Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Hvala Grizli ❤

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Samo_Sanja

    Samo_Sanja

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu

    Grizli hvala na dobrodošlici ☺
    Pa zar nisu LH trakice takve da kad budu pozitivne ovulacija nastupa u razboblju od 24-36 sati?? Barem na ovim mojima tako piše u oputstvu 😮 sad sam zbunjena , jer tako cijelo vrijeme radim i racunam i muz ako moze dođe kuci u te dane.. Sad cemo 3 dana prije te poz trakice i 3 dana poslje pa cemo vidjet ..U utorak idem sa kumom kod njenog gin se narucit i prebacit, jer moj je boze sacuvaj.. Dogovorile smo se da skupa budemo trudne, njoj je uspjelo, meni jos nije .. Vidjet cemo sta ce on reci, jer mome gin su sve trudnice debele cak i moja prijateljica koja ima 50 kila bila mu je debela.. Ja to ne zelim slusat jer sam jača i sigurno ce mi reci da je to sve zbog viska kila.. 
    Tebi zelim puno srece !! Vec sam bila na ovome forumu i pisala i zbog vas sam i pocela koristit trakce, sad sam zaboravila i lozinku i korisničko ime, pa sam se opet ulogirala ..

    https://lbdf.lilypie.com/LTOpp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar mrs_čiči

    mrs_čiči

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Poz cure, citam vas vec neko vrijeme..
    Moja prica ukratko ide ovako, godina u braku, godina pokusavanja, kako nije uspjelo jos (milijun bacenih testova i suza) isla sam ovaj tjedan u ginekologice te mi je vadila sve moguce briseve, i sljedeci mjesec 2-5 dan ciklusa idem za Split vaditi sve moguce hormone. 
    Prosle godine prije vjencanja sam radila papu i sve ostalo, sve bilo u redu, al evo nece pa ga nece. 
    Malo previse sve emotivno dozivljavam (kao i sve ostale), pa sam ko luda pratila, vatala muza po kuci, pa smo skuzili da nas previse opterecuje i odlucili smo lagano skroz, ali onda evo ni tako ne ide, pa sada cekamo nalaze. 
    On je radio spermiogram, nalazi pre savrseni, svega ima 3 puta vise od preporucenog. 
    Sorry na dugom postu, cestitke curama koje su uspjele zadnjih dana, i onima prije 😘

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Čiči dobro dosla. Napravi sve nalaze hormoma spolnih i stitnjace za pocetak cesto je to uzrok problema. 
    Samo Sanja ovako spermic u tijelu zene moze prezivit do 5 dana i oploditi jajnu stanicu. A jajna stanica je sposobna za oplodnju do 24 sata. Dobro si ti shvatila da je nakon lh pika ovulacija u tom periodu, al veca je vjerojatno da ce spermic prezivit par dana i biti u pravo vrijeme na pravom mjestu za oplodnju nego da ciljate kad folikul pukne jer tesko ćete to uloviti. Nakon lh pika ovulacija moze biti u roku 6 do 48 h. Zato ti je bitnije imat odnose prije o nego nakon o za zacece. Cak su nam rekli da ako sjeme “ceka” u tijelu zene najcesce oni neispravani propadnu prije ovulacije jer ni nemaju potencijal prezivljavanja pa je manja vjerojatno da ce doc do oplodnje sa “neispravnim” spermijem. I drugo ne treba ni pretjerivat sa odnosima jer svakodnevni odnosi umanjuju kvalitetu i koncentraciju sjemena. Najbolje ti je svaki drugi dan, ako ikako mozete iskombinirat jer koliko sam skuzila muz ti njje tu stalno.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Dobrodošla Čiči, u potpunosti te razumijem draga…preporučila bi ti svakako da vadiš hormone, jel su ti ciklusi inače uredni, i kako si pratila ovulaciju? Jel ideš vadit hormone na firulama? 
    Ja sam danas posebno luda, moj muž je ono flegma totalna da bi ga najradije tavom po glavi…ali eto, možda bolje da je jedno od nas sabrano…
    Evo da se malo izjadam danas… danas sam pomislila po prvi put da nam godinu i pol ne ide i da neće ovak ići dalje… meni je iskreno misterij kad čujem žene oko mene kad kažu ostale trudne iz prve… Meni je to znanstvena fantastika…ono baš je danas težak dan i jedva čekam ići spavat…muž staalnoooo radi, evo VAMA jedino mogu reći, ne stignemo se ni pošteno keksat, toliko o tome…toliko jedva čekam tu zimu i da prestane radit, i da krenemo dalje…ovako vrijeme samo leti, godina proleti, uskoro dvije, i baš sam se rastužila danas oko svega vezano uz to…pokušavam skrenuti misli, ali danas mi ne ide. Sestri ne mogu više reći, mama me nikad nije ni razumila, a muž flegma…oprostite na dugom postu, ali danas mi je takav dan i ne osjećam podršku od mojih najbližih :(

    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Dobrodosle nove cure… Zelim vam da ugledate sto prije plusice…
    Anna donna samo se ti jadaj… A kome ces ako neces nama… Normalno je da ti prekipi… Nije lako iz mjesecca u mjesec trpiti novo razocarenje ali nismo svi isti ti sizis muz flegma, to jednostavno tako mora biti…  Nadam se da ces i ti ugledati brzo plusic te nam se jadat zbog slatkih trudnickih poteskoca… Drži se draga…




    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ana draga mogu mislit kako si isfrustrirana! Zao mi je sa si tuzna i potistena. Od srca ti zelim da sto prije nadjes mir i vrijeme za sebe koje ces provesti s muzem. Najradje bi te sad zagrlila, eto bas mi dodje tesko kad vidim da je neka od vas izbedirana. Danas je i meni uzasan dan, emotivna sam i izbedirana, al nesmijemo se Anci dat mi to mozemo cak i kad nemamo niciju podrsku. Uvijek ima netko tko ce nas razumiti, ako nigdje drugdje onda tu nas sigurno razumiju cure.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Bokic cure.. samo da se javim da vas citam. Tako me veseli kad udjem na forum i vidim da ste puno pisale. 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Hvala cure na lijepim riječima, puno mi to znači 💓 Grizli, jutros kad sam pročitala tvoj post iskreno sam zaplakala, jer toliko suosjećam, baš sam se bila rastuzila, šaljem ti jedan veliki veliki zagrljaj i od srca da nam i prije prvog mjeseca javiš plus da ti ne zatreba taj transfer 🙏🙏🙏💕 
    Evo lovam ova naredna 2-3 ovulaciju ali ne vjerujem da cu muža ulovit 🤣 ma i ovak sve nade polažem na kraju u tu inseminaciju u 11.mjesecu 🙏

    [lilypie.com]

  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Zelim ti svu srecu Grizli..sve znam skupo je da..frendovi su mi isli gore..jednom na pregled i na dogovor, te jednom na posupak..oprosti…dat ce Bog….tesko je znam..ja sam čekala dva puta po dvije godine..i sada isto toliko…ali mora uspijeti. Cure svima pozdrav.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.