Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    A jooj 😁 bas tj se zakompliciralo… a mama jos dodaje sol na ranu 😁
    U cemu je bio problem? U aparatu?!?! Jos nisam to radila, planiram u ponedjeljak… ali ne cini mi se bas komplicirano… nekoliko puta se piknes u prst ako sam dobro shvatila 😊 ajde lakse ces to odradit nego onaj ogtt, kad se gladuje cijelo prije podne 😊


    Da, čini se da nisam dovoljno snažno pritisnula aparat. Pikala sam po srijedi jagodice, umjesto sa strane, a i bilo mi je hladno. Cirkulacija mi je inače koma. 
    Nije komplicirano.

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Aymee

    Dalmatinkaa

    Cure jeste li oprale bebinu robicu? Ja san taman potopila sve u hladnu vodu pa cu oprat sve i sutra kad se osusi, peglat.. stiga je ormaric pa san cila uzbudjena 😍

    Hvala draga, ma znam da je tezina ok ali kao dr brine sto je premalo dobio.

    Ja oprala robicu i svu posteljinu pa cu vidjeti jos da mi mama ili teta peglacica to ispeglaju jer ne mogu dugo biti na nogama zbog kicme. Inace ne peglam nista, imam super tetu kojoj platim i na miru sam. Kazem da mi vjera brani upotrebu pegle.. 😉


    Hahah xD meni je mama tila sredit robicu al ja ne dam! Ocu sve sama, bas mi je gust 😍
    Joj kicma… uzas… razumin te skroz… mada ja ne dam boli da ne pokosi :D

  • Avatar Elena288

    Elena288

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Aymee mislim da se nemas zbog cega brinuti, prati samo sljedeci put koliko je dobila bebica. Jesi li radila uzv na istom aparatu kao i prosli put. Meni dokt zadnji put gov Ovaj uredjaj u trudnickoj amb pokazuje manje nego nas privatno! I to razlika 200 gr … ugl mislim da nemas brige 😊

  • Avatar Elena288

    Elena288

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Dalmatinka kod mene je skoro sve spremno, samo nisam ja U glavi… haha sve razmisljam neka jos maloooo 🤪😂😁🤫🤫🤫

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Elena288

    Dalmatinka kod mene je skoro sve spremno, samo nisam ja U glavi… haha sve razmisljam neka jos maloooo 🤪😂😁🤫🤫🤫

    Hahaha ja bi odma sad 😍😍😍
    Jos san danas googlala kako izgleda radjaona i pozitivno san iznenadjena 🤗

  • Avatar neo

    neo

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Dalmatinkaa

    Cure jeste li oprale bebinu robicu? Ja san taman potopila sve u hladnu vodu pa cu oprat sve i sutra kad se osusi, peglat.. stiga je ormaric pa san cila uzbudjena 😍


    Ja sam jucer bas zavrsila sa peglanjem tako da je sve spremno. I svoju torbu sam spremila.
    Danas jos imam ciscenje i onda sam obecala sama sebi da vise nista ne radim. Samo odmaram i uzivam u ovom preostalom slobodnom vremenu kaj imam za sebe  i punom baterije 😊😊😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar neo

    neo

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Ja se nocas nisam nista naspavala…tri puta sam se dizala i cijelo vrijeme me je pikalo sa desne strane skroz nisko kod jajnika… 
    Tek kad sam pipila mg onda se smirilo i uspila malo odspavat…
    Ako budu takve ove preostale noci onda sam naje****

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    neo

    Ja se nocas nisam nista naspavala…tri puta sam se dizala i cijelo vrijeme me je pikalo sa desne strane skroz nisko kod jajnika…
    Tek kad sam pipila mg onda se smirilo i uspila malo odspavat…
    Ako budu takve ove preostale noci onda sam naje****


    Mozda te utjesi cinjenica da sam u prvoj trudnoci od 30-og do 34- og  tjedna nikako spavala i budila se svaki cas, i odjednom oko 34-og tj.pa do poroda 38+5 spavala ko beba po 8 sati u komadu!! 

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Dalmatinkaa

    Cure jeste li oprale bebinu robicu? Ja san taman potopila sve u hladnu vodu pa cu oprat sve i sutra kad se osusi, peglat.. stiga je ormaric pa san cila uzbudjena 😍


    Ništa još ni oprala ni spremila  Još dva radna tjedna i onda se prepuštam čarima opremanja 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    neo

    Ja se nocas nisam nista naspavala…tri puta sam se dizala i cijelo vrijeme me je pikalo sa desne strane skroz nisko kod jajnika…
    Tek kad sam pipila mg onda se smirilo i uspila malo odspavat…
    Ako budu takve ove preostale noci onda sam naje****


    I mi smo sinoć baš loše spavali. Tri puta smo ustajali, grlo me još uvijek boli, nakupe se sekreti pa moram izbaciti. Beba stalno pritišće mjehur i samo bi na wc.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.