Trudnoća nakon konizacije!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • karlupe

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    pozdrav svima, prijavljujem se u društvo trudnica nakon konizcije….
    lletz sam imala 2012, trudna 23+1 (treća srečica nam stiže)
    jutros sam bila na pregledu - 1 čl. zatvoren, slovo T; 4,5 cm - dr. oduševljena, kaže nalaz je super
    no opet luda glava se brine, skinula me je danas s dulphastona i rekla da si kupim magnezij….na mirovanju sam od početka (u biti se sastoji od toga da ne dižem ništ teško i usisavanje i pranje podova prepuštam sinu i mužu), inače sam iz Broda

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Da, to je stvarno super nalaz! Baš mi je drago! Magnezij je super, ja ga pijem vec dugo i nemam ni grceve u nogama, a i kontrakcije su se smanjile i kao da imam vise energije… A duphaston mi je bio grozan, pila ga do 12. tt zbog krvarenja, jedva sam cekala da prestanem, uzasno me napuhavao i bas sam se lose osjecala…
    I samo miruj miruj i miruj, ja nisam pa sam zavrsila skoro na serklazi i onda na strogom, doslovce krevet i wc i ni tu nisam bila disciplinirana, ali zasad je ok, za prst prohodna od 26. tt. 
    Danas nam je točno 34 tt i bas sam happy!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Evo i mi smo poceli sitno brojit.. ;)

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Bome da!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Samo da se javim…. 15.05. je dosao moj beban i to nakon prvog carskog, ovaj put prirodan porod… Imate tople pozdrave od nas i toplo se nadam da ce i kod vas sve bit ok. 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Aaaaa čestitke Dare!
    Pusa malom anđelu!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mistyme

    mistyme

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage mame sadasnje i buduće..nova sam ovdje pa evo da se i ja javim..ja sam prosle godine također imala opsežnu konizaciju .. Car. In situ + hpv.. Nakon te operacije na pregledu sve bilo super.. Negdje u 10 mj te iste god ostala trudna..  Sve bilo u redu.. Nisam se nesto pazila iako mi ginekolog odmah naglasio da bi moja trudnoca mogla spadati pod rizicnu jer dosta velik dio je odstranjen na konizaciji.. Pila vitamine mg i zeljezo.. Cijelo vrijeme.. I evo do sad nedodavno bilo u redu.. Na zadnjem pregledu pocetkom ovog mj.ustanovljeno mi je da mi.je cerviks skracen.. Ali da nisam otvorena.. Niti sam imala trudove.. Na ctg-U.. Dobila tablete i dokt naredio mirovanje.. S time da sam vec par dana nakon toga bila ponovo narucena kod njega.. Stanje se popravilo..  Medjutim prije 10 dana pocela plodna voda curiti.. Zavrsila u bolnici..i to isto popodne stala.. Nije iscurilo puno ..dali mi antibiotik protiv infekcije.. I sad lezim i cekam..  plodne vode jos uvijek ima dovoljno.. Svaki dan ctg… Nisam otvorena i nema trudova.. Ako bebac prije ne izadje sam onda ce mi.dokt. Inducirati porod za 10 dana jer taman cu napuniti 37 tjedana.. Termin je bio inace 24.6. A sad eto bude oko 3.6. Bez obzira na to sve sretna sam i ne mogu se docekati da zagrlim svoje dijete..  eto ovo je moje iskustvo sad je ostalo samo iscekivanje i sreca..  i ispricavam se na dugom postu..posto sam u bolnici onda imam vremena i romane pisati

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Mistyme dobro nam došla! Super da ste izdržali do 37. tjedna, ja imam sličnu situaciju, cerviks skraćen, ali sam ja i otvorena od 27. tt i mirujem… sad kad sam napunila 36. tjedana mi je rekao doktor da se mogu pokrenuti. Nisam još bila na ctg-u, a kontrakcije imam vec otprilike isto odkad sam se otvorila, ali oni tome ne pridaju puno važnosti, bitno da me ne otvaraju jače. Mi brojimo sitno do 16.6., ali mogli bi i uraniti jer je beba već velika. 
    U kojoj si bolnici?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Fala renchy..

    mistyme, dobrodosla u klub… ma sve ce to bit u redu, nemojte se zamarat. Moj drugi je izasa tocno u 38tt, a od 33 do 37 sam mirovala, da sam joj tjedan usporila bilo bi lipo,a ja nemam mira, pa mi bilo bitno da prezivimo do 37tt u komadu jeer mi ne triba jos jedno nedonosce i onda kad sam prosla 37tt krenila skitat s prvim pa se drugi nije puno zadrza unutra..

    Sretno vam…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mistyme

    mistyme

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala  Jos nisam 37 tjedana bit cu sad 3.6. A onda pisonja ide van.. Jer nema potrebe da bude do punih 40 jer je rizik od infekcije odkako je plodna voda procurila.. Inace nisam u hrvatskoj vec u svicarskoj u bolnici.. I stvarno sam zadovoljna sa svime ovdje.. Sad samo odbrojavati.. I naravno sve naj ti zelim i da porod prodje lijepo i brzo.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.