Zimske bebe/mame 2016./2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    AmelieM prdenje te ne b i trebalo zabrinjavati. Dobro je dok prducaju :) mi smo imali problema s napuhnutoscu, ali to smo rijesili s Espumisan baby.
    Malo-sunce probaj ga priviti na prsa i onda mu dati bocicu. Mozda kad krene s dohranom bude lakse.
    Inace, kad planirate uvesti dohranu?

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Miss_a89 ma ne zabrinjava me uopce to,nego se nadam da ce to početi obavljati s lakoćom i bez buđenja.. 🙂 a koristili smo ih i mi kad je grceve imao,ali nisu nam.bas pomogle,sad koristimo sab simplex.. ali.mislim da se to sve jednostavno treba jos razvit 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Nama je pedica rekla da taj espumisan ne pomaze kod grceva. Moja mala je imala jako tvrdi trbuh iako je svaki dan kakala i redovito prduckala :) zbog te napuhnutosti je dala espumisan. Nekih mjesec dana sam joj to davala iako ne bas redovito

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Ma da i mi smo svašta isprobali,ali nije nista pomoglo,jednostavno je moralo proci.. 🙂 ali espumisan ipak pomaze kao i ovaj sab simplex barem da izbace zrak.. 🙂 vazno da su grcevi prosli,drugo cemo lako 🙂

    [lilypie.com]

  • malo-sunce

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hey cure
    Ma nece ni dudicu, samo ju zvace u ustima  a dohranu planiram uvesti cim navrsi 6 mj. Ajoj htjela bih ga nauciti da hoce i bocicu, mislim da ce mi to olaksati i odvikavanje od dojenja.

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Pa mozda ce prihvatiti bocicu kad pocnete sa dohranom,mozda ce vodu piti na bocicu 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Jutro mame 😊 mi iduci tjedan pocinjemo s dohranom. Bas me zanima kako ce to ici 🤗🤗 spremate li se na more s klincima ovo ljeto?

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Bok miss_a89 mi idemo na pregled 27 pa cemo pitati pedijatra dal mozemo pocet sa dohranom,i bas me veseli to novo razdoblje,jer kad god ja nesto papam tako me gleda okicama ,samo sto ne kaze daj mi..😂a meni je zao sto mu ne mogu dat 😀mi idemo na more u 8mj,ali ne znamo točno kad 🙂  kad muz dobije godišnji..a vi?

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Mi cemo negdje pocetkom 7. Bas me zanima kako ce to proci. Nema vise izlezavanja na plazi 😂 Ja planiram danas poceti s dohranom. Doktorica mi je rekla da pocnem kad bude 4,5 mj a i htjela bi poceti prije nego odemo na more da ne eksperimentiramo tamo

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Hehe a dobro mogu se tate malo zabavit da mame malo odmaraju 😁 super,ja svoju nisam.pitala kad smo bili sa 3mj ali cu iduci tjedan.. S cime ces pocet?javi kako je proslo 😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.