Prevlačenje kožice kod dječaka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marimana

    marimana

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    moj sin ima 6.mj.i prilikom skoro svakog kupanja od rordjena,sam mrvicu povlačila tu kožicu,nikad nije nikako reagirao na to.Međutim,sad sa 6 mj. i dalje nikakvog pomaka,čini mi se da je isto kao i sa 1.mj.nišra se jasnije ne vidi “glavić” ,nije nikada bio pod upalom,fibrozom i sl.ali nema ni napredka..bojim se da će jednom morati dr.to na silu napraviti :(

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Ni u kom slucaju na silu..imate vremena do godine dana pa i duze..ako nece ici mozda ce vam doktor napisati kremicu da malo pomogne,a urolog ili nasilno prevlacenje je stvarno zadnje…mislim da sve radite ok..dok se kupate probajte provuci koliko ide,a ako imate sumnju zamolite patronaznu sestru ili doktora na savjetovalistu da provjeri..mozda samo ide teze…moguca je i fimoza i parafimoza,ali nemojte jos brinuti..jos je mali…

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Moj malac ima 4 i pol mjeseca, i povlacim mu kozicu prilikom svakog kupanja uglavnom….danas sam primjetila da mu je jako crveno na vrhu pisulinca i kad nategnem kozicu ima kao 2 crvene fleke…meni to izgleda ka da mu je koza popucala…ne znam kako bi to opisala….
    Ne place , ne reagira nikako pa pretpostavljam da ga to nista ne boli, ali sam se malo zbrinula….jel mu se mozda upalilo? Mozda sam previse nategnula ? U srijedu idemo pedijatru na pregled pa cu pitati sto s tim, al  do onda , ima netko ideju sto bi to moglo biti???

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    Moj malac ima 4 i pol mjeseca, i povlacim mu kozicu prilikom svakog kupanja uglavnom….danas sam primjetila da mu je jako crveno na vrhu pisulinca i kad nategnem kozicu ima kao 2 crvene fleke…meni to izgleda ka da mu je koza popucala…ne znam kako bi to opisala….
    Ne place , ne reagira nikako pa pretpostavljam da ga to nista ne boli, ali sam se malo zbrinula….jel mu se mozda upalilo? Mozda sam previse nategnula ? U srijedu idemo pedijatru na pregled pa cu pitati sto s tim, al  do onda , ima netko ideju sto bi to moglo biti???

    Tako je bilo nama prije koji mjesec pa sam zvala patronazu.rekla je da je to normalno,kako raste beba tako raste i tintilinic i kako rastezem kozicu da se ona siri i da moze biti crvenila.ja sam prala par dana s kamilicom i mazala s celicevom..dok normalno pisabi ne place sve je ok

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Isto tako je I nama bilo ali na pregibu izmedu pise I jajca, namazala sam mu malo s pavlovicevom masti I proslo mu je :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Hvala cure, danas je manje crveno pa mi lakse….sutra cemo vidjet kaj nam kaze pedi vezano za to! 
    Thnx 

  • TanjaC

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ima li neka mama koja ima starije dijete i da mu bas i ne ide prevlacenje kozice? Nisam  citala bas sve postove, ali vecina vas je pisala o djeci do cca2 god. Moj stariji ima 4 i nismo bas uspjesni. Kad je bio beba sam mu je povlacila kad bi se kupali, ali je poceo kuzit vise mi nije dao blizu. Sad kad je veci, sam je pomalo povlaci, ali to nikako ne ide. Citala sam i clanke koje su neke od vas stavljale da je to sve ok i da ce s vremenom to doci na svoje, ali voljela bi cuti nesto iz iskustva. Stvarno ne bi voljela zavrsiti kod doktora 😞

  • TanjaC

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ima li neka mama koja ima starije dijete i da mu bas i ne ide prevlacenje kozice? Nisam  citala bas sve postove, ali vecina vas je pisala o djeci do cca2 god. Moj stariji ima 4 i nismo bas uspjesni. Kad je bio beba sam mu je povlacila kad bi se kupali, ali je poceo kuzit vise mi nije dao blizu. Sad kad je veci, sam je pomalo povlaci, ali to nikako ne ide. Citala sam i clanke koje su neke od vas stavljale da je to sve ok i da ce s vremenom to doci na svoje, ali voljela bi cuti nesto iz iskustva. Stvarno ne bi voljela zavrsiti kod doktora 😞

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Moj maleni ima 6 mj i od nekih mjesec dana od rodenja mu navlacim kozicu. Vidim pomake, super je barem tak kaze pedijatrica. Da li ima koja mama iz Sesveta voljna za setnje

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Tanja C ja imam malog od cetri godine i nakon svakog kupanja ja mu potezem pisic i cistim ali sve kroz igru neki put se neda ni on ali sta se mora se mora.,.,kroz igru i pricu neki put i sam sebi ga opere i nateze a neki put moram ja.,.,

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.