zatvor stolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Imate li problema sa stolicom,ja sam ih pocela sad imat u 13 tj i uzasno je jedem sve kuhano puno pvrca puno voca jedem suhe sljive i pijem njenu vodu sto preko noci odstoji svaki dan popijem litru donata puno vode i zatvor me ubija.Ima li tko kakvog iskustva dali mogu sta kupit u apoteci za lakse imat stolicu.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Imala sam istih problema u trudnoći i pomogao mi je ovaj pripravak: jedna žlica lanenih sjemenki, jedna žlica grožđica, prelije se vodom samo da pokrije sastojke i ostavi preko noći. Ujutro se pije na tašte i uz to čaša vode. Pila sam i vode, mlijeka, ali ništa nije pomoglo osim ovoga.

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Iste muke i kod mene, osim što sam ja i prije trudnoće imala problema sa zatvorom. Sada se samo pogoršalo. Bila sam kod ginekologice i pitala da li smijem dulcolax ili bilo što drugo, ali na žalost rekla je da ne smijem ništa. Preporučila mi je suhe šljive koje mi se gade tako da ih nisam ni jela. Drago mi je da nisam kad vidim da tebi nisu pomogle.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    ja sam jucer bila u apoteci i dali su mi dulkolaks cepice i uspjela sam jer vise nisam mogla trpit u sebi taj zatvor cep koji se napravi mora izac a samo sa sljivama donatom i svim ne ide sve sam probala.Citala sam po forumima pa sam vidjela da su i druge trudnice koristile te cepice.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    U kojem si tjednu trudnoce.

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    U 25tt. Nije mi jasno zašto je meni moja ginekologica onda rekla da to ne smijem. A strah me uzimati na svoju ruku nešto. Poludit ću više. I šta je tebi to odmah proradilo? Sorry ako sam previše direktna. 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    venera


    U 25tt. Nije mi jasno zašto je meni moja ginekologica onda rekla da to ne smijem. A strah me uzimati na svoju ruku nešto. Poludit ću više. I šta je tebi to odmah proradilo? Sorry ako sam previše direktna. 

     Koliko je meni poznato Dulcolax se smije koristiti, alo kratkotrajno, znaci ne sad svaki dan ako ne mozes na wc.
    Ono sto znam da su ga nama u rodilistu obavezno dali drugi dan nakon poroda, ako nismo imale stolicu. Proradi vrlo brzo.
    Tako da slobodno odi u ljekarnu i budi u blizini toaleta hahahaha

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ma sve pet nemas se cega sramiti sve je to normalno,muka je to i velika bolovi nemoze se ni sjediti krene a nece da ide jer je preveliki cep meni je rekla doktorica da se nesmijem naprezati a bez napinjanja nece izac,imas isto za kupit prolaks cepice za male bebe isto pomaze samo na glicerinskoj bazi,meni nije pomoglo jer je bilo jako jako tvrdo bi rekli beton, bi rekao moj muz samo da sam mu dala veliki posao da sam zastopala skoljku ha ha ha.Potpuno te razumijem kako ti je.Idi na internet i upisi dulkolaks cepici pa ces vidjet da nema nikakvih zapreka za trudnice to znaci da ih mozemo koristit,aj kad se sjetim kakvih sam sve ljekova popila u prosloj trudnoci neznam kako je mali uspio doc na ovaj svjet,prvo sumamed pa niti nakon mj dana klavocin a zadnja dva mj tablete za secer pa mislim da dulkolaks cepici nisu toliko jaki a ni stetni nakon iskustva sa proslom trudnocom.

  • Avatar Imanni

    Imanni

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Postoji i neki sirup na bazi šljive u ljekarnama za kupit, koji se smije koristiti u trudnoći jer jer prirodan. Ja ga nisam koristila jer su mi uvijek donat i suhe šljie pomogle..

  • Avatar Imanni

    Imanni

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Zove se sirup od smokve i šljive

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.