Blizanačka trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    i još me pita doktorica jesam se na zadnjem pregledu šta dogovarala za porod i bolnicu, ja gledam neeeeee, tek mi je doma sinilo da blizance vjerojatno ne puštaju dalje od 38 tjedana tako da na sljedećoj kontroli očekujem da će me obavijestit da ako ne rodim u tjedan dana moram doć na inducirani… sad se moramo potruditi da izbacimo podstanarke prirodnim putem 

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Uh, stvarno ste svasta prosli ali uspili ste sve, izgurali ste! E sad su ti rekli da ne moras vise mirovat kad mozes i roditi hehehehhe… I pitanjce jedno, kako su ti isle kontrole ako se sjecas? Kad su pocele svako 3, svako 2? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Bebushka

    i još me pita doktorica jesam se na zadnjem pregledu šta dogovarala za porod i bolnicu, ja gledam neeeeee, tek mi je doma sinilo da blizance vjerojatno ne puštaju dalje od 38 tjedana tako da na sljedećoj kontroli očekujem da će me obavijestit da ako ne rodim u tjedan dana moram doć na inducirani… sad se moramo potruditi da izbacimo podstanarke prirodnim 

    A ne znam kako ide s blizancima i koliko ih pustaju da stoje, premalo sam toga nasla na ovu temu. Jedino sam na nekom forumu vidjela da uglavnom radjaju izmedju 35-38 tjedna… Mi idemo na carski jer sam vec prije imala dva carska tako da ce meni odredit termin cim bebe budu imale dovoljnu kilazu. Eto, samo da izguramo tvoje tjedne, toga me jedino strah!!! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Evo ja rodila prije 9 dana, dobro smo ☺
    Kontrole su ovisile o trenutnom stanju, mislim da sam samo jednom imala razmak 4 tjedna, cca od 24 tt sam dobila D1 i dalje sam isla u bolnicu na kontrole (prvo u splitu jer sam isla malo do svojih na more, stigla sam se i okupat) pa u Merkuru u ambulantu za rizicnu.

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Kontrole su mi najcesce bile u razmaku 2-3 tjedna i svaki put vaginalni pregled a to navodno nije dobro cesto…
    vjeruj samo da ce bit sve u redu, ne ispadaju bebe bas samo tako lako van dogurat cete vi svojih 37 tjedana, moje su izasle sa sluzbenih 36+4, 2,7 i 2,9 kg, apgar 10/10, zilave, sisaju ko pijavice od prvog podoja 

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Ajmeeee, cestitam od srca!!! Neka je sve super proslo i neka su oni odlicno! A i palo mi je na pamet da si mozda rodila, predivno! <3 
    Nadam se da ste kuci vec, uzivaj  predivna vijest! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Jacca, kako si? Kako trudnoca?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Jaccaa

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ej draga debelo i dobro smo 
    Evo nas u 24tt,sad je sve ok.Vidjeli smo da je dečko i cura .Cura je malo nisko al dobro. 
    Sad idući mj imamo još kod svog gin kontrolu i onda je reko da idem u bolnicu,znaci od 26tt gore.
    Odlučili smo u Merkur.
    Kako si ti Lunale?

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Ajme super, drago mi je da je sve dobro! I kod nas decko i cura i ona mi je glavom vec tjednima skroz nisko, bas neugodno… ponekad kao da mi kopa dole po svemu. Debeli smo i mi al guramo nekako, evo danas 31+1. Sve teze disem, teze se okrecem na krevetu 😂 puno pozdrava od nas troje iz splita 🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Lunale jesi vec bila u TA? Ja kad sam isla preko lita u st na kontrolu rekla sam da su blizanci i sestra na recepciji me narucila kod dr kosovic, kad sam dosla na red doktorica se uvqtila za glavu, taj dan su joj bile same dcojke i trojke pa sam izdala da joj ih ova s recepcije namjerno salje hihi

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.