Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    neo

    Ja se nocas nisam nista naspavala…tri puta sam se dizala i cijelo vrijeme me je pikalo sa desne strane skroz nisko kod jajnika…
    Tek kad sam pipila mg onda se smirilo i uspila malo odspavat…
    Ako budu takve ove preostale noci onda sam naje****

    Ja oka nisam sklopila..povracala do 2 sata..sta god sam progutala od tekucine letilo je van..to sam izgleda pokupila od muza..samo ja nemam temp. e kad se povracanje smirilo onda pocela bol u krizima..i preponama..ne mogu lezati uopce samo hodam..

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Marijana07

    neo

    Ja se nocas nisam nista naspavala…tri puta sam se dizala i cijelo vrijeme me je pikalo sa desne strane skroz nisko kod jajnika…
    Tek kad sam pipila mg onda se smirilo i uspila malo odspavat…
    Ako budu takve ove preostale noci onda sam naje****
    Ja oka nisam sklopila..povracala do 2 sata..sta god sam progutala od tekucine letilo je van..to sam izgleda pokupila od muza..samo ja nemam temp. e kad se povracanje smirilo onda pocela bol u krizima..i preponama..ne mogu lezati uopce samo hodam..


    Ajoj, tak je meni bilo prosli tjedan. Al sam onda noc iza spavala ko beba, da ti dam malo utjehe :) 

  • Avatar neo

    neo

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Tea0801

    neo

    Ja se nocas nisam nista naspavala…tri puta sam se dizala i cijelo vrijeme me je pikalo sa desne strane skroz nisko kod jajnika…
    Tek kad sam pipila mg onda se smirilo i uspila malo odspavat…
    Ako budu takve ove preostale noci onda sam naje****

    Mozda te utjesi cinjenica da sam u prvoj trudnoci od 30-og do 34- og tjedna nikako spavala i budila se svaki cas, i odjednom oko 34-og tj.pa do poroda 38+5 spavala ko beba po 8 sati u komadu!!


    A ja sam do sada super spavala uz jedno dizanje…tako da izgleda da me sad ceka nespavanje.
    A od okretanja s lijevog na desni bok imam vec paranoje,koji su to bolovi u ledima…uff

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar neo

    neo

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Jos cemo pregurat tih par tjedana 😀😀😀
    Jeste pripremile robicu za van? Ja sam jucer spremila u as da mm ne zaboravi kad bude u paniki. Ali neznam dal mi je to dovoljno…
    Znaci bodi d.rukava,kombinizon bez rukava,kapa,medo kombinizon onaj debeli mucasti i deka. I as ima onu navlaku. 
    Jel bi jos kaj trebalo,kaj mislite?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    neo

    Tea0801

    neo

    Ja se nocas nisam nista naspavala…tri puta sam se dizala i cijelo vrijeme me je pikalo sa desne strane skroz nisko kod jajnika…
    Tek kad sam pipila mg onda se smirilo i uspila malo odspavat…
    Ako budu takve ove preostale noci onda sam naje****

    Mozda te utjesi cinjenica da sam u prvoj trudnoci od 30-og do 34- og tjedna nikako spavala i budila se svaki cas, i odjednom oko 34-og tj.pa do poroda 38+5 spavala ko beba po 8 sati u komadu!!

    A ja sam do sada super spavala uz jedno dizanje…tako da izgleda da me sad ceka nespavanje.
    A od okretanja s lijevog na desni bok imam vec paranoje,koji su to bolovi u ledima…uff


    Uff, a kod mene kod okretanja s lijevi na desni bok boli u donjem dijelu stomaka, kao da imam neki teg. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    neo

    Jos cemo pregurat tih par tjedana 😀😀😀
    Jeste pripremile robicu za van? Ja sam jucer spremila u as da mm ne zaboravi kad bude u paniki. Ali neznam dal mi je to dovoljno…
    Znaci bodi d.rukava,kombinizon bez rukava,kapa,medo kombinizon onaj debeli mucasti i deka. I as ima onu navlaku.
    Jel bi jos kaj trebalo,kaj mislite?


    Mislim da ću isto, samo sam planirala kombinezon da dugim rukavima. Mislim da je to dovoljno, obzirom da će i M auto ugrijati, pa sad da ne pretjeramo  

    [lilypie.com]

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    točno tako i kod mene.. ja imam fobije kad se po noći moram okrenuti s jedne na drugu stranu… imam feeling ko da mi netko žiletom ide po donjem dijelu trbuha… oštra, oštra bol… tak da se ne okrećem odjednom, već po malo u par navrata.. to je cijela procedura, i okrećem se tek kad je to nužno, npr. ak mi ruka utrne ili tak neš…. nema za bezveze.. 

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • Avatar Orangina

    Orangina

    Broj poruka: 460

    Prijavi adminu

    Vidim sve imamo slicne tegobe. Meni je najgore kad usred noci moram brzo na wc a ustajem se kao kornjaca koja je na ledima, to je proces….😂 
    Sto se tice robice za van, moze li u vreci za spavanje ici u jaje? Jer nemam debelo medo odijelo jos ili skafander. 
    I kako ste mislile to obavit, da muz donese jaje u bolnicu, tamo zakopcate pa u auto? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jutro cure, evo i nas dvije. Probudile se, sredile kucu, otusirale se i evo sad doruckujemo. Jedino sto mi u zadnje vrijeme pase za dorucak su nesquik cokoladne kuglice i punjeni jastucici. Tako da je to svakodnevno na meniju. 
    Aymee nemoj se brinuti draga, iako ti sve mi kazemo da se ne brines, a sve bi se brinule heheh. Ja prva bi se brinula, ali srecom svaka je bebica drugacija i ne postoje striktna univerzalna pravila. Dobila si najbolji moguci savjet da moras vise jest, pa to je raj za usi hehhehwh
    Marijana nadam se da je to bilo samo sinoc i da ti je bolje. Drzim fige. 
    Sto se tice robice, sve je sredjeno u nedjelju bilo. 
    A robice za izlazak, ja cu joj obuci prvo onu benkicu, ali onu sto se nekada nosilo i bilo za kupiti,sto sluzi za zastitu bebine koze, onda dugi bodi,haljinicu,carapice, kapicu. Jaknicu materijala tipa medo i dekicu. S tim da cu joj jaknicu skinuti u autu. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Orangina, da ja sam mislila tako za as 😊
    A sto se tice spavanja, cijelu trudnocu se budim minimalno 4 puta po noci i idem piskiti. Okretanje s boka na bok je takodjer najvise bolno u donjem dijelu stomaka. I evo vec drugu noc pred spavanje me boli svaki dio mog tijela. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.