Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Zadnja 2 su bila skolska, pa se nadam.. :-) prije toga, 7 mjeseci nisam imala nikako menzes.. 

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Mono, draga, sretna sam zbog tebe i drago mi je kaj ideš na postupak. Držim ti veeelike fige da uspije. :)
    Kak se ti osjećaš? Još malo pa si nadomak svojem cilju.. 
    Evo nama još malo pa bude godina dana kak se ne pazimo, odnosno kako želimo dijete. Ovaj mjesec nisam ovulirala, to samo potvrđuje moje anovulacijske cikluse. Muž mi pije tablete još mjesec dana pa idemo na ponavljanje spermiograma. Ne događa se apsolutno ništa, pijem vrkutu i dalje koja mi je produljila ciklus čak na 32. dana, ali nema veze. Moja gin me samo smiruje i kaže neka čekam do ljeta i ako se kaj ne desi da će nas onda slati dalje. Meni je iskreno dosta čekanja, imamo dijagnoze takve kakve imamo i znam da se neće desiti čudo da ostanemo trudni samo tako. I kaj, da čekam do ljeta kad kreću lagano godišnji i nikoga više ni nećemo naći na svom radnom mjestu od doktora. Maaah.. Imam osjećaj da tapkamo u mjestu. Nakon spermiograma krenut ćemo nekamo privatno na konzultacije i da nas savjetuju što i kako dalje. Imam 28 godina i ne želim odugovlačiti više. Baš lagano tonem u neku depru. :(
    Ostale curke, svima također držim fige. I moj savjet, nemojte čekati 6 mjeseci ili više da krenete na pretrage. Ako se trudnoća ne desi u prvih 4.mjeseca, a pratite plodne dane, znajte da nešto nije u redu. A to što naši ginekolozi nas smiruju i kažu da treba proći vremena, tu priču nek prodaju nekom drugom, jer kaj s onim curama koje prvi puta ostanu trudne, znači zdrave su i one i njihov muž/partner. Tak da, ili je sve u redu ili nije, trećega nema. Nažalost, mi ćemo se morati malo više potruditi da dođemo do svoje bebice, ali ništa zato, samo da nam uspije na ovaj ili onaj način, to je nebitno. Bitno je da ju primimo u naše naručje. 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Drage moje, malo sam u guzvi pa vas nisam uspjela sve popratiti. Zao mi je zbog svih koje ste dobile ali polazem sve nade u iduci mjesec :) 
    Mono, tako mi je draaaago zbog tebe!!! Iskreno se nadam da ce napokon sve biti kako treba. Bas si mi uljepsala dan :) 
    Drzim fige svima i saljem veeeeeliku pusu  😘
    Valentina, kako si ti, bebac? Kad sam vidjela da je vec proslo 27tjedana ostala sam u soku. Proletilo je. :)

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • ljube004

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    evo ja… juče dobila vješticu..baš sam tužna. Išla sam kod dok po uputnicu za Petrovu da idemo na konzultacije za ivf. Ne vrijedi čekati. Danas sam im skenirala upunicu. Dobila termin 13.07.  al ajd.. preživit ćemo 

  • ljube004

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    i da.. kažem ja svojoj dok da sam počela piti matičnu mliječ. Kaže ona možeš i pivo što se mene tiče  

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Mama1 menopauza?! Znam da se i to dogadja, ali nadam se da kod tebe nece stvarat vece probleme iako iskreno ja na ovom testicu vidim plus! Kad ces ga ponavljat??
    Ostale koje su dobile zao mi je, znam kako vam je, ali nema druge nego dalje u nove pobjede!
    Mono i ljube004 sretno sa IVFom i nek uspije od prve!!
    M.girl1 u pravu si iako mozda ljeto, sunce, godisnji odrade svoje pa na jesen budes isla slusat otkucaje srceka!
    Znam da ovime necu otkrit toplu vodu (iako ja do nedavno nisam znala) ali bi onima ciji muzici piju Profertil htjela skrenit pozornost na to da je u Njemackoj znatno jeftiniji nego kod nas!
    Mi smo pakiranje od 180 kom.platili 83 eura sto je usteda od preko 400 kn u odnosu na cijenu kod nas, a na manjem pakiranju se ustedi 200tinjak kn!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Barbara29, hehe a hvala ti na lijepim željama, da barem. Nikad se ne zna ;))
    U kojoj si ti fazi trenutno? 
    Moj muž ne pije profertil nego od solgara - advanced antioxidant formula i od twinlaba l-arginin jer nam je rekao doktror iz ivf poliklinike da je nepotrebno davati puno novaca za profertil, a da su po sastavu ove tablete iste kao i profertil. A daj mi reci na koji način si ti naručila tablete iz njemačke ili ti ih je baš netko gore kupio? 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Drage cure,
    Nisam bas sve uspjela poloviti, uvijek sam u zurbi, jer radim dvokratno, pa samo dodjem doma na kratko.
    Mama1, to je kao pozitivan test, svakako izvadi betu koja ce ti pokazati tocno.
    Cure koje su dobile M, zao mi je jakooo !!! Nadam se da ce iduci mjesec biti vise srece.
    Mgirl,
    Potpuno se slazem s tobom oko ovih pretraga i svega. Pa evo primjer, znaci s nama.je kao sve u redu, osim malo losijeg spermiograma, problema sa stitnjacom ali sve pod terapijom i to.i ciljano sam ostala T vrlo brzo. Sad…druga stvar je.to sto ocito nesto nije bilo u redu sa plodom…nadam se da cete se i vi pomaknuti s mjesta. Znam da je grozno cekati, nesto najgore…pa zasto odmah ne uzmete uputnicu i odete na humanu?? Mora ti dati uputnicu gin.

    Svim curama, hvala na podrsci :)
    I zelim da vam sto prije uspijeeeeee !!!!!!!!

    [lilypie.com]

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Da, hormoni su katastrofa.  Ciklusa ima pa nema itd.. i uz to stitnjaca koja je sada u redu.. :-) 
    Ufff iz vasih usta u Bozje usi.. i meni se cini kao plus. Radila sam 2 s jutarnjim urinom i pokazali su ovo sto je na slici. Sutradan digitalni radjen kasno popodne i -.. :-( sutra ponavljam. Vjestice jos nema.. :-)
    Cure koje ste dobile, zao mi je. Al idemo dalje! Sta nam drugo preostaje.. 
    Mene su dok. Otpisali, da nek budem sretna da imam i jedno..(ima 8 god). Al mi bi tako voljeli jos.. prvo sam rodila, nije bilo planirano ni nista.. a sada kad se toliko trudimo ne ide.. ja se nadam da ce sutra pokazat veliiiiki plus. 😍❤

  • Mama1

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Valjda cuda postoje! :-)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.