Nošenje u klokanici

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • @ivana@

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    od koje dobi se beba moze nositi u klokanici? da li se beba od tri mjeseca smije nositi u klokanici i vremenski koliko dugo?

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    @ivana@


    od koje dobi se beba moze nositi u klokanici? da li se beba od tri mjeseca smije nositi u klokanici i vremenski koliko dugo?

    mora ti sam/a glavu držat čvrsto.. ovisi kojoj klokanici, koji položaj…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Kakva klokanica, ona 2 u 1 ili samo ona gdje gleda za naprijed?

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ja imam onu kaj moze gledati i naprijed i prema meni. Kad moze u tu?

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Kazu da mogu od mjesec dana u nju ako je sve u redu sa kukovima. Iako ja sam pocela ga stavljat tek s 4 mjeseca. Vidila sam bebe da nosaju od 1 mj. ali mi se to cinilo nekako prerano.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    I ja sam pocela tek sa 4,5 mj,iako ima nastavak (ergobaby klokanica)i za male,koji ne drze glavu.al mi se ciniro rano.fizijatar i fizioter.(vjezbamo naime)su mi medjutim rekli da ne treba pretjerivat vremenski sa nosenjem u klok.,posebno ona u kojoj je beba prema tebi (kakvu imam ja)jer je neprirodan polozaj.beba naime mora gledat kao i mi odrasli,prema smjeru kretanja,a ne izvijat se

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Da, to sam I ja cula, tocnije procitala negdje kad sam trazila info o tim klokanicama. Procitala sam I da dok su jos mali da im za kukove nije dobar polozaj kad gledaju prema naprijed uz to sto im zbog glave I vrata nije dobro, sad ne znam ako je to tocno. 
    Je li ti odmah prihvatio klokanicu?

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja sam našla nekakav teks koji uglavnom iznosi sve negativno o klokanici, te neprirodan položaj, pa zbog glavice, pa zbog nogica i kukića, al sad ga ne mogu naći. manje više se sve to odnosilo na baš male bebe. sve me to nekako odbilo od klokanice nezz..

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    tena123


    ja sam našla nekakav teks koji uglavnom iznosi sve negativno o klokanici, te neprirodan položaj, pa zbog glavice, pa zbog nogica i kukića, al sad ga ne mogu naći. manje više se sve to odnosilo na baš male bebe. sve me to nekako odbilo od klokanice nezz..

    Upravo to, ni ja nisam baš nešto za klokanicu…

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Ma da,meni su i ortoped i fizijatar rekli da klokanicu ne koristiti previše i stalno.Tipa odite do ducana al ne i u duge šetnje.Moj je mali odmah lijepo prîhvatio klokanicu i u njoj,ko za vraga,zaspao kao top.Tako da sam je imala uz sebe kad bi bili u gradu,setnji,pa kad bi se rastulio,stavila bi ga u klokanicu,zaspao bi,i tako usnulog prebacila bi ga u kolica.Tn je palilo negdje od 5 do 8/9 mj zivota.Sad ima 10 mj,nisam ga neko vrijeme stavjala u klok.,pretežak je a mislim da mu je sada kada puzi i diže se,to prestaticno.
    Ma super je prakticna to stvar,al ne pretjerivati,30ak min nece napraviti štetu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.