Ureaplazma prije trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Biba27

    Biba27

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav dali je neka od vas imala ureaplazmu prije trudnoće? Koliko vam je trebalo da je se riješite? Meni je gin rekao da nema daljnjih pretraga dok je prisutna a trebala bih na pregled prohodnosti jajovoda.
    Hvala vam svima na odgovoru i svima sve najj😘😘

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Biba27

    Pozdrav dali je neka od vas imala ureaplazmu prije trudnoće? Koliko vam je trebalo da je se riješite? Meni je gin rekao da nema daljnjih pretraga dok je prisutna a trebala bih na pregled prohodnosti jajovoda.
    Hvala vam svima na odgovoru i svima sve najj😘😘


    Heeej :) ja sam za Ureaplasmu dobila antibiotik Doksiciklin,terapiju je i muz pio. Uspjeli smo je rijesiti od prve. 
    Da,ne mozes na HSG dok ne dobijes nalaz da nemas vise te beštije. 

    Jesi dobila kakvu terapiju?

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Biba27

    Biba27

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Tommyfame 🔜🤰

    Biba27

    Pozdrav dali je neka od vas imala ureaplazmu prije trudnoće? Koliko vam je trebalo da je se riješite? Meni je gin rekao da nema daljnjih pretraga dok je prisutna a trebala bih na pregled prohodnosti jajovoda.
    Hvala vam svima na odgovoru i svima sve najj😘😘

    Heeej :) ja sam za Ureaplasmu dobila antibiotik Doksiciklin,terapiju je i muz pio. Uspjeli smo je rijesiti od prve.
    Da,ne mozes na HSG dok ne dobijes nalaz da nemas vise te beštije.

    Jesi dobila kakvu terapiju?


    Jesmo jesmo  isti antibiotik kao i vi  onu bočicu sa 25 tableta a nakon koliko ste ponavljali bris? 

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Imala sam je i ja. Također dobila antibiotik. Nakon što smo ga muž i ja popili, nekih 2 tjedna nakon zadnje tablete smo opet radili briseve. Srećom novi nalazi su bili ok i nikad se više nije pojavila.

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Takodje, i kod mene je pronadjena prije planirane trudnoce, popili ja i suprug Doksilicin 5 dana, uradili bris poslije 2 tjedna i nije vise prisutna. Rjesili smo je od prve, s tim da sam na svoju ruku koristila i vaginalete od cajevca…pomaze …

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Biba27

    Biba27

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Takodje, i kod mene je pronadjena prije planirane trudnoce, popili ja i suprug Doksilicin 5 dana, uradili bris poslije 2 tjedna i nije vise prisutna. Rjesili smo je od prve, s tim da sam na svoju ruku koristila i vaginalete od cajevca…pomaze …

    Samo 5 dana ste pili antibiotik? 
    Mi smo dobili doksiciklin od 25kom

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Biba27

    SAYURI

    Takodje, i kod mene je pronadjena prije planirane trudnoce, popili ja i suprug Doksilicin 5 dana, uradili bris poslije 2 tjedna i nije vise prisutna. Rjesili smo je od prve, s tim da sam na svoju ruku koristila i vaginalete od cajevca…pomaze …
    Samo 5 dana ste pili antibiotik?
    Mi smo dobili doksiciklin od 25kom


    2x dnevno po jedna. 5 dana…koja ti je kolicina nadjena, kod mene 10 na 4…zavisi od jacine upale odnosno koncentracije ..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    I obavezno neki bas dobar probiotik, Doksicilin razvali i zeludac i jednjak i crijeva i sve koliko je jak. Ja jos osjecam probleme sa stomakom zbog njega, a pogotovo ti si dobila duzu terapiju..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Biba27

    Biba27

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Biba27

    SAYURI

    Takodje, i kod mene je pronadjena prije planirane trudnoce, popili ja i suprug Doksilicin 5 dana, uradili bris poslije 2 tjedna i nije vise prisutna. Rjesili smo je od prve, s tim da sam na svoju ruku koristila i vaginalete od cajevca…pomaze …
    Samo 5 dana ste pili antibiotik?
    Mi smo dobili doksiciklin od 25kom

    2x dnevno po jedna. 5 dana…koja ti je kolicina nadjena, kod mene 10 na 4…zavisi od jacine upale odnosno koncentracije ..


    Samo piše na nalazu da sam pozitivna na ureaplazmu i ništa više nema nikakvih vrijednosti

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Biba27

    SAYURI

    Biba27

    SAYURI

    Takodje, i kod mene je pronadjena prije planirane trudnoce, popili ja i suprug Doksilicin 5 dana, uradili bris poslije 2 tjedna i nije vise prisutna. Rjesili smo je od prve, s tim da sam na svoju ruku koristila i vaginalete od cajevca…pomaze …
    Samo 5 dana ste pili antibiotik?
    Mi smo dobili doksiciklin od 25kom

    2x dnevno po jedna. 5 dana…koja ti je kolicina nadjena, kod mene 10 na 4…zavisi od jacine upale odnosno koncentracije ..

    Samo piše na nalazu da sam pozitivna na ureaplazmu i ništa više nema nikakvih vrijednosti


    Cudno, obicno napisu 10 na 3,4,5..10 na 3 se ne smatra infekcijom nego kolonizacija, 10 na 4 je vec infekcija…zato pitam….koliko puta dnevno je terapija?

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.