Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • babyloading

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Hvala cure na podrsci..da tocno na taj dan ovulacije smo imali odnos i dva dana iza..pa eto ..postoji mogucnost!
    Jessy pa gle kada me pitaju ..direktno samo im kazem na tipa sto cekate i to..pa ne cekamo..netko drugi o tome odlucuje..jako se posrame..cesto nemaju sto dodati..i prebace temu! Sto mi odgovara jer mi se neda sa svima raspravljati o temi o kojoj ne shvacaju bas nista. Naravno imam neke osobe..mada je to sve dio mog obrambenog sistema gdje ne zelim biti tuzna i povrjeđena. Najiskrenija sam sama sa sobom..i sa vama! ❤ hvala vam sto postojite!

  • Avatar Cuker

    Cuker

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Mi smo rekli da idemo na drugo dijete.. Ostala sam trudna nakon 2 mjeseca.. Al meni je najgore bilo što sam u međuvremenu saznala da mi je 4 bliskih prijateljica trudno.. I evo, pridruži se I ja njima.. Na kraju smo se sve poredale sa terminima u 2 mjeseca.. Baby boom.. Meni je bilo koma nakon 2 menge, mogu misliti kako je kad duže čekaš… Al stpljen, spašen… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    I ja sam se pridruzila ovdje jer ipak trebam nekoga tko je u istoj situaciji i mogu reci odmah mi je lakse. Jer u mojoj okolini kolegice nisu u toj fazi iako su sve oko 34g, ali ne razmisljaju jos o djeci pa mi je nezgodno s njima o toj temi. Ovako je lijepo veselit se i tudim plusicima! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ma grozno je ovako duže čekati jer imam osjećaj da mi je cijeli život ‘na čekanju’, odlučila sam se okupirati drugim stvarima da ne razmišljam toliko, ali stvarno nije lako. Najgore je to što ne znaš da li možda nešto nije u redu pa se nikada ni neće dogoditi ili hoće, a ne znaš kada niti na to možeš utjecati.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Honey

    I ja sam se pridruzila ovdje jer ipak trebam nekoga tko je u istoj situaciji i mogu reci odmah mi je lakse. Jer u mojoj okolini kolegice nisu u toj fazi iako su sve oko 34g, ali ne razmisljaju jos o djeci pa mi je nezgodno s njima o toj temi. Ovako je lijepo veselit se i tudim plusicima!


    I meni je trebao netko tko razumije što prolazim. U mojoj okolini su dvije skupine - oni ‘kojima se to slučajno dogodilo iz prve’ i tako 3 puta za redom haha i oni kojima apsolutno ništa u vezi tih tema nije zanimljivo niti planiraju tako skoro imati djecu.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Honey dobrodosla. I sto prije otisla s ove teme. Hahaha kakva dobrodoslica 😂 mi pokusavamo od marta. I moj je naravno vec nakon prvog nezasticenog odnosa me zvao mamica. Jao kako me je to nerviraloooo. A evo i danas je rekao ma ti si trudna neces dobit sutra. Stvara mi pritisak. Jucer sam radila bris. U junu mi nije bio dobar i dobila sam antibiotike jer sam imala upalu. Pa canesten 3set. I opet imam bijelo pranje i jucer mi je dala Diflucan. Valjda prodje. Rekla sam joj da pokusavamo ma kaze nista je to samo naprijed 😅😅😅 eto nadam se da necu dobiti 😒 danas je 13.dan od ovulacije. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Panda, držimo fige da i ti što prije odeš s ove teme haha
    Hahahaha znači nisam jedina koju je živciralo to kad ti od prvog odnosa počne govoriti ‘mamica’, ‘trudnica’ i sl. Kao da mi treba dodatni pritisak :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    babyloading

    Pozdrav novim curama dobrodosle!❤
    Kada sam se jutros probudila na gacicama sam nasla mali svjetlo rozi iscjedak koji sam jos vidjela i na papiru kada sam se obrisala. Zasada ga dalje nema. Sada je tocno tjedan dana od dana ovulacije pracene trakicama..a cekam jos 10-12 dana do M. Uz to me prate blagi grcevi i tupa bol nista strasno samo je prisutna..kao kad trebam dobiti..ok mi je sve dok se krecem i dok sam vani..ali cim sam doma najvise mi odgovara utopliti trbuh i odmoriti..
    Ne aludiram na nista..samo pisem kako se osjecam..😉


    Hej, babyloading, mene već danima prati ta tupa bol u donjem dijelu trbuha ili neki pritisak ko kad dobijem, a tu su i leđa, kako sam već pisala ovdje. Nisam imala implantacijsko kao ti,temp se zasad drzi na 37. Ono što želim reći je da ako se dokaže da nisam trudna, ja u životu nisam imala čudniji ciklus tako praćen bolovima puno prije očekivane M. Stvarno niti su mi bolne M, ni ne osjetim ih, niti ništa. Sve ovo mi je novo i jedva čekam da dođe kraj mjeseca i da znam na čemu sam. Tebi želim plus ovaj mjesec! 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Haha, panda hvala ti, isto zelim i tebi i svima koji dodu na ovu temu! Drzim fige da ne dode vjestica! A ti nasi muskarci, ajme bas su idioti ponekad..  panda kako izdrzavas da ne napravis test? I koji imate za preporucit? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ninochka odbrojavamo isto. I ja imam pritisak koji inace nije uobicajen, danas manje, al ovo tvoje sto citam je stvarno cudno. Nadam se da se bebe to dobro zaglavljuje u maternicu kod tebe :) 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.