Triple test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    lidija87


    Jel netko radio triple test u kbc Osijek? Ja bih trebala ici iduci tjedan ali neznam do kad primaju uzorke krvi… ne znam hocu li stici prijepodne…

    Svaki dan..ja sam išla ujutro. Tražit će vas i zadnju uzv bebe.zbog nuhalnog nabora. Tak da bi trebali ić nakon uzv-a. Bolje otići ujutro, to se tam u podrum ide negdje, ne u centralni lab

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    hmm, Bori, meni moja dala uputnicu za vadenje krvi na ginekologiji ili na molekularnoj biologiji. ne znam, a imam uputnicu i za njihov uzv, ali nije mi jasno, sad sam prosli tjedan imala dva uzv u dva dana, nuhalni nabor 2,8 kod jedne, kod druge 1,9. ne mogu se usuglasiti :/

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    lidija87


    hmm, Bori, meni moja dala uputnicu za vadenje krvi na ginekologiji ili na molekularnoj biologiji. ne znam, a imam uputnicu i za njihov uzv, ali nije mi jasno, sad sam prosli tjedan imala dva uzv u dva dana, nuhalni nabor 2,8 kod jedne, kod druge 1,9. ne mogu se usuglasiti :/

    Ja sam sutra dan nakon pregleda kod svoje dr isla vadit krv pa zato nisam morala na uzv. E da, ide se na molekularnu to je u podrumu zgrade gdje je pedijatrija. A odakle ste vi?

  • martinako

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Nakon informiranja o prenatalnim probirima odlučila sam napraviti TRIPLE test u Petrovoj preko uputnice. Nifty je super stvar, ali imala sam osjećaj da je sve u redu s bebom tako da nisam htjela potrošiti cca 4k na to. S obzirom na pandemiju, trudnice se naručuju na TRIPLE test putem maila. Od dana kada sam poslala mail čekala sam nekakvih 12 dana na test. Na dan testiranja bila sam trudna 16+4 tt. Prije ultrazvuka izvadila sam krv u laboratoriju, te zatim otišla na ultrazvuk. Nisam čekala ni minute za UZV, točno kad su me naručili došla sam na red. Rečeno mi je da ću nalaz dobiti u roku od 10 dana, međutim nalaz je stigao već sutradan ujutro. Srećom, uredan i s niskim rizikom za trisomije i oštećenje neuralne cijevi. Pročitala sam svakakva iskustva međutim želim ovom prilikom preporučiti obavljanje ovog testa, pogotovo ako ste trudne u ova doba pandemije. Gužve su manje i osoblje u bolnici rasterećeno je. Drago mi je što ću ostatak trudnoće provesti opuštenija zbog ovih rezultata.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.