Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jessy, 
    Koliko dugo se trudite? Ja sam citala da je vrlo vazna i kemija u seksu, odnosno ta strast i kemijski procesi, uzbudenje bla bla. Treba se opustit i ne mislit o tome. Ja sam prije odma isla pod tus, sad ostanemo cca 10min, mazimo se i ljubimo. Pokusavam biti sto opustenija i ne mislit o tome, razmisljat tek krenem tjedan prije dolaska vjestice. Samo ti to mogu savjetovat i pozeljet nam da sto prije ostanemo u drugom stanju!!! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Prestali smo koristiti kontracepciju prije 10 mjeseci. Nismo se svaki mjesec 100% držali ‘uputa’ i na početku isto nisam nešto previše razmišljala o tome, ali nakon što je prošlo 6-7 mjeseci sam se počela brinuti :(
    Najgore što sam bila i kod socijalnog i privatnog ginekologa na pregledu te kod još jednog na konzultacijama i svi su rekli da za sada ne vide nikakav razlog za paniku te da me ne bi slali na dodatne pretrage osim ako to ne potraje još bar 6 mjeseci. A meni svaki mjesec ko godina, posebno jer nisam više tako mlada!
    A vi? Rekla si tek 2 mjeseca?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    A mi smo prestali sa kontracepcijom prije 5mj., al tek radimo po uputama 2mj. Moj ginekolog je odma rekao da ne salje na pretrage prije nego sto prode min godina i pol do dvije! I da se do tad nemam kaj brinut, isti stav kao i tvoji, struka ide po iskustvu valjda, tako da ja svog vise nemam kaj trazit… a i tebi je relativno frisko iako te razumijem da ti se cini ko vjecnost posebno ako to jako zelis. A koliko si “stara”? Moja mama je ostala u 39.g.trudna sa spiralom!!! 

    [lilypie.com]

  • babyloading

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Pozdrav novim curama dobrodosle!❤
    Kada sam se jutros probudila na gacicama sam nasla mali svjetlo rozi iscjedak koji sam jos vidjela i na papiru kada sam se obrisala. Zasada ga dalje nema. Sada je tocno tjedan dana od dana ovulacije pracene trakicama..a cekam jos 10-12 dana do M. Uz to me prate blagi grcevi i tupa bol nista strasno samo je prisutna..kao kad trebam dobiti..ok mi je sve dok se krecem i dok sam vani..ali cim sam doma najvise mi odgovara utopliti trbuh i odmoriti..
    Ne aludiram na nista..samo pisem kako se osjecam..😉

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Nove trudilice dobrodosle i brzo donjele lijepe vijesti
    Babyloading drzim fige da je implantacijsko krvarenje u pitanju!

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Honey očito onda svi ginekolozi imaju isti stav, ja sam mislila da su moji posebni :)
    Rekli su mi da oni za sada ne vide nište zabrinjavajuće, da su za sada svi nalazi ok te da nema potrebe za daljnjim pretragama. A ja luda hahaha
    I oni kažu da nisam stara pa da ni godine nisu problem. Imam 32 godine. Realno, ja se još osjećam kao tinejđerica, ali sam napokon shvatila da ako želim više od jednog djeteta da je krajnji trenutak za akciju!
    Babyloading držimo fige da je ono što mislimo te da će za koji tjedan biti veliki + :)))))

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Babyloading, 
    Hvala dobro vas nasla! Znaci brojimo gotovo isto od ovulacije i do menge! Ovo krvarenje bi ti moglo biti ono implantacijsko, posebno ako ti je proslo cca 7 dana od ovulacije ako si tad imala seks toliko treba da se oplodena jajna stanica ugnijezdi!jos je i svijetlo! Ajme drzim ti palceve jako! Ja isto imam pritisak od jucer i grudi su mi nabujale al bojim se da je to pms :(

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jessy, mi smo zene uvijek lude, tko nama sta moze dokazat, haha 
    Ti nisi ni blizu izrazu “stara” sto ti je, onda sam i ja na rubu starosti, haha! Ma bit ce, samo pozitivno! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Honey

    Jessy, mi smo zene uvijek lude, tko nama sta moze dokazat, haha
    Ti nisi ni blizu izrazu “stara” sto ti je, onda sam i ja na rubu starosti, haha! Ma bit ce, samo pozitivno!


    Hvala :)
    Jel vi pričate kome u okolini da se ‘trudite’? Ja nisam nikome rekla, a najbolje mi je što me svako malo netko nešto ‘diskretno’ pita. Nekako sam htjela efekt iznenađenja, ali umjesto da iznenadim druge, iznenadila sam sebe s tim što se ništa ne događa :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Nema ni kod mene nitko pojma da se trudimo a zabranila sam i dragom da prica o tome. Samo mi treba pitanje od drugih koji NISU u tome “kako ide?” Ja sam dosta emotivna pa sam zakljucila postedit se tog stresa. I kad budem T sutit cu min 3-4mj. Valjda cu izdrzat :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.