Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    To sam cak i ja pomislila kad sam se jutros probudila. Ali u noci sam kroz san otisla na wc. Nisam se ni sjetila testa. 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Da da Tako sam i ja prvi test napravila nešto iza tri ujutro… a pošla sam u  oko 22 sata bila spavat pa valjda je to bilo dovoljno…




    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    a i meni su ti bile tako blijede pa bi potamnile… a vjerojatno bi ti bile tamnija crta da si tada ok 4 piškila testić-,…. definitivno ti je lavandice  trudnoća to… Jesi li dobila antibiotik?




    [lilypie.com]

  • Andeo26

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Jutro zenice.. koji test vam je najpouzdaniji.. trakice ili onaj sto se popiski direkt?

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Nisam jos dobila antibiotik, jucer sam zvala dr, ali mi je rekla da danas ponovim sa skupljim testom i da joj se danas javim. Zovem od jutros, ali dr dolazi tek oko pola 3. Sad ne znam jel da zovem ginekologa, jer je moja dr rekla da ce mi dati sumamed (ako je T u pitanju). Pijem caj od breze, on smanjuje ureoplazmu, tako sam citala, a smije se piti u trudnoci.
    Jos nesto, po svemu sudeci imala sam implantacijsko krvarenje ( jednokratni krvavi iscjedak u subotu), jel to dobar znak? Mislim jel to znaci da je beba u maternici. Bila sam totalna neznalica do unazad dva tjedna, ali ima jos stvari koje pokusavam poloviti. Zao mi je sto sam sada samo u svom svijetu, ali jednostavno sam zbunjena skroz, hvala svima na odgovorima.

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Grizli, joj sad sam sve pokopcala. Malenoj idu zubici van, ustajem svako malo, san isorekidan, a umorna saam uzasno. A da, tocno, imamo odnose svaku vece kad nam kontracepcija zaspi😂 oko 21.00.sat. moguce da je i to utjecalo.
    Cuj, ja nisam imala nikakve naznake trudnoce do 8tt. A te bolove koje opisujes redovno sam imala na pocetku trudnoce. Siri se maternica. Miruj, sto manje stresa i pazi na sebe.  Mislim da si konacno u plusu i da je to to.

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Ima li netko iskustva sa maybe baby mikroskopom za računanje plodnih dana? 
    Malo surfanm po netu, može se naći i po 50 kn, 100 kn… ali da li to valja, radi, pali? 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lavandica implantacijsko krvarenje je najbolja moguca stvar to znači da je mrvica se ugnjezdila. Ne brini. Dodji do antibiotika i cuvaj se. 
    Patricia e to je onda lako moguce da ti “seta” temperatura. Uh iz tvojih usta u bozije usi pa da bude plus. ponasam se ko da sam na godisnjem vec danima. Hahah u firmu dodjem kad hocu, muzu uvalila brdo svojih obaveza, sestra uskace kad moze, ja se glistim do besvjesti al bas me briga. No stress, no problems… Hahaha! Imam srece da ovaj put to mogu tako. Vidjet cemo bas me bude ti bolovi. Zapravo najneugodnije mi je sjediti na tvrdom. Tako da to izbjegavam u sirokom luku.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Grizli to je istina… Moj je posao kancelarijski 8 sati dnevno..
    Ubija me sjedenje, tako da me počne bolit i stomak i leđa… Samo kukam kolegici…




    [lilypie.com]

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Cestitke na novim plusicima 🤗
    Grizli sretno draga !!!!
    Zupcica  kako se osjecas , jesu li krenule mucnine?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.