Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Mene sve živo dole boli.Izgleda da ce doći M.😢

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Avatar MysticLight

    MysticLight

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jutro cure čestitam na plusićima!!! a za ostale držim fige!!!!!  E, baš sada čitam neki članak (https://www.24sata.hr/lifestyle/zelite-zatrudnjeti-evo-koliko-se-treba-seksati-u-jednoj-veceri-591206), [24sata.hr] piše da je najkvalitetnija/najbrža S 3 sata nakon ejakulacije.. koliko je to točno/netočno nemam pojma ali vrijedi pokušati , za promjenu od “svaki drugi dan”

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Babyq

    Mene sve živo dole boli.Izgleda da ce doći M.😢


    Da i mene sinoc uzasno bolilo, uvjerena da cu dobit danas kad ono nista.. kupit cu jos jednu trakicu pa cu pisnit ujutro za svaki slucaj ako ne dode..

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Spominjale ste neke trakice iz mullera da su kao dobre, koje su to?
    Mi imamo u selu mali muller i nema baš izbora, znam da imaju dvije vrste testova al ne znam koje. I kad se najranije može napraviti test?

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Neka bas njihova firma je dodju 14 kn ja mislim. Ako se ne varama firma je nesto kao duchesse ili tako nesto. Pogeldaj uglavnom najjeftinije koje su. Te valjaju. I mogu se 4 dana prije raditi

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Super, hvala Grizli. ;)  Da malo izbjegnem dm. :)

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Anđeo26

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Sretno curke svima.. ❤ 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Cure, pitanje ako koja ima iskustva! Ginekolog mi otvorio bolovanje, ali ne planiram nositi taj papir poslodavcu barem do cetvrtka dok imam sljedeci pregled i ako bude sve ok, ostala budem raditi. Prije dok mi je dr. opce prakse otvarao bolovanje su bile doznake, sad je samo neki papir na kojem pise da mi je od danas bolovanje do max.60 dana. Znaci li to da meni bolovanje tece bez obzira odnesla ja taj papir poslodavcu ili tek dok se papir dostavi poslodavcu mi pocinje teci bolovanje?

  • fantasia

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na pozitivi!
    Sjelo nam je malo sve skupa. Prema misljenju mog gin.vjerojatno cemo trebat na mpo.,tako da iduci tjedan krecemo s narucivanjem na preglede.
    Pije fertil up vec 2 mjeseca, sad ce jos poceti uzimati aktivan oblik l-carnitina. Valjda nece odmoci. 
    Ako dode do mpo, na koliko postupaka imamo pravo na teret hzzo-a? Ako uopce imamo pravo…
    Mozemo li sami birati koji od postupaka zelimo ili oni imaju neki odredeni protokol?

  • Avatar mala_mrvica

    mala_mrvica

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Tinci ne znam kakva je procedura u HR i gdje zivis ali kod nas u BIH je bitno da se doznake odnesu prije obracuna plate koju trebas dobiti za taj mjesec za koji nosis doznake. Najbolje je da provjeris sa poslodavcem da budes 100% sigurna sta je ispravno :) 
    Grizli ❤️💋

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.