Trudnoća nakon konizacije!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • crvena

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pretražila sam forum i nisam našla ovu temu,stoga otvaram.Prije 6 godina sam imala konizaciju,operativni zahvat putem kojeg se odstranjuje grlić maternice,koji je zahvaćen predkanceroznim stanicama i raznim lošim promjenama.Sad sam opet trudna,4. put.Ako imate iskustva sa trudnoćom nakon konizacije,molim vas podijelite,jer ja strahujem svaki dan.Sad sam trudna 15 tjedana i svaki trudni dan mi je poklon!

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Evo još jedne! Meni je rađen LLETZ prije 4 god, ali u svim nalazima mi piše postkonizacijski cerviks. Ja sam ti u 32. tjednu na strogom mirovanju. Preporuceno mi je mirovanje od 12. tjedna jer mi je grlić skracen i mekan, ali ja ti se toga nisam pridrzavala (nazalost), radila sam do 20. tjedna, 8h stajanja, nakon toga nastavila normalno zivit jer sam super podnosila trudnocu, nikakve mucnine ni umor ni nista. Tako je bilo do 26. tj. kada sam se počela otvarat i od tad mirujem s tim da odem na kavu i po kuci lagane posliće napravim. Kad me bas boli lezim cijeli dan. Tak da ne boj se, da se to izgurati samo se nemoj naprezati. Gdje vodis trudnocu?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ja sam imala operaciju prije 11 g. Lani sam rodila u 36tt prvu bebu, trudnoca bila uredna, i operacija nije uzrok ranijeg poroda al moj je problem sta se nisam otvarala pa sam zavrsila na carski. Al sve je to od zene do zene. Postoji mogucnos ranog otvaranja, pa rade serklazu i mirovanje, ovo sta se meni dogodilo ili da porod prodje normalno. Sad sam vec drugi put trudna i prosli pregled mi je bija malo skracen cerviks pa moram malo usporit tempo. Sve u svemu, nema brige… sretno…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • crvena

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hej cure,inače sam iz Požege,idem kod krasnog doktora,strpljiv do bola!Evo bila sam prije tjedan dana na pregledu i uzv,beba sve 5,ali sam se počela lagano otvarat.Kaže da je to očekivano.Za tjedan dana idem opet na kontrolu,pa ćemo lagano na podvezivanje.Rekao mi je da mirujem dotad,a poslije podvezivanja,mogu više manje sve!Naravno opet sam trudna tjedan više nego prošli put,tako da sam sad već 18!Ili beba brzo raste,il tu neko nekoga zeza!I da,recite mi dali vi,kao i ja imate od operacije posljedicu to da vas jako često tjera piškit?Ili sam to samo ja!

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ja  nakon operacije sam imala samo problema s grlicem, jer je srastao skupa sa ranom, pa su mi 3 puta radili “buziranje”, tako to ovdi zovu, i to je najvjerovatnije uzrok sta se ja uopce nisam otvarala…ostalih posljedica nisam uopce imala… :)

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    crvena


    Hej cure,inače sam iz Požege,idem kod krasnog doktora,strpljiv do bola!Evo bila sam prije tjedan dana na pregledu i uzv,beba sve 5,ali sam se počela lagano otvarat.Kaže da je to očekivano.Za tjedan dana idem opet na kontrolu,pa ćemo lagano na podvezivanje.Rekao mi je da mirujem dotad,a poslije podvezivanja,mogu više manje sve!Naravno opet sam trudna tjedan više nego prošli put,tako da sam sad već 18!Ili beba brzo raste,il tu neko nekoga zeza!I da,recite mi dali vi,kao i ja imate od operacije posljedicu to da vas jako često tjera piškit?Ili sam to samo ja!

    Da, i meni je rekla moja da cu se sigurno ranije pocet otvarat jer mi je sa 16 tjedana grlić stayao u Y obliku umjesto T. Pravo je cudo da sam se tek sa 26 tjedana počela otvarati. Meni je valjda bilo kasno za serklazu, tj jedan dr je htio, ali voditelj odjela me poslao doma da mirujem i izguram do kraja  i rekao mi da cu ionako i nakon serklaze morati mirovati. Mislim da je to jer je beba imala vec 1200 g pa ni taj sav ne bi drzao ako ne bi mirovala. U svakom slucaju bolje da ti sad naprave pa da mozes zivit normalno a ne lezati kao ja do kraja, vec sam luda…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • crvena

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ma ja jedva čekam da me podvežu,ovako imam osjećaj ko da moram hodat po jajima.Imam osjećaj da je sve labavo,ne pomaže ni to što je beba jako nisko.Mokrim po 20 puta dnevno,a tek je 19 tjedana,šta će bit kasnije!Mislim da ću krevet u wc premjestit i tamo spavat!

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Meni se nije tak puno piškilo… Je na početku i sad pred kraj, a ovo između normalno…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • crvena

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Bila jučer na pregledu i uzv!Beba super;mala cura!U ponedjeljak idem u bolnicu,u utorak će me podvezat!Nadam se izaći do petka,jer mi najmlađa kćer ima Svetu pričest tu nedjelju!Držite fige da sve dobro prođe!

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Cestitam na curki!
    Ako te i puste morat ces mirovati tako da nemoj se forsirati sa festama… Drzim fige!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.