Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Pina96

    Cure evo i ja jutros napravila test, negativan naravno, bez sumnje.. ali dobro idemo dalje, mislim da se više necu opterećivati trakicama simptomima i tako dalje, cekam da prestanem raditi pa vjerujem da ce doc sve na svoje


    Pina ljeto nije naše vrime i gotovo…sigurno oće, sve će to nadoći 🙏

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    Pina96

    Cure evo i ja jutros napravila test, negativan naravno, bez sumnje.. ali dobro idemo dalje, mislim da se više necu opterećivati trakicama simptomima i tako dalje, cekam da prestanem raditi pa vjerujem da ce doc sve na svoje

    Pina ljeto nije naše vrime i gotovo…sigurno oće, sve će to nadoći 🙏


    To i meni moj muz govori da ljeto nije nase vrijeme..Sad kad zavrsi sezona.. Kad se odmorimo pocnemo normalno hraniti nadam se da ce doc sve na svoje

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ma super ti je nalaz. Ne brini. Uzimas prenatale? Ako njih pijes onda pogledaj prvo koliko ima vitamina D i E oni su dobri za kosu. Ako imaju 100% dnevnih potreba nemoj uzimat vise jer d vit. nije dobar ako ga se uzme previse. Vitamini su svakako dobro dosli, al kazem ti bolje sad prenatale uzimat nego neke vitamine. Ja sam onako jucer mi je bilo jako slabo, danas mi je nesto bolje, al cim se vise krecem muka mi je. Malo me strah da nisam kakvu virozu pokupila, jer mi je za bilo kakve simptome jos prerano, ili je od lijekova koje uzimam. Vidit cemo, svasta nesto osjecam pa ne zelim samu sebe stresirat. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    MiniCooper26

    Ana Donna

    Pina96

    Cure evo i ja jutros napravila test, negativan naravno, bez sumnje.. ali dobro idemo dalje, mislim da se više necu opterećivati trakicama simptomima i tako dalje, cekam da prestanem raditi pa vjerujem da ce doc sve na svoje

    Pina ljeto nije naše vrime i gotovo…sigurno oće, sve će to nadoći 🙏

    To i meni moj muz govori da ljeto nije nase vrijeme..Sad kad zavrsi sezona.. Kad se odmorimo pocnemo normalno hraniti nadam se da ce doc sve na svoje

    To i ja govorim. Sve cekam da zavrsi sezona jos sad pred kraj kad sam najvise slomljena mi uvalili raditi smjene po 12 sati. Ne cudi me sto nam ne uspijeva zatrudnit, ja nit spavam kako treba, jedem smece od hrane,sikiram se…. sve se nadam da ce mi upalit cim krene zima. 😂😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Raštika

    MiniCooper26

    Ana Donna

    Pina96

    Cure evo i ja jutros napravila test, negativan naravno, bez sumnje.. ali dobro idemo dalje, mislim da se više necu opterećivati trakicama simptomima i tako dalje, cekam da prestanem raditi pa vjerujem da ce doc sve na svoje

    Pina ljeto nije naše vrime i gotovo…sigurno oće, sve će to nadoći 🙏

    To i meni moj muz govori da ljeto nije nase vrijeme..Sad kad zavrsi sezona.. Kad se odmorimo pocnemo normalno hraniti nadam se da ce doc sve na svoje
    To i ja govorim. Sve cekam da zavrsi sezona jos sad pred kraj kad sam najvise slomljena mi uvalili raditi smjene po 12 sati. Ne cudi me sto nam ne uspijeva zatrudnit, ja nit spavam kako treba, jedem smece od hrane,sikiram se…. sve se nadam da ce mi upalit cim krene zima. 😂😂


    Ja san radila dvokratno i prestala sam ima par dana sad san od 5 do 11…ali jedan kolega je dao otkaz a tribali smo pocet sa slobodnim danima posto je sad manje posla.. I sad kad bi trebali uzivat i malo odmorit naravno da ne moze. Pita me gazda, btw otvorio novi objekt koji ce radit cijelu godinu da bili radila iako nije u mom opisu posla. . Rekla sam da mi ne pada na pamet… Ne bih ga mogla cijeli godinu trpit nema sanse… Jedva izdrzim i ovih 6.mj

    [lilypie.com]

  • MissT

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja sam nova ovdje. Zanima me postoji li koja otvorena tema sa curama koje planiraju trudnocu a imaju neke autoimune bolesti ili mozda koja od vas ima kakvo iskustvo? :) Sretno vam sa vasim plusicima <3

    MissT

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Alilu ne znam dal postoji. Al mozda mozes otvoriti ju ti pa ce ti se cure javiti. Sigurna sam da na ovom forumu ima cura koje ti mogu dati odgovore koji te zanimaju. Iskreno ja ne znam puno o tome, al ako ti kako mogu pomoc pitaj. Mogu pretraziti ti znanstvene radove vezano za temu koja te zanima jer imam pristup tome pa eto ako ti to sto znaci pisi sto bis da ti potrazim pa cu ti poslat. Sretno

    [tickerfactory.com]

  • misica35

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Grizli, ti si čudo ♥️

  • Avatar mala_mrvica

    mala_mrvica

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Grizli, Župčica, Anđeo25 Hvala drage moje, sve je lakse kada imate bar neki vid razumjevanja 
    Mini Zao mi je sto nije plusic, iako sam samo dva dana na ovoj temi suosjecam se s tobom jer mi je jako poznat taj osjecaj kada ugledas - 
    Allu Ja isto ne znam da postoji ta tema, slazem se sa curama da je najbolje da pokrenes svoju temu 

    Ja sam odlucila da ne pijem ipak cajeve na svoju ruku dok ne odem na pregled 01.10. i posavjetujem se sa ginekologom, mens jos nisam dobila imam jake bolove u stomaku samo je pitanje ne dana nego minute 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Misica ne kuzim zasto sam ja cudo? Ja tek cekam cudo 😉

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.