Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Grizli, verujem da je Misica mislila na tvoju dobrotu i zelju da pomognes drugima. Sad ovoj novoj devojci koja je pitala za autoimune bolesti 💕 
    Ja sam zvala danas svog dr, zakazana sam za 25i,u utorak. Konacno, posle mesec i po dana. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    MiniCooper26

    Raštika

    MiniCooper26

    Ana Donna

    Pina96

    Cure evo i ja jutros napravila test, negativan naravno, bez sumnje.. ali dobro idemo dalje, mislim da se više necu opterećivati trakicama simptomima i tako dalje, cekam da prestanem raditi pa vjerujem da ce doc sve na svoje

    Pina ljeto nije naše vrime i gotovo…sigurno oće, sve će to nadoći 🙏

    To i meni moj muz govori da ljeto nije nase vrijeme..Sad kad zavrsi sezona.. Kad se odmorimo pocnemo normalno hraniti nadam se da ce doc sve na svoje
    To i ja govorim. Sve cekam da zavrsi sezona jos sad pred kraj kad sam najvise slomljena mi uvalili raditi smjene po 12 sati. Ne cudi me sto nam ne uspijeva zatrudnit, ja nit spavam kako treba, jedem smece od hrane,sikiram se…. sve se nadam da ce mi upalit cim krene zima. 😂😂

    Ja san radila dvokratno i prestala sam ima par dana sad san od 5 do 11…ali jedan kolega je dao otkaz a tribali smo pocet sa slobodnim danima posto je sad manje posla.. I sad kad bi trebali uzivat i malo odmorit naravno da ne moze. Pita me gazda, btw otvorio novi objekt koji ce radit cijelu godinu da bili radila iako nije u mom opisu posla. . Rekla sam da mi ne pada na pamet… Ne bih ga mogla cijeli godinu trpit nema sanse… Jedva izdrzim i ovih 6.mj


    Isto mi je…i mene je moja pitala bi li ostala radit cijelu godinu. Mislim si neka fala, sezona mi je bila dovoljna. 😂
    Upalit ce nama plusici cim prestanemo radit, vidit ces. 😉

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Curke, sutra ocekujem pozitivnu lh trakicu, pa da li da sutra hopsnem na muza ili bolje u petak? :D 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tata ma daj to je minimalno sto curi mogu pomoc. Posebno sad kad minimalno radim. A i znas da mi nije problem. Jedva cekam da javis lijepe vjesti. Sve ce biti super! 
    Mini i Rastika samo vi sad kad zavrsite raditi odmor uzivanje i doci ce bebac. 
    Malina ako ti sutra bude pozitivna onda ti fino njega i sutra i dan poslije i jos jedan dan poslije. Sto je sigurno je sigurno. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    tata_me_zove_zlato

    Grizli, verujem da je Misica mislila na tvoju dobrotu i zelju da pomognes drugima. Sad ovoj novoj devojci koja je pitala za autoimune bolesti 💕
    Ja sam zvala danas svog dr, zakazana sam za 25i,u utorak. Konacno, posle mesec i po dana.


    Tata onda zajedno iscekivamo pregled… Sretno nam 🙏🙏




    [lilypie.com]

  • misica35

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Grizli mislim da si čudo jer si divna, toliko se nesebično daješ u ovaj forum, tipkaš svima, nudiš pomoć, divna si!!!! Zaista!
    A tvoje čudo će doći uskoro! Možda je već tu! 😍
    Kao što sam već davno ovde napisala, poslije svake kiše dolazi sunce! Ili duga. Vrijedno je čekanja, koliko god teško to bilo. ❣️

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Cure 😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Dobro jutro zene… Da vidimo ko iscekuje M da znam drzat fige da ne dodje M nego plusic? Tko osim Maline lovi muza ovih dana? Ajde zenice nek vam je svima sretno. Ja sam bas neka dobra raspolozena od ranog jutra iako ne mogu spavat pa sam se probudila u gluho doba noci i inace buden nadrkana kad se ne naspavam, al danas nisam i jedva cekam da neka javi neku lijepu vijest. 
    Misica 😘 nadam se da je moje cudence tu! Slazem se s tobom nakon svake kise dodje sunce makar zubato ali dodje zato treba vjerovati u suncane dane. 

    [tickerfactory.com]

  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Grizli

    Dobro jutro zene… Da vidimo ko iscekuje M da znam drzat fige da ne dodje M nego plusic? Tko osim Maline lovi muza ovih dana? Ajde zenice nek vam je svima sretno. Ja sam bas neka dobra raspolozena od ranog jutra iako ne mogu spavat pa sam se probudila u gluho doba noci i inace buden nadrkana kad se ne naspavam, al danas nisam i jedva cekam da neka javi neku lijepu vijest.
    Misica 😘 nadam se da je moje cudence tu! Slazem se s tobom nakon svake kise dodje sunce makar zubato ali dodje zato treba vjerovati u suncane dane.


    Jutro svima,,Grizli neka ti je sretno ovaj puta od srca..a i svima ostalima…meni pomalo startaju plodni dani..opet ispocetka..spavam sa toplomjerom..haha..a veselim se folikulometriji u ponedjeljak na 10 DC, ovaj puta mimo mog gin.privatno, da dobijem detaljniji nalaz, mada je i moj dr. ok..ali kod njega je sve bit ce, bit ce..a mjeseci idu..ali nema veze. Nove trakice stizu vjerojatno danas i ceka me tekica da ih pocnem lijepiti, kao dijete kada ima skolsku zadacu. Ali vjerujem, stres na poslu ubija..i stalne misli hocu ili necu ovaj mjesec. Ali Bogu hvala..bit ce kada bude trebalo. Kada budu plusici kod svih..ha cure..kamo se onda selimo..na koji podforum? Svima lijepi pozz..i lijepe misli.

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Anamor i Malina, sretno sa hopsanjem 😊🤞 da ovo bude taj mjesec :) 
    Tata pošalji nam koju slikicu bebice sa pregleda 💕
    Grizli, da koristim već prenatale…onda neću vitamine, bilo bi previše toga…trebam prehranu vjerojatno popravit…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.