Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 926

    Prijavi adminu

    Sanjarka  ja bih npr od 22 do 7 😂😂😂
    Nadam se da je seka vec sutra bolje


    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Ellie00

    I mi drugi spavanac.
    Curica trebala si kod mene stati. Ja ti zivim na aerodromu. Svi ti inace kod nas aute ostavljaju. Prvi parking je 27, oni iza su nesto jeftiniji

    Sanjarka drzte se.
    Tpol Lea mala programerka ❤❤❤


    Eto da sam znala😉iduci put ti se javim

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    miska

    Sanjarka ja bih npr od 22 do 7 😂😂😂
    Nadam se da je seka vec sutra bolje


    E sad , ja nebi da ide spavati u 22h tek al bi neskromno da ide spavati u 20h kao i sad i budi se u 8h u komadu naravno 😆😆😆😆

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Deeka, brza si ti u spremanju kuce 😮😮 Ja se u podne ipak predugo kravila i probudio se prije nego sam uspjela doci do usisavaca 😂😂
    TPol, da ja odem u Bec, nepovratno bi se izgubila 😂😂 Nije nam nista reko za ortopeda. Sam ga pregledo na sve, cak i HNO sto sam mislila da cemo morati raditi termin kod specijalista i da ce mu provjeravati sluh kao u bolnici 2.dan nakon rodenja s nekim posebnim alatom. Ovaj mu sad samo nekom zveckom tresnuo kraj svakog uha da vidi jel reagira na to i jel sljedi tu zvecku. I pitao nas jesmo li primjetili da mozda slabo cuje, a ovaj ima toliko izostreni sluh da sve cuje 😁😁
    Slatka cupavica programerka 😍😍😍
    Sanjarka, sad tebi jos i uho… 😤😤 Nadam se da ce se uskoro popravit situacija! 😙
    Nije vise rasla temp danas 😊 Hrabric moj mali 😍😍
    A to za vadenje krvi… Nas ped ima sam taj aparat za kontrolu krvi. Izvadi, ubaci u taj stroj i za 15-20min imamo rezultate. Samo, pitanje je kolik kosta taj stroj. Ocito je nekima lakse i jeftinije slati krv u lab. Ok, neke posebne testove valjda moraju slati u lab, ali kontrola jel bakterija ili virus, nas to sam prekontrolira.
    Ma salim se miska 😉 I moj je tako s jedenjem. Jede oko 20, pa se budi nakon pola sata do sat vremena, pojede ono sto je ostavio od prije i sljedece budenje bude oko 2 i onda izdrzi do 9 bez da jede. Zasto to malo ne prevrti pa da nocu imamo mira 😤 Ali on se meni sad ne budi toliko zbog hrane vec zbog tog vrtenja. Poceo se okretati na bok i tako spavati, a nikad do sad nije tako spavao… I kad sd probudi ne moze naci dudu posto mu ispadne za vrijeme cvrtog sna pa opet pocne stenjati… 😤😤 Jel to ta popularna regresija sna? 😦😧
    Evo, za to vrijeme sto ja napisem post je djete zaspalo, probudilo, popio ostatak boce i ponovo zaspao. Nadam se da sad imam malo mira 😧

    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Sanjarka, bas si skromna u zeljama 😁😁😁
    Koliko gresaka u pistu 😮😮😮 Nadam se da je sve razumljivo! Nisam ja nepismena, mob je!! 😛😛😉😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    E to. A tek na viberu

    Stare forumašice bile na kavi. 5 nas i svih 5 zaboravilo fotkat. Baš slatko bio. Od ekipe jedino bi Marigmar bila poznata. 
    Mene od jutra glava boljucka. 
    Sanjarka nadam se d je mudrica bolje. Odoh se kraviti. Čitam kad čitam…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Vecer
    Sanjarka brz oporavak mudrici 😘
    tpol cupavica slatkica, vec pocela raditi
    Ja sam danas cijeli dan u prisilnom ciscenju. Iscupao mi se kuhinjski ormaric i tresnuo od pod,razbila mi se rakija i sampanjac i sve po zidu 😭😭 case se razbile,kava se prosula i brasno ma uzas bio po kuci. Sreca nisu mi djeca bila u kuhinji a ja se odmaknula do frizidera da uzmem nesto kad je to se desilo. Mm ostao iznenaden,pa je isao kupovati specijalne sarafe i tiple da to sve ucvrsti. Sve je ove visece ormare poskidao i pravio kako treba.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Sanjarka i misla nemojte se nista zalit hahhaha šalim se lako se covijek navikne na bolje 😀😀😀
    Ejic bas je dobar tajvtvoj pedijatar moja nije tako napredna 😀
    Mare joj vidla sam dobro da nije palo na tebe

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

     Vecer zene! 😘
    Ja u krevetu pa da pozelim laku noc. 
    Gigi spava od 20.30, mudrica je isto zaspala. Zadnje smo spuštali temp oko 17, sad je nema. Nakrcala je prije s atb, prospanom i cajem s medom valjda ce bit ok noc. 
    Ja sredila po kuhinji sta mi ostalo od rucka, zmijesila tijesto za kruh za sutra i sad bi malo citala knjigu nekako u zadnje vrijeme nemam vrimena za citat a to mi se ne sviđa.

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    TPol

    Sanjarka i misla nemojte se nista zalit hahhaha šalim se lako se covijek navikne na bolje 😀😀😀
    Ejic bas je dobar tajvtvoj pedijatar moja nije tako napredna 😀
    Mare joj vidla sam dobro da nije palo na tebe


    A jbg svakome njegova muka najgora 😁😁😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.