Ureaplazma i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Nikolina95

    Ja sam imala isto to, popila 2 kutije sumameda i oslo 😃


    Sretnice! Ja vise stvarno ne vidim nacin, a ni smisao tolikih antibiotika

    [lilypie.com]

  • sanjasanja

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Angelina

    Nikolina95

    Ja sam imala isto to, popila 2 kutije sumameda i oslo 😃

    Sretnice! Ja vise stvarno ne vidim nacin, a ni smisao tolikih antibiotika


    Mozes li mi molim te napisati koje si simptome imala ureoplazme 

  • sanjasanja

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    LaFemme

    Kod mene je ureaplazma prisutna vec jako puno godina i sto god popila od lijekova nisam je se uspjela rijesiti. Sada sam trudna i imala sam terapiju sumamedom. Uzeli su mi bris i sad cekam nalaze da vidimo je li bestija nestala iako sumnjam. Ginekologica je rekla da sumnja da ce mi pomoci sumamed jer je ona doslovno postala dio mene obzirom koliko je godina imam.
    Samo se nadam da nece lose utjecati na dijete i da ce sve ok proci.
    Netko od cura je pitala za simptome: apsolutno nema nikakvih simptoma. Ja sam isla na prvi bris nekad jako davno jer imam kronicnu upalu mokracnih puteva..


    Ja sam isto isla raditi bris radi upale mokracnih kanala tj.bakterija prvo e.coli onda enterococa spp. E sad ja ne kontam ovo peckanje dole ne znam da li je od ureoplazme ili je od tih bakterija u mokraci.To se stalno vrti u krug ne znam vise komu da se obratim od doktora.Kad odem kod njih dadnu mi antibiotike i to je to a na kraju nista nema ucinka 

  • sanjasanja

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    sanjasanja

    LaFemme

    Kod mene je ureaplazma prisutna vec jako puno godina i sto god popila od lijekova nisam je se uspjela rijesiti. Sada sam trudna i imala sam terapiju sumamedom. Uzeli su mi bris i sad cekam nalaze da vidimo je li bestija nestala iako sumnjam. Ginekologica je rekla da sumnja da ce mi pomoci sumamed jer je ona doslovno postala dio mene obzirom koliko je godina imam.
    Samo se nadam da nece lose utjecati na dijete i da ce sve ok proci.
    Netko od cura je pitala za simptome: apsolutno nema nikakvih simptoma. Ja sam isla na prvi bris nekad jako davno jer imam kronicnu upalu mokracnih puteva..

    Ja sam isto isla raditi bris radi upale mokracnih kanala tj.bakterija prvo e.coli onda enterococa spp. E sad ja ne kontam ovo peckanje dole ne znam da li je od ureoplazme ili je od tih bakterija u mokraci.To se stalno vrti u krug ne znam vise komu da se obratim od doktora.Kad odem kod njih dadnu mi antibiotike i to je to a na kraju nista nema ucinka


    Ja sam nova ovdje ne znam da li mi neko odgovara a ja ne vidim odgovor ili vas nema 😔

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Tu smo 😁 ja nisam imala i jos uvijek nemam bas nikakvih simptoma. Peckanje ce ti prije biti povezano s necim u mokraci, a i ureaplasma je vecinom bez simptoma

    [lilypie.com]

  • Mlada_mama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 😃 ovako, otkrivena mi je ureaplazma jos na pocetku trudnoce i dobila sam azimed i nakon toga bris je bio negativan. Mene zanima da li se ureaplazma moze dobiti jos kojim putem osim spolnim.. Jel se moze dobiti ako me je muz dolje dirao sa rukom(oprostite ako grozno zvuci) i to preko gacica? Brinem se da ne bih je opet dobila, da ne bi bilo sto bebi? Primjetila sam i da su njegove bokserice bile mokre, a bio se priljubio uz mene… Jel se moze i tako prenijeti? Oprostite na gnjavazi 😃

  • Marina86

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 😊
    Ja sam nova ovdje. Zadnjih godinu i pol muž i ja imamo nezaštićene odnose, naravno želimo bebu. Ali..u rujnu 2019. gin. rekla da imam PCOS. 😐
    Kasnije na brisu- ureaplazma. Popili smo 2 ture Doksiciklina i bojim se da je se nismo riješili 😥
    A dok se nje ne riješim, ništa od bilo kakvih tableta za ovulaciju. Nekad imam osjećaj da neću nikada ugledati svoj +

    👩37 👨42

    od 2019. želimo bebu, 3 neuspjela ivf postupka, zadnji 3.mj/23
    prirodna trudnoća 5.mj/23

  • Marina86

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    MarinaK

    Pozdrav svima 😊
    Ja sam nova ovdje. Zadnjih godinu i pol muž i ja imamo nezaštićene odnose, naravno želimo bebu. Ali..u rujnu 2019. gin. rekla da imam PCOS. 😐
    Kasnije na brisu- ureaplazma. Popili smo 2 ture Doksiciklina i bojim se da je se nismo riješili 😥
    A dok se nje ne riješim, ništa od bilo kakvih tableta za ovulaciju. Nekad imam osjećaj da neću nikada ugledati svoj +


    Riješili se ureaplasme nakon 2 ture Doksiciklina🙏

    👩37 👨42

    od 2019. želimo bebu, 3 neuspjela ivf postupka, zadnji 3.mj/23
    prirodna trudnoća 5.mj/23

  • 09022018

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    zanimalo bi me imali koja iskustva sa koristenjem antibiotika doksiciklin u trudnoći?

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    09022018

    zanimalo bi me imali koja iskustva sa koristenjem antibiotika doksiciklin u trudnoći?


    Ja jedino iz iskustva prije 3mj imala ureaplazmu i doktor je jedino pitao postoji li sansa za T jer se onda treba urea tretirati sa sumamedom. Doksiciklin je prejak i opasan za uzimanje u trudnoci. Bolje da se uzima duze sumamed i rijesi bakterija,nego da se uzima doksiciklin 10 dana pa da ugrozi bebu na bilo koji nacin. Sretno! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.