Trudnoća nakon konizacije!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mistyme

    mistyme

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Također hvala i Dare na lijepoj dobrodoslici… Ne bojim se nekako sam smirena jer sam pod nadzorom a i necu propasti za ova dva tjedna u bolnici.. Iako naravno kod kuce je lijepse.. Beban je poprilicno velik tako da su doktori rekli i da se sad rodi bilo bi sve ok.. 

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ma samo gustajte dok ste jos u komadu….posli idu druge cari… ;)

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mistyme

    mistyme

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Evo da se javim da sam rodila.. 27.5. Tocno u 36 tjednu.. Moj sin vise nije htio cekati…a sobzirom da sam prije toga lezala u bolnici.samo su me prebacili s odjela u salu..  3170 g i 47 dugacak.. Moja mrvica..  Sve ok nismo trebali inkubator..u subotu trebali doma i ujutro na zadnjem pregledu ustanovljena pojava zutila.. Tako da smo evo jos u bolnici..  mrvica pokraj mene u posebnom krevetu sa svjetlom.. Ja to zovem solarij. ..ali eto ide na bolje i nije sva sreca dobio jacu zuticu inace bi.isao na neonatologiju pod jaca svjetla.. Eto ukratko.. Nadamo se sutra ili.prekosutra nasem domu.. 

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Cestitke…  Moj prvi je rodjen u 36tt, ali je mora lezat 20 dana na neonatologiji…a s ovim sam ostala 7 dana jer je ima zuticu… Sretno! 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Cestitke mistyme! I pusa malom borcu!
    Kako je prošao porod? Jesi dobila trudove ili su oni inducirali zbog nečega?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mistyme

    mistyme

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala na cestitkama.. Porod je poceo dok sam lezala u bolnici uz trudove..trazila epi..  Poslije toga nisam osjetila bolove.. Sve dok ostatak plodne vode nije iscurio.. Onda sam i trudove pocela osjecati odjednom a i epi je vec popustila.. Uglavnom poslihe toga sam se u roku sat vremena porodila..zadovoljna sam kako je to islo.. A bebac iako rodjen u 36 tj. Nije trebao ici u inkubator.. Jedino 4 dan kad smo trebali kuci ujutro su dok primjetili da mu je koža malo žuta tako da smo morali ostati jer mu treba solarij kako ja to zovem..samnom je u sobi u posebnim kolicima sa svjetlim jer ne treba ono jace kao sto su na neonatologiji.. I danas se nadamo kuci poslije vadenja krvi ako bude sve u redu sa žutilom. Pozz svima 

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jeste li dosli kuci? 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mistyme

    mistyme

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jesmo u.ponedjeljak  Tocnije pet dana nakon.poroda.. Sad se hranimo mazimo i pazimo.. 

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Super, sad gustajte…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • crvena

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Evo curke da se i ja javim nakon sto godina. Imam curu,sad je vec tri i pol mjeseca. Ziva i zdrava,hvala Bogu! Nego sta htjedoh rec;nakon svih plasenja od strane nasih ginekologa,da necu izdrzat ni do pola trudnoce,podvezivanja,strogog mirovanja,pijenja lijekova i jos svast nest,ja,cure moje,rodim sa punih 41 tjedan!!! A najjaca stvar u svemu je to sto sam morala na inducirani porod ic,jer upravo mi oziljak od konizacije nije dao da se otvorim. Doktor me otvarao dok sam bila na dripu! Al neka, bitno da je sve dobro proslo! Onoliki strahovi,dobru sam nagradu dobila!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.