Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    mare1989

    Vecer
    Sanjarka brz oporavak mudrici 😘
    tpol cupavica slatkica, vec pocela raditi
    Ja sam danas cijeli dan u prisilnom ciscenju. Iscupao mi se kuhinjski ormaric i tresnuo od pod,razbila mi se rakija i sampanjac i sve po zidu 😭😭 case se razbile,kava se prosula i brasno ma uzas bio po kuci. Sreca nisu mi djeca bila u kuhinji a ja se odmaknula do frizidera da uzmem nesto kad je to se desilo. Mm ostao iznenaden,pa je isao kupovati specijalne sarafe i tiple da to sve ucvrsti. Sve je ove visece ormare poskidao i pravio kako treba.


    Dobro je to sve skupa zavrsilo, uzas 😥😥😥😥

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Abies

    E to. A tek na viberu

    Stare forumašice bile na kavi. 5 nas i svih 5 zaboravilo fotkat. Baš slatko bio. Od ekipe jedino bi Marigmar bila poznata.
    Mene od jutra glava boljucka.
    Sanjarka nadam se d je mudrica bolje. Odoh se kraviti. Čitam kad čitam…


    Tko je bio sve? Bravo za druzenje ❤

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ejic

    Sanjarka, bas si skromna u zeljama 😁😁😁
    Koliko gresaka u pistu 😮😮😮 Nadam se da je sve razumljivo! Nisam ja nepismena, mob je!! 😛😛😉😉


    Sad te uopce necu citat kad si tako nepismena 😂😂😂

    Super sto nije bilo vise temp 🤗 i bas mi lipo vidit da si se previse kravila 😂😂 tako i treba ponekad 👍 
    Papa li Marcel dobro sad? 
    To za vadenje krvi bi tako da je nornalno bilo i kod nas a ne ako zelis takvu uslugu moras ic privatno i platit 😥😑😕 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    E da, uz uho i kasljem ko konj 🔫🔫🔫. Idem sljedeci tjedan u dr 3 tjedna mi se vec vuce ovo sranje ocito nije obicna prehlada u pitanju 😕

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Abies

    E to. A tek na viberu

    Stare forumašice bile na kavi. 5 nas i svih 5 zaboravilo fotkat. Baš slatko bio. Od ekipe jedino bi Marigmar bila poznata.
    Mene od jutra glava boljucka.
    Sanjarka nadam se d je mudrica bolje. Odoh se kraviti. Čitam kad čitam…

    Tko je bio sve? Bravo za druzenje ❤


    Cro, Kleopatra, Marigmar, Babygirl i ja. I svi sa bebama.
    Baš si mislim kako smo zaslužile da nam kloklanica organizira jedno veliko druženje za silne stranice 😀 Oćeš u trudnoći, oćeš sad. Samo sad nas manje pa sporije tučemo stranice (vremenski gledam, klinci su nam sad 9mj (najstariji) neki su i imali trudnoću od 35tjedana, tu smo vremenski po pisanju). 
    Laku noć!!!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ejic

    ejic

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    TPol, trazila sam takvog koji ima dobre komentare na netu 😉 A taj je pred 2 godine otvorio ovu ordinaciju pa sve kupio po najnovijem trendu. Ali mi to nije bilo toliko bitno. Vise sam gledala da je strucan, a posto je bio sef neonatologije u bolnici, pretpostavljam da mora biti dosta strucan 😊 Sve ostalo je dodatni bonus 😉
    Sanjarka, sad lijepo papa. Mislim da sad popapa vise od 500ml mlijeka dnevno a i minimalno pola kasice 😉
    Super za Zg kavu! 😊
    Odoh sad spavati. Ako mi djete dopusti. Laku noc!

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ☕☕☕☕☕☕☕🍵🍵🍵🍵🍵🍫🍫🍫🍫🍫🍫 navalite 😊 
    Dobro jutro svima! 

    Ja se probudila u 6h 🔫 Gigi jos spava. Ima li smo mirnu i lijepu noc. U 1h papanje ( Miska? 😁) ostatak mirno sve 👍
    Danasnji planovi su da planova nema, vrijeme je kaoticno.
    Rucak nama pizza a gigicu palenta s tikvicama 😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ejic

    TPol, trazila sam takvog koji ima dobre komentare na netu 😉 A taj je pred 2 godine otvorio ovu ordinaciju pa sve kupio po najnovijem trendu. Ali mi to nije bilo toliko bitno. Vise sam gledala da je strucan, a posto je bio sef neonatologije u bolnici, pretpostavljam da mora biti dosta strucan 😊 Sve ostalo je dodatni bonus 😉
    Sanjarka, sad lijepo papa. Mislim da sad popapa vise od 500ml mlijeka dnevno a i minimalno pola kasice 😉
    Super za Zg kavu! 😊
    Odoh sad spavati. Ako mi djete dopusti. Laku noc!


    Bravo za Marcela i papanje 👍 . Jel taj pedijatar privatnik ili ga pokriva zdravstveno? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Abies

    Sanjarka88

    Abies

    E to. A tek na viberu

    Stare forumašice bile na kavi. 5 nas i svih 5 zaboravilo fotkat. Baš slatko bio. Od ekipe jedino bi Marigmar bila poznata.
    Mene od jutra glava boljucka.
    Sanjarka nadam se d je mudrica bolje. Odoh se kraviti. Čitam kad čitam…

    Tko je bio sve? Bravo za druzenje ❤

    Cro, Kleopatra, Marigmar, Babygirl i ja. I svi sa bebama.
    Baš si mislim kako smo zaslužile da nam kloklanica organizira jedno veliko druženje za silne stranice 😀 Oćeš u trudnoći, oćeš sad. Samo sad nas manje pa sporije tučemo stranice (vremenski gledam, klinci su nam sad 9mj (najstariji) neki su i imali trudnoću od 35tjedana, tu smo vremenski po pisanju).
    Laku noć!!!


    Super ekipa 😊 
    E da dobra ideja, prijedlog za stričeka Hrvoja 😁😁
    S obzirom da nas je mozda trecina ostala aktivna na forumu odlično mi ispisujemo te stranice 👍😘

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mame! 
    Sanjarka, evo mene na kavu. Mi budni od pola sedam, noć dobra sa dva budenja. Službeno imamo 4 zuba, dvojke i dalje natečene. 
    Kako je mudrica? A ti? Vas isto nikako da puste prehlade i sve te zimske bolesti. Nadam se da ćete brzo ozdraviti. 😘
    Mare, ajme mogu misliti kaosa jučer kod vas. Sreća da nitko nije bio u blizini. Sad si i sredila kuhinju neplanirano pa eto ipak nešto dobro u tome što se dogodilo 😊
    Lea nam je najslađa programerka ikad 😍
    Ugolina gdje si? 😧
    Sunshine, jesi odmorila od foruma? 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.