Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    ANYMANY

    Drage žene, sretan Vam ovaj naš dan. Neka nam ovaj mjesec bude sretan i donese puno plusića.

    Imam pitanje: Znači kad sam bila kod ginekologa 19.tog rekla mi je da bi ovulacija bila kao za 4 dana, tj. 23.2. To znači da bi ja onda trebala dobiti za 14 dana, tj.sutra?


    Po tom datumu, onda bi sutra trebala doc M ako su ti inače uredni ciklusi…navijam čvrsto za tebe, da ne dođe 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jos neke cura je trebala dobiti jucer ili danas??? I??
    Tata me zove zlato zao mi je za M, ali imat cemo mi neke druge vjesnike proljeca uskoro. 😁

    [tickerfactory.com]

  • ANYMANY

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    ANYMANY

    Drage žene, sretan Vam ovaj naš dan. Neka nam ovaj mjesec bude sretan i donese puno plusića.

    Imam pitanje: Znači kad sam bila kod ginekologa 19.tog rekla mi je da bi ovulacija bila kao za 4 dana, tj. 23.2. To znači da bi ja onda trebala dobiti za 14 dana, tj.sutra?

    Po tom datumu, onda bi sutra trebala doc M ako su ti inače uredni ciklusi…navijam čvrsto za tebe, da ne dođe 😘


    Ma joj nije ni r od redovita.

    Sin - 2009.
    Beba anđeo - 2012.
    Kćerka - 2014.

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Grizli

    Jos neke cura je trebala dobiti jucer ili danas??? I??
    Tata me zove zlato zao mi je za M, ali imat cemo mi neke druge vjesnike proljeca uskoro. 😁


    Iskreno verujem u to.Mislim da cu ovaj mesec preskociti je MM putuje par dana nakon sto mi zavrsi M ,18og,tako da cu ipak sa trakicama da okusam srecu tek sledceg meseca,ovaj otpisujem i uzimam zasluzeni odmor :-) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Sretan vam dan žena, žene drage i hrabre 🌹🌼❤🎉💪

    Vama koje jos niste dobile zelim srecu da M ne dođe i da nas obradujete plusicem 😍

    Tata me zove zlato, zao mi je sta je M došla, suosjećam sa tobom, a pauza od mjesec dana i iščekivanja ce ti dobro doći 🤗

    Netko je pitao za postavit sliku, meni ima opcija povise gdje pisem komentar za postavit sliku, desni ugao, pretpostavljam da je i svima tako

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Ja sam pitala za postavit sliku,pokusavam ali mi jednostavno ne zeli otvorit nista,pise odabir slike ali mi nezeli nista otvorit 

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu
    Meni bez problema ucita, probaj poslat njima poruku, tj prijaviti problem.
    Evo ja udem ovdje (sa slike) i bez problema učita sliku

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Kike000 sad tek skuzila tvoju profilnu sliku,dobra 
    ja nemogu ni profilnu postavit 

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    I ja udem tu ali mi nista ne zeli otvorit samo pise odabir slike i nista vise,nista ne otvara bas sam baksuz

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    😂😂😂😂 da, slika je zakon, bila sam je objavila na sve društvene mreže i dušebrižnicima poslala ufino poruku 😂 postat ću je i da ostale žene vide 🤗😂 
    Ne znam šta bi ti napisala, stvarno mi nije jasno kako… 

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.