ovdje u kliniku.

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

     za sve vještice!! 
    Mimica ja bi ti predložila mjerenje bazalne temp. i pracenje iscjedka, tako ces najlakse znat kad ti je ovulacija, tj. Plodni dani.  Meni je ona aolikacija fertility friend odlicna i sve pratim preko nje! 

  • Mina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobro veče!!
    Nova sam tu i ne znam dali se neko možda susreo sa ovim problemom…
    U braku sam 1god.i 6mj.i trudimo se oko bebe ali nam još nije uspjelo…zasad..
    Menstruacija mi je bila redovita ali 25.2.sam imala pa nisam imala do 18.4.i sad opet nisam još dobila.Nalazi sa ginekološke strane su uredni.
    Zanima me zašto se to događa??

  • Avatar nena27

    nena27

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Curke nisam imala namjeru bilo što testirati ovaj mjesec ali vrag mi nije dao mira. Sinoć ja uzmem lh trakicu kad ono pozitivna i to pozitivna odmah čim sam ju stavila obje crte se pojavile i to ona druga tamnija od kontrolne. Baš sam se šokirala jer obično treba vremena da potamni, a jučer mi je bio 11dc a inače mi pozitivna bude tek 13dc tako da sam ja odmah sinoć u akciju krenila, danas ću opet vidjet hoće biti pozitivna. Baš sam ovaj mjesec sama sa sobom komentirala ma nema smisla ni bazalna ni lh trakice znam svoje tijelo svaki mjesec je skoro isto i neću nista raditi ovaj mjesec imat ću odnos 10dc i 13dc i to je to. Kad ono ništa po planu 

    [daisypath.com]

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mama1 iiii? Jesi radila novi test?

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim. Test mi je pokazao +, onaj gravignost ultra. Nisam imala mira, i jučer poslije posla se testirala prvo sa gravignost ultra i pokazao je crtu, jeste bljedunjava ali je crta tu, i odmah poslije toga sam uradila i onaj digitalni test od clearblue i on isto pokazao trudnoću i da je trudnoća stara 1-2 tjedna. Napominjem da sam trebala dobiti tek u ponedjeljak, pa je to rana trudnoća. Iako sam sebi obećala da se neću testirati dok mi ne bude kasnilo ali nisam mogla izdržati. Daj Bože da bude sve uredu, morati ću i bhcg izvaditi ali ću tek u ponedjeljak. Uglavnom, kasnija je ovulacija bila jer sam je upratila lh trakicama, 20-21 dan ciklusa, i ne mogu vjerovati da mi je test pokazao +. Bože kako sam sretna.
    Ljubim vas sve.

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Teddy Bear

    Evo da se i ja javim. Test mi je pokazao +, onaj gravignost ultra. Nisam imala mira, i jučer poslije posla se testirala prvo sa gravignost ultra i pokazao je crtu, jeste bljedunjava ali je crta tu, i odmah poslije toga sam uradila i onaj digitalni test od clearblue i on isto pokazao trudnoću i da je trudnoća stara 1-2 tjedna. Napominjem da sam trebala dobiti tek u ponedjeljak, pa je to rana trudnoća. Iako sam sebi obećala da se neću testirati dok mi ne bude kasnilo ali nisam mogla izdržati. Daj Bože da bude sve uredu, morati ću i bhcg izvaditi ali ću tek u ponedjeljak. Uglavnom, kasnija je ovulacija bila jer sam je upratila lh trakicama, 20-21 dan ciklusa, i ne mogu vjerovati da mi je test pokazao +. Bože kako sam sretna.
    Ljubim vas sve.


    Dragaaaaa pa cestitaaaaaam 😗😗😗😗😗

    [lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    M.lady

    Teddy Bear

    Evo da se i ja javim. Test mi je pokazao +, onaj gravignost ultra. Nisam imala mira, i jučer poslije posla se testirala prvo sa gravignost ultra i pokazao je crtu, jeste bljedunjava ali je crta tu, i odmah poslije toga sam uradila i onaj digitalni test od clearblue i on isto pokazao trudnoću i da je trudnoća stara 1-2 tjedna. Napominjem da sam trebala dobiti tek u ponedjeljak, pa je to rana trudnoća. Iako sam sebi obećala da se neću testirati dok mi ne bude kasnilo ali nisam mogla izdržati. Daj Bože da bude sve uredu, morati ću i bhcg izvaditi ali ću tek u ponedjeljak. Uglavnom, kasnija je ovulacija bila jer sam je upratila lh trakicama, 20-21 dan ciklusa, i ne mogu vjerovati da mi je test pokazao +. Bože kako sam sretna.
    Ljubim vas sve.

    Dragaaaaa pa cestitaaaaaam 😗😗😗😗😗


    Hvala puno

  • Minna

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Teddy B. Cestitaaam:))) bravooo
    M.girl- nevjerojatno da sam neki dan razmisljala:
    Kad ukucas u google-koliko dugo ste radili bebu
    Odgovor je il odmah, il kroz 4mjeseca, il duzi, al onda je bio neki problem..nema sredine, ima, ali rijetko, tipa 7mjeseci 
    Ili je odmah il sa problemom
    Mimica- znam kako ti je. Meni je ovaj mjesec dosla ranije, isto sam bila u komi
    Pozdrav svim curama

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Već sam pisala kako smo se početkom godine odlučili za drugo dijete i prestali smo se paziti. U veljači smo imali svi gripu i nismo ni pokušavali taj mjesec, u ožujku sam pratila plodne dane, ali bez uspjeha. Uglavnom, zadnja mjesečnica je bila krajem travnja i uz pomoć lh traka sam uhvatila pik, kasnija ovulacija, ciklusi 33-34 dana, ali smo bili vrijedni sve plodne dane, sama ovulacija i nismo više ni mogli. I sa svojom djevojčicom sam imala kasniju ovulaciju, termin su mi računali po uzv, tjedan dana manja trudnoća. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.