Ljetovanje s bebom - preporuke lokacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Zebrice…odi na zlarin i prvić…mi smo tamo bili pred par godina i super je…nije krcato i čisto je more…a može se brodom iz vodica do tamo

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    cloudy


    Zebrice…odi na zlarin i prvić…mi smo tamo bili pred par godina i super je…nije krcato i čisto je more…a može se brodom iz vodica do tamo

    Slažem se, prekrasno je tamo… Jeste bili i na Kapriju? Pravi raj za dušu 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar lilili77

    lilili77

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    i mi imamo kuću u vodicama ali nikada se tamo ne kupamo…lijepo je u pirovcu..toplo more jer je zaljev i borova šuma uz samu plažu..idemo i u jazine u tisno..to je autokamp…to je definitivno najbolja plaža i jako čisto more..a nije gužva..samo sam nešto čula da se ove godine tamo gradi hotel pa je pitanje hoće li biti kupanja..svakako ćemo isprobati prvić, kaprije i zlarin te zaton kod zadra..jedva čekam,baš me zanima..samo sumnjam da će ove godine biti mora..termin između 20 i 27.07..

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    cloudy


    Zebrice…odi na zlarin i prvić…mi smo tamo bili pred par godina i super je…nije krcato i čisto je more…a može se brodom iz vodica do tamo
    Slažem se, prekrasno je tamo… Jeste bili i na Kapriju? Pravi raj za dušu 

    Nismo…te godine smo obišli prvić,prvić luku,šipurane i zlarin… a ove godine čini se da ćemo negdje na otok krk krajem 7.početkom 8 mj… samo ne znam hoćemo sami il s nekim

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Po meni je najbolje s malom bebom ici negdje di si vec bio pa znas di je ducan..nedaj boze doktor ili ljekarna..pogotovo na otocima!!Mi smo godinama vec u Baskoj Vodi,naravno u gradu je guzva al malo se proseta i eto ti gusta borova suma i mjesta koliko hocesDolje je nekad bilo i lijeciliste za djecu,respiratorne  bolesti..al nazalost stoji unisteno i zapusteno..steta..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    cloudy


    Zebrice…odi na zlarin i prvić…mi smo tamo bili pred par godina i super je…nije krcato i čisto je more…a može se brodom iz vodica do tamo

    Prvic tamo mozemo preplivati od plave plaze do otoka prvica kako je blizu hehe..znaci i tebi je taj kraj poznati..nisam nikad bila tamo..mogli bi probat

    zebrica

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    lilili77


    i mi imamo kuću u vodicama ali nikada se tamo ne kupamo…lijepo je u pirovcu..toplo more jer je zaljev i borova šuma uz samu plažu..idemo i u jazine u tisno..to je autokamp…to je definitivno najbolja plaža i jako čisto more..a nije gužva..samo sam nešto čula da se ove godine tamo gradi hotel pa je pitanje hoće li biti kupanja..svakako ćemo isprobati prvić, kaprije i zlarin te zaton kod zadra..jedva čekam,baš me zanima..samo sumnjam da će ove godine biti mora..termin između 20 i 27.07..

    Ima nas Puno koji u Vodicama imamo kucu ili ljetujuemo..tko zna mozda smo se i vidjeli koji put u toj gužvi u vd hehe..da definitivno zaton kod Zadra prekrasno :)

    zebrica

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    cloudy


    MarijaŠ


    cloudy


    Zebrice…odi na zlarin i prvić…mi smo tamo bili pred par godina i super je…nije krcato i čisto je more…a može se brodom iz vodica do tamo
    Slažem se, prekrasno je tamo… Jeste bili i na Kapriju? Pravi raj za dušu 
    Nismo…te godine smo obišli prvić,prvić luku,šipurane i zlarin… a ove godine čini se da ćemo negdje na otok krk krajem 7.početkom 8 mj… samo ne znam hoćemo sami il s nekim

    MarijaS to je isto otok kod vodica ili..nisam cula za taj

    zebrica

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Hahahaha ne vjerujem, ja sam isto cesto u Vodicama..imam tamo familije ko u prici, ali ne volim ici bas zbog guzve! Ja sam se uvijek isla kupat na Srimu!

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Zebrica


    cloudy


    MarijaŠ


    cloudy


    Zebrice…odi na zlarin i prvić…mi smo tamo bili pred par godina i super je…nije krcato i čisto je more…a može se brodom iz vodica do tamo
    Slažem se, prekrasno je tamo… Jeste bili i na Kapriju? Pravi raj za dušu 
    Nismo…te godine smo obišli prvić,prvić luku,šipurane i zlarin… a ove godine čini se da ćemo negdje na otok krk krajem 7.početkom 8 mj… samo ne znam hoćemo sami il s nekim
    MarijaS to je isto otok kod vodica ili..nisam cula za taj

    Da, da, to su ti sve otoci šibenskog arhipelaga. Ja sam bila na Prviću, Zlarinu i Kapriju i svi redom su me oduševili… Na Kapriju nema neke velike gužve, nema automobila, ma ono - baš odmor…

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.