Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Ahhh otislooo. Oprostite. Htjela sam jos napisati Orangini da sto se tice vrece, mozda da do auta, ali u autu ostaviti bebaca u vreci nikako, po meni. U autu, tokom voznje pojasevi moraju biti uz dijete kako bi de pruzila najveca zastita, znaci ne smije biti nista deblje tipa jaknice i slicno. Tako da ti je moj savjet do auta mozda,al u autu nikako. Ionako ce biti toplo u autu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Hip_Hopsica

    točno tako i kod mene.. ja imam fobije kad se po noći moram okrenuti s jedne na drugu stranu… imam feeling ko da mi netko žiletom ide po donjem dijelu trbuha… oštra, oštra bol… tak da se ne okrećem odjednom, već po malo u par navrata.. to je cijela procedura, i okrećem se tek kad je to nužno, npr. ak mi ruka utrne ili tak neš…. nema za bezveze..


    Isto sve je pomicanje u par navrata dok se ne okrenem. Najviše mi je muka kada krenem u wc. Beba toliko pritisne mjehur kao da ću eksplodirati, a ono ništa   Imam osjećaj da će svaki dan biti sve teže, ali dobro moramo još malo izdržati. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    @Dazi
    Vi ste divno iskoristile jutro 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Ma uz to povracanje i bolove jos me i panika uhvatila kud sad bas kad sam sama doma …muz pokusava odradit sve poslove i putovanja do Badnjaka tako da onda bude doma prije i poslje poroda…a sinuc kad je krenulo bolit sve mislim si kud bas sad od svih dana😂 sad mi je bolje osim tih bolova u ledima i povremene kontrakcije koje nisu bolne..samo da izdrzim dp 37tt🙄

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Mela

    @Dazi
    Vi ste divno iskoristile jutro


    Da draga, jesmo hehheh. 😄

    Marijana07

    Ma uz to povracanje i bolove jos me i panika uhvatila kud sad bas kad sam sama doma …muz pokusava odradit sve poslove i putovanja do Badnjaka tako da onda bude doma prije i poslje poroda…a sinuc kad je krenulo bolit sve mislim si kud bas sad od svih dana😂 sad mi je bolje osim tih bolova u ledima i povremene kontrakcije koje nisu bolne..samo da izdrzim dp 37tt🙄


    Jojjj vjerujem ti. I mene bi panika uhvatila jer sam sama. Ali dobro, vazno da je proslo zasad. A biti ce ti potreban prije i poslije poroda, pa lijepo od njega da sad sve rijesava. 😄 A koji si sad tt? Sorry, zaboravila sam, pamcenje ravno nuli hahhaha

    [lilypie.com]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure, mi se isto nismo naspavale… zaspala sam oko 1 u dnevnkm do 3, i kad sam se prebacila vise nisam mogla zaspati.. ali zato presica lupa svakih sat vremena 😁 mislim da ima kontra ritam, nocu lupa danju je mirna skroz… sad je vec dobrano osjetim 😉 tak da nocu mi nije lose! Dragi je otisao na posao oko 7 i ja napokon oci sklopila.. a ova sva zabrinuta rodbina.. krenu u 9 s pozivima… i onda jos vele pa kaj ti spavas, a nis odmori 😣  okretanje kad ne mozes spavat je svakih pol sata, sva utrnem, ruke, noge… jastuk modu koljenima!!
    Kaj se robice tice, mislim da ce mi trebat cijeli sijecanj da to dovedem u red 🤣🤣🤣🤣 pranje, peglanje… ajme koliko toga ima 😁


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Dobro jutro cure, mi se isto nismo naspavale… zaspala sam oko 1 u dnevnkm do 3, i kad sam se prebacila vise nisam mogla zaspati.. ali zato presica lupa svakih sat vremena 😁 mislim da ima kontra ritam, nocu lupa danju je mirna skroz… sad je vec dobrano osjetim 😉 tak da nocu mi nije lose! Dragi je otisao na posao oko 7 i ja napokon oci sklopila.. a ova sva zabrinuta rodbina.. krenu u 9 s pozivima… i onda jos vele pa kaj ti spavas, a nis odmori 😣 okretanje kad ne mozes spavat je svakih pol sata, sva utrnem, ruke, noge… jastuk modu koljenima!!
    Kaj se robice tice, mislim da ce mi trebat cijeli sijecanj da to dovedem u red 🤣🤣🤣🤣 pranje, peglanje… ajme koliko toga ima 😁


    Hej Frau 😊 a vazno da se srecica javlja,odmah je sve lakse heheh
    A za rodbinu ahhh 😥
    Ma samo polako s robicom, imas vremena i kao sto si rekla,cijeli prvi mjesec polako. I eto 😊

    [lilypie.com]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Sobica poprima svoj oblik 😉 polako ali sigurno


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Planirala sam u ovu rupu na ormaru stavit sipku za vjesanje, samo ne znam kako da to zatvorim… imate kakav prijedlog?!?


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jojj Frau bas je slatko hihihi 😊😊
    I ja imam otvoreni ormar i bas smisljam kako bi ga zatvorila. Svaka ideja je dobrodosla 😄

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.