Zimske bebe/mame 2016./2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    E da imas aplikaciju bebin kalendar dohrane,i imas sta ide po mjesecima i recepte,meni se cini super 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Idem bas potraziti :)

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Miss jeste probale dohranu?kako je proslo? 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Sutra cemo 😁

    [lilypie.com]

  • Sephora

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok bok, javlja se jos jedna mama zimske bebe rodjene u 2. mjesecu :)
    Zalutala sam na forum u potrazi za iskustvima u vezi dohrane, bebacica je iskljucivo dojena i u 4 mjeseca je dobila preko 4kg i narasla 17 cm (duuuuuga je!). Prvotni plan mi je bio zapoceti s dohranom sa oko 5.5 mj, no zadnja dva tjedna doji svakih sat i pol (osim u noci kad spava ko top, hvala beba!), zvace sve do cega dodje (ne znam kako jos uvijek ima prste), a hranu koju mi jedemo gleda tako da mi ju dodje zao sto ne moze i ona jesti 😀 Iskljucivo nam sjedi u krilu, lezati nece ni pod razno. Jesu li to znakovi da je malecka spremna za dohranu? Razmisljam da joj mozda samo moje mlijeko jednostavno vise nije dovoljno, al opet, premala je da joj vec sad ne bi bilo dovoljno :/

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Hej mame, javljam da smo mi krenule s dohranom. Za sad mrkva, tikvica i rizine pahuljice. Mrkva ide jako tesko, tikvica malo bolje. Nakon kasice popije mlijeko. 

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Sephora,pa mozes probat sa dohranom pa ces vidjeti,i.moj maleni je isto takav bio po tvom opisu,ali mislim da mozes pricekati 5mj ili 5,5.. mi smo.poceli prije dva tjedna.. sa 5mj 🙂 a sigurno joj je tvoje mlijeko jos dovoljno kad je super napredovala na.tezini.. 🙂 
    Miss i kako funkcionira? Mi smo.isto poceli,prvo rizine pahuljice,pa sa bananom,pa smo.mrkvu,i odusevljen je bio,samo jeda otvarao usta😂😂,sutra cemo jabuku ili krusku pocet 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Mi papamo sve voce, dinju, lubenicu, marelicu, visnju,krusku,bananu,jabuku, ananas, tresnja,  breskva ali povrce nece u usta nikako, jedino mrkva jabuka. Stavi jezik na zlicu i odguruje je van, sta i stavim u usta radi face ko da ce povratit. Navecer popapamo kasicu i rizolino s ad mlijekom 210 ml :)

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Bravo,vi vec papate ko veliki 🙂 probaj kombinirat voce i povrce pa barem tako mozda pojede 🙂 mi smo probali mrkvu,jabuku,rizolino,i rizolino s bananom.. svaku namirnicu papamo 3 dana.. 🙂

    [lilypie.com]

  • IBI

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame! Rodila sam u 11/2016 godine. Curka ima 8 mjeseci i dva obroka, doručak i ručak, isključivo dojena beba. Evo već 4 dana odbija krutu hranu. Zatvori usta i maše glavom lijevo desno..ne znam što da radim više. Pedijatrica kaže da se možda prehladila, dok doji čuje joj se u nosu začepljenje a na aspirator ništa ne izlazi ili pošto su vrućine da ne želi..imate kakvu ideju? Hvala unaprijed

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.