Trudnoća nakon potpomognute

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    jannanna123

    Evo i ja sam zakazala, idem u sredu. Tako da na sledeci pregled idemo zajedno😂


    Super, sretno nam 😊 Opet zajedno 😂 
    A za doktora ne brini, jasno ce i njemu biti da ne dolazis u devetom mjesecu bez razloga, okolnosti su takve. Vjerujem da ti nije jednostavno, nekako se naviknemo na jednog, planiramo sve s tim doktorom i onda na samom kraju promjena…ali hvala bogu uredna ti je trudnoca, tako da i nije tako strasno, dogovorit ces se sve i sa novim doktorom. 
    A svakako se cujemo da razmjenimo informacije poslije kontrola 😊

  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    malla

    jannanna123

    Evo i ja sam zakazala, idem u sredu. Tako da na sledeci pregled idemo zajedno😂

    Super, sretno nam 😊 Opet zajedno 😂
    A za doktora ne brini, jasno ce i njemu biti da ne dolazis u devetom mjesecu bez razloga, okolnosti su takve. Vjerujem da ti nije jednostavno, nekako se naviknemo na jednog, planiramo sve s tim doktorom i onda na samom kraju promjena…ali hvala bogu uredna ti je trudnoca, tako da i nije tako strasno, dogovorit ces se sve i sa novim doktorom.
    A svakako se cujemo da razmjenimo informacije poslije kontrola 😊


    Kako je bilo, je li sve uredu? 
    Kod mene sve ok, dobila sam hrpu nalaza da uradim do cetvrtka, za kad mi je zakazana komisija na kojoj ce mi dati tacan datum carskog…

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Heeej, ja sam tek ove srede sto sad dolazi, nismo se onda razumele . Tako da kod mene nema nista novo, cekam taj pregled i nadam se da ce dogovor s novim dr biti kako treba 🤷🏼‍♀️ Malo me hvata strah od pomisli sta me ceka, pa se nekad tako opteretim al trudim se da ne mislim 😁 Jao jako sam uzbudjena zbog tebe 😍😍😍 i tako mi je drago da je sve ok, i zavidim ti sto ces znati tacno kad se poradjas, mislim da je to mnogo psihicki lakse 😅😅 

  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    jannanna123

    Heeej, ja sam tek ove srede sto sad dolazi, nismo se onda razumele . Tako da kod mene nema nista novo, cekam taj pregled i nadam se da ce dogovor s novim dr biti kako treba 🤷🏼‍♀️ Malo me hvata strah od pomisli sta me ceka, pa se nekad tako opteretim al trudim se da ne mislim 😁 Jao jako sam uzbudjena zbog tebe 😍😍😍 i tako mi je drago da je sve ok, i zavidim ti sto ces znati tacno kad se poradjas, mislim da je to mnogo psihicki lakse 😅😅

    Aaa nismo se onda razumile najbolje. 
    Ma joj, ne mozes nikad znat, imat cu datum, ali beba se pita, mozda nas iznenadi 😂
    A opterecenje tim razmisljanjem…razumijem u potpunosti…osluskujem svaki detalj, svaki pokret, svaku i najmanju bol…sama sebi sam dosadna postala vise 😂

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Ja sve mislim oseticu nesto, krenuce. 😂 A kad malo bolje razmislim mozda cu jos da se kotrljam ulicom mesec dana 😂 Ti bar sigurno ides ranije 😍
    Ali odlicne smo, jos malo nam je ostalo🥰🥰🥰

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Heeej, ja sad od novog dr. Kaze i ja na carski jer je bezbednije zbog mojih losih nalaza . Pricajj mi sta me ceka, nisam spremna psihicki😂😂😂

  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    jannanna123

    Heeej, ja sad od novog dr. Kaze i ja na carski jer je bezbednije zbog mojih losih nalaza . Pricajj mi sta me ceka, nisam spremna psihicki😂😂😂


    Jesi govorila blago meni, sad nam blago 😂😂 Cekaju te predoperativni nalazi (klasicni kao za svaku operaciju, krv,urin,internista,anesteziolog), pa komisija koja ce potvrditi da ides na carski i dat ti datum kad ce se radit. Ja sam bas danas sa komisije, dobila datum, 24.6. prijem u bolnicu i 25.6. carski se radi. I odabrala dr koji ce me radit.  Ako porod krene sam prije njihovog termina, svejedno ide carski, samo su mi rekli da obavezno imam nalaze kod sebe. 

  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    malla

    jannanna123

    Heeej, ja sad od novog dr. Kaze i ja na carski jer je bezbednije zbog mojih losih nalaza . Pricajj mi sta me ceka, nisam spremna psihicki😂😂😂

    Jesi govorila blago meni, sad nam blago 😂😂 Cekaju te predoperativni nalazi (klasicni kao za svaku operaciju, krv,urin,internista,anesteziolog), pa komisija koja ce potvrditi da ides na carski i dat ti datum kad ce se radit. Ja sam bas danas sa komisije, dobila datum, 24.6. prijem u bolnicu i 25.6. carski se radi. I odabrala dr koji ce me radit. Ako porod krene sam prije njihovog termina, svejedno ide carski, samo su mi rekli da obavezno imam nalaze kod sebe.


    I naravno, uputnica za bolnicu i test na covid

  • jannanna123

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Ne znam da li je takva procedura kod nas, radila sam te sve nalaze , tj napisao mi je da uradim. Sledece srede da dodjem na ctg. I kaze da dodjem 24 na prijem u bolnicu, porodjaj ili taj dan ili 25 😂 opet isto kao kod tebe 😁 e sad tu komisiju mi nije pominjao ne znam da li to kod nas postoji. Test na covid znam da je trebao , al ne znam da li su smanjili te mere. Moracu sve da pitam sledece srede . Jesi li planirala ici u totalnu anesteziju ili spinalnu ? Ja se najvise plasim oporavka tog, svasta sad cujem o tome pa me uhvatila trema 💆🏼‍♀️

  • malla

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    jannanna123

    Ne znam da li je takva procedura kod nas, radila sam te sve nalaze , tj napisao mi je da uradim. Sledece srede da dodjem na ctg. I kaze da dodjem 24 na prijem u bolnicu, porodjaj ili taj dan ili 25 😂 opet isto kao kod tebe 😁 e sad tu komisiju mi nije pominjao ne znam da li to kod nas postoji. Test na covid znam da je trebao , al ne znam da li su smanjili te mere. Moracu sve da pitam sledece srede . Jesi li planirala ici u totalnu anesteziju ili spinalnu ? Ja se najvise plasim oporavka tog, svasta sad cujem o tome pa me uhvatila trema 💆🏼‍♀️


    A stvarno, je li moguce da smo isti i datum dobile??? 😂 
    Ako si vec dobila datum onda kod vas nema komisije, to je to, znas kad trebas leci u bolnicu. 
    I ja sljedece sedmice idem ponovo na ctg, ali ne znam koji dan, moram nazvat u ponedjeljak da mi kaze. 
    A ne znam, mislim da cu u totalnu, bojim se kako bi reagovala da ostanem budna, imam osjecaj da bi se previse uplasila i da ne bi bilo ok… Jos me nece operisat dr koji je trebao,koji me vodi, jer ima godisnji tad, to mi je jos veci strah. Tako da vjerovatno idem na totalnu, bar da spavam i ne vidim sta se desava 😂
    Ti?
    A sto se tice oporavka, jest me strah naravno, ali bilo bi me strah i prirodnog poroda, ipak su to sati bolova, znas i sama kako kod nekih zena to bude uzasno. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.