Kako ste odlučili početi raditi na bebi?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar belle28

    belle28

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Bili smo u braku nekoliko mjeseci i poceli razgovarati o tome, jednostavno je doslo samo od sebe, kao logican razvoj dogadaja… prije toga smo hodali skoro 6 godina. 

  • Avatar mimica24

    mimica24

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Nakon godinu i 8 mjeseci braka,uselili u kuću,na faksu sam imala samo pisanje diplomskog rada..sve nam se posložilo što smo mislili i nekako nam je slijedila bebica, i dogodila se 7 mjeseci kasnije

    [daisypath.com]

  • kokolo5

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Već smo nekoliko godina živjeli zajedno, onako boemski, bez obaveza, sa stalnim primanjima, putovali, uživali…. pričali smo i o djeci, ali uvijek u smislu- naravno, jednog dana… nismo ništa konkretno radili po tom pitanju iako smo bili na pragu 30te…  I jednog dana, išla ja na redovnu godišnju kontrolu kod ginekologa. Gleda on na UZV i kaže, ako slučajno radite na bebi-danas vam je dan za napravit ju  ja se nasmijala na to, i doma ispričala mužu šta mi je dr rekao. Kaže mm- pa ajmo probat…i eto, uspjelo je   dobili smo prekrasnog sinčića, a sad čekamo sekicu…jednostavno se sve posložilo u pravo vrijeme, kako treba


    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar SuncevTracak

    SuncevTracak

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    6 godina u vezi, skoro 2 u braku, oboje u 30ima…jednostavno vise nije bilo razloga za cekati.
    Ovaj mj smo prvi put neplanski pokusali, sad vidjet cemo sto ce biti od toga :)

    [thebump.com]

  • Avatar Nemi

    Nemi

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mi smo taman u fazi kada krećemo - 9 godina veze, 2 braka, putovali, zabavljali se, imamo stan, auto, muž ima dobar posao, ja mijenjam karijeru pa sam doma dok učim pa mi se čini nekako najbolje sada dobiti jedno pa dok ono krene sa tri godine u vrtić da ja mogu u nove poslovne vode.. Ili na drugo xD Uvidjeli smo da se topimo na male čarapice i zamišljamo jednu malu glavicu s velikim okama koje će ličiti na nas, totalno smo poblesavili od kad planiramo :)

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Nakon dve i pol godine braka..ozenili smo se,ja s 24,on s 27..i prvo smo htjeli malo uzivat u braku i zajednickom zivotu, pa sam htjela prvo dovrsiti diplomski studij, pa smo sparali za auto, s obzirom da je stambeno pitanje i pitanje stalnih poslova bilo takoder rijeseno i vise nam se nije dalo izlazit,pit i glupirat,jednostavno smo osjetili da je vrijeme… Evo,cekam porod iz dana u dan jer mi je prosao termin..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar okozeleno

    okozeleno

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Bili smo 4 godine u vezi kad smo se odlučili ženiti, a od toga 2 godine živjeli skupa… jeste da smo bili mladi, ali znali smo da je to to… odmah nakon vjenčanja odlučili smo se prestati paziti, i zatrudnila sam odmah u prvom ciklusu… sad već imamo dvoje i radimo na trećem… <3

    Sreća 1 - 2011.
    Sreća 2 - 2013.
    Sreća 3 - na putu :)
    [lilypie.com]

  • tinka71

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    8 godina skupa, nešto manje od  godine u braku, dugo koristila tablete, ali nakon svadbe prestala, razgovarali i želimo bebu jako. Ja se počela topit na bebice, baby stvarčice i svim  želimo to malo stvorenje

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.