Kako ste odlučili početi raditi na bebi?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Micekica14, to mora biti zajednicka odluka i samo je na tebi i zarucniku da odlucite. Financijska  sigurnost je danas vrlo bitna, svi mi zelimo svojoj djeci pruziti najbolje sto mozemo, a vi morate odluciti imate li uvjete i mogucnosti odgajati dijete onako kako zelite. U svakom slucaju, sretno!

  • Avatar snoopyca

    snoopyca

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    samo smo odlučili da se više nećemo štititi i to je to, al nam je trebalo 3 god i 5 spontanih da konačno ugledamo bebu.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Odlučili smo se nakon 4mj braka, i nakon što sam ja ostala bez posla. Računala sam ak ću opet tražit posao i čekat da dobijem za stalno da ću bit baba tad.

  • Avatar Mamija

    Mamija

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Mi smo prvo odgađali, kao nije pravi trenutak, samo jos ovo, i sl. Nakon 1,5god braka došlo je samo, odjednom, toliko jaka želja, oboje! O nicem drugom ni ne pričamo. I tako vec par mjeseci, jako se trudimo, al još ništa.
    Kad se samo sjetim koliko smo pazili prije braka (7god smo bili u vezi), sad si mislim da sam bar tada zatrudnila :-)

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Prvo smo živjeli zajedno, pa smo rekli kad se vjenčamo. Onda smo se vjenčali pa smo rekli kad napravimo kuću, pa smo napravili kuću  pa onda dok još sredimo kako treba. I tako smo mogli u nedogled, dok jedan mjesec meni nije izostala m. i eto sada smo četiri godine u braku i imamo bebača od 7,5 mj. Nismo ništa planirali, a nismo pretjerano ni pazili i vjerojatno  je tako moralo biti jer bi mi uvijek našli nešto što još trebamo napraviti. Uglavnom, nije planirana beba, ali je itekako željena i sada ne bismo mogli bez njega, obožavamo ga, mazimo, pazimo i uživamo s njim!

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    duze vrijeme smo to planirali i zeljeli, jednostavno se sve tako poslozilo i znali smo da smo spremni

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Mi smo odmah nakon vjencanja prestali paziti i primilo se za 5 mjeseci…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Mi smo nakon šest mjeseci veze počeli pričati o bebi, jer imamo sve što nam treba-siguran posao, financijsku sigurnost, stan koji je naš, auto, ljubav i podršku. Počeli smo u 12. mjesecu prošle godine i isti mjesec ostala sam trudna, ali se dogodio spontani, no sada ulazimo u 9. tjedan i trudnoća, Hvala Bogu, odlično napreduje. Počeli smo u 3. mjesecu, dragi je svaki dan davao sve od sebe i odmah sam ostala trudna. Tako da se veselimo 12. mjesecu kada ću ugledati našu bebicu! A dragi me tako pazi i ja se pazim, jer mi je dijete sve na svijetu! Čuvajte se i želim vam plusiće što prije! 

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Mi smo evo nakon 2, 5 godine braka počeli pričati o bebi . Kada mi je Ginek. dala zeleno svijetlo prošli mjesec , odmah smo rekli da idemo na bebu..Nadam se možda da i uspije ovaj mjesec :)

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Možete mi suditi po ovome što ću napisati, ali ja sam znala kad sam Ga ugledala da će On biti otac moje djece! I od prvog dana to oboje želimo i radimo na tome! Sada je pauza od tri mj jer je došlo do vanmat.ali biti će kroz pola godine sigurno 

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.