Zimske bebe 2016./2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Irca cestitaaaaam! Ljubite se i mazite ❤❤❤ i uzivajte! 😃😃
    Kod nas ima malko snijega po krovovima al se srecom nije zadrzao na tlu. Nisam fan zime i snijega. Vise volim proljece i ljeto 😃
    Kikica, onaj dan kad smo mi isli kuci bilo je oko -8. Ja sam ti njemu bila pripremila stramplice, deblje carapice, debele podfutrane hlacice (tipa skafandera), dugi bodi, debelu plisanu majicu i debeli kombinezon. I naravno deblja kapa i pokrili ga dekicom. Lako ti njega u autu malo raskomotis posto ce radit grijanje. Ja sam npr makla dekicu i otkopcala kombinezon. Nit se bio uznojio nit mu je bilo hladno. 😃🙂

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

  • Avatar Irca

    Irca

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    bigica čestitam i ja tebi i želim Vam sve najbolje
    Što se tiče izlaska iz bolnice ja sam pripremila benkicu 56  veličine, hlačice i majicu koja se kopča kao benkica ( na kutiji je pisalo 0 - 6 mj ) i nešto kao skafander ali topli od flisa u jednom komadu i dekicu. I naravno autosjedalicu jer od rodilišta do bolnice imam 40tak min.
    Gdje ste ostale trudnice i mame?

  • Avatar Nepoznato_22

    Nepoznato_22

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Evo trudnice koja lezi vec 2 tjedna u bolnici :(

    [lilypie.com]

  • Suncana

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    evo i mene, više spadam da očekujem zimsku bebu. termin mi je 1.2., druga trudnoća… i strah je neopisiv od poroda… više ne znam koliko priča i foruma nisam pročitala….  ima li još koja da je kao i ja?

  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Meni je 7.2. i uopce nemam straha. Valjda zato jer nista ne citam i ne pitam :)

    [lilypie.com]

  • Avatar malo-sunce

    malo-sunce

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Irca cestitke draga! Uzivaj sa svojim malim bebacom 
    Mi odbrojavamo polako, termin je 17.2. Ne razmisljam previse o porodu kako ce biti, ne citam previse forume niti sam pogledala video. Mislim da se treba opustiti i razmisljati pozitivno 

    [lilypie.com]

  • Suncana

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Uff, mislim nije mi prvi bio grozan lijepo skoro pa sasvim prirodan pa si mislim ne mozes te srece dva puta biti..

  • Avatar malo-sunce

    malo-sunce

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Zene, jedno pitanje. Vec par dana osjecam pritisak bebe jako nisko, kao da ce svaki cas rukicom izviriti van. A nekad se taj pritisak osjeti kao nekakvo vibriranje. Ne znam jel to normalno vec sad osjecati, 35+4 sam. Zato mislim da termin necu docekati. Jel netko imao takvo iskustvo?

    [lilypie.com]

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage moje evo i nas konacno da se javimo.
    Kao prvo cestitke mami koja je rodila i mami koja je u bolnici zelim vec 2 tjedna zelim brz oporavak. A daj malo detalja zasto si u bolnici?

    E sad- sa 9.na 10.1. U noci mi pukao vodenjak i u roku 1 sat stigla moja princeza 
    Znaci rodjena je 10.1.u 00:32h teska 3650kg i 52cm duga. Mrka kao ugalj,isto malo cigance
    12.1.smo vec izasli kuci,obje smo super. 

    Za izlazak sam joj ponijela body,stramplice,carapice,hlacice, majicu,kapicu i skafander. Auto sjedalicu i dekicu.
    Ali stramplice joj nisam obukla jer je kod nas temp.u plusu. I na izlazu oz bolnice su provjerili kako smo svezali bebu i autosjedalici.

    Eto toliko od mene za sad.pozzz

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

  • Avatar malo-sunce

    malo-sunce

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Ajme Nutela pa cestitke! Joj i tvoj porod je bio bas brz! Jel sve u redu? Kako si ti? Jel ti to prvo ili drugo dijete? Uzivajte 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.