Triple test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Ma nebi ja svakako isla jer nebi pobacila NIKAAD a bas to sta ti kazes samo bi se nervirala ili bi mozda i bliznji vrsili neki pritisat ako bi nedaj boze pokazalo lose rezultate al tila san vidit jel to moja ginek. zaboravila ili to ne idu svi.
    Hvala ti :)


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Kod nas koliko ja znam na triple test šalju trudnice iznad 35 godina (U Virovitici). A mene je doktor slao i zbog godina (37) ali i prethodnog spontanog. I od početka ove trudnoće vodi ju kao rizičnu sa prijetećim pobačajem, što mi je grozno čitati na uputnicama, ali valjda tako mora?
    A na test sam išla iako ne znam šta bih odlučila da nisu dobri rezultati. Prijateljici su bili loši ali amniocenteza je pokazala da je sve u redu. Na kraju u trudnoći može biti sve super pa se na porodu može zakomplicirati, tako da pravila nema i samo je stvar sreće i dragog Boga da na kraju sve bude u redu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    ja 20.01 imam pregled i prvo će mi pitanje biti na temelju čega je odlučio mene poslati na taj test..trudnoća savršena, nitko u obitelji nije rodio dijete sa bilo kakvim oštećenjem ( mentalnim ni fizičkim ), ja 30 god, muž 29…ma vjerojatno da ispune mjesečnu kvotu, ništa drugo mi ne pada na pamet…samo bez straha curke moje…naše će bebice biti ko zmaj

    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    To da šalju starije od 35 sam i ja čula. Meni moja to nije ni spominjala i osobno mislim da je to glupost. Ne znam zašto neki liječnici sve svoje pacijentice šalju na to. Moja prijateljica je isto išla, a ima 25 godina i zdravo dijete kod kuće, nikad nikakvih problema. To valjd kako kojem pukne. Da je mene moja htjela slati, rekla bi joj ne hvala.

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Nixie


    To da šalju starije od 35 sam i ja čula. Meni moja to nije ni spominjala i osobno mislim da je to glupost. Ne znam zašto neki liječnici sve svoje pacijentice šalju na to. Moja prijateljica je isto išla, a ima 25 godina i zdravo dijete kod kuće, nikad nikakvih problema. To valjd kako kojem pukne. Da je mene moja htjela slati, rekla bi joj ne hvala.

    ja nisam pojma imala sta je to dok nisam proguglala…a onda mi bilo glupo zvati i kontrat da me ne stavi na zub :( …na žalost kad i o tome moramo vodit računa…al ajd samo vađenje krvi, nije opasna pretraga poput aminociteze :/

    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Baš sam to primijetila kod dosta cura, sve se bojimo pitati liječnike.
    Doktor kaze da trebaš na triple test i ti samo kažeš ok, a nemaš pojma o čemu se radi.
    Kak su nam utjerali strah u kosti  Rijetko koja od nas bi pitala: “A dobro pa šta je to?”.

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Nixie


    Baš sam to primijetila kod dosta cura, sve se bojimo pitati liječnike.
    Doktor kaze da trebaš na triple test i ti samo kažeš ok, a nemaš pojma o čemu se radi.
    Kak su nam utjerali strah u kosti  Rijetko koja od nas bi pitala: "A dobro pa šta je to?".

    živa istina…sve neki strah…na žalost…ja prva 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    A ja sam znala šta je triple test i prije jer znam da ga rade starije trudnice, a ja ulazim u tu kategoriju. Jedino nisam sigurna da li bi išla na amniocentezu, iako je prijateljica bila i kaže da joj to uopće nije bilo strašno. A ja sam malo uplašena i zbog prethodnog spontanog pa pristajem na sve jer ne želim ispast neodgovorna. Jedino su svi oko mene ljuti na mene što radim umjesto da mirujem kod kuće, ali ja ne mogu stalno ležat, a i posao mi nije naporan fizički.
    Uglavnom triple test iz mog iskustva nije ništa posebno i strašno i išla bih opet ako bi trebala. Ni rezultate nisam s nestrpljenjem čekala jer sam osjećala da je sve u redu pa sam bila prilično mirna.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Mojoj susjedi je beba imala udubljenje u nozi od aminocinteze …rekli su joj da je od toga, tako da nema sanse da bi dala da mi rade…naravno ponavljam, ko voli nek izvoli ali ako ne mijenja odluku o iznosenju trudnoce nema ni smisla

    [lilypie.com]

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Jel netko radio triple test u kbc Osijek? Ja bih trebala ici iduci tjedan ali neznam do kad primaju uzorke krvi… ne znam hocu li stici prijepodne…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.