Triple test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i mame, zanima me da li ste radile triple test, u kojem tjednu trudnoće i što mislite o tome? Pozdrav :)

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    jesam, u 16. tjednu. ali mislim da se moze i bez toga, naravno ako bi zadrzala trudnocu bez obzira na sve. jer taj test pokazuje samo mogucnost tj rizik i zna se dogoditi da nalazi budu losi a rodi se potpuno zdrava beba

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    ja isto jesam al tek u 3. trudnoci i to u 13. tjednu. Kao jer imam preko 30. al je ispalo sve super :)

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Mene je doktorica htjela poslat u prvoj trudnoći s 24 godine u 12-om tjednu, ja sam odbila jer mi je to bezveze uopće. U drugoj me nisu niš ni pitali :D

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja sam odbila sve nepotrebne pretrage u trudnoci…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Bas sam u ponedjeljak bila kod ginekologice i savjetovala mi je da idem napraviti taj test..nakon sta sam procitala nesto o tome sam si mislila da ja to nezelim raditk jer kako god rodila bi dijete. pa eto zanimalo me sta druge trudnice i mame misle o tome i mislim da necu ici 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ni nemoj, ja sam to napravila a da nisam prethodno istrazila sto je to, u meduvremenu jesam al onda sam otisla po nalaze kad sam vec isla, ali inace ne bi sigurno

  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Ma nisam ni ja imala pojma sta je to, prvi put cula sad u pon kad mi je rekla da idwm napraviti. Posto mi je ovo prva trudnoca i sad smo u 15tjednu jos citam, ucim i proucavam. Ima puno toga  Uglavnom kad sam malo procitala sto je to razmisljala sam da neidem ali eto sad sigurno necu  
    P.S. definitivo klokanica treba ukloniti ovu opciju ocisti jer vec treci put tipkam tekst 

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    ja sam bila u 12-13.tjednu,nisam točno sigurna i u 20-om tjednu na anomaly scanu…uopće nemam ništa protiv toga,naprotiv…

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    to ti je pametna odluka, nije ti to potrrebno ako bi ionako zadrzala bebicu, samo bespotrebni stresovi u slucaju loseg nalaza, koji je kazem cesto pogresan. samo ti  uzivaj u svojoj trudnoci i opusti se 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.