Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu
    Bok cure, evo mene s godišnjeg a i sa pregleda. Sve je ok, pregled je bio brzinski, idući 13.9 pa radimo veći ultrazvuk, zatvorena sam, samo je beba opet u poprečnom položaju pa će izgleda ipak biti carski. Vidjet ćemo na idućem pregledu. U plusu sam 11,8 kg. 🤯 ali znam da je dosta od toga voda jer vidim po nogama a i trnu mi ruke i noge. Rekla sam ginekologu za one prištiće koji svrbe kaže to je od znoja. 🤔
    Evo i slikica za puni tjedan

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Odlučila sam da neću čekat ponedjeljak pa tamo u Grižanskoj tko zna kolko pa onda utorak nalaz, idem sutra privatno izvadit krv i nalaz na mail za par sati dobijem poludila bi do utorka od čekanja..
    Dija85- lijepa bušica ❤, kakve prištiće koji svrbe ? Di ih imaš?

    [lilypie.com]

  • Avatar MaSen

    MaSen

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Baby.k

    KikeS, ja sam uvjerena da će mi trebati bar u početku jer imam jednu ravnu i jednu uvučenu bradavicu😤😑 mislim da će malcu biti lakše u početku ako navučem izdajalicom. Bar mislim tako😁


    Mi za tu jednu uvucenu bradavicu koristimo sesiric.. primi ju vakum i beba ju zacas navuce van i mlijeko ide super.. i fino mi se napapa na taj sesiric jer joj ne isklize onda svako malo van..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu
    Baby.k krasna slikica 😘
    Dija jos ima vremena da se bebica okrene, al nije ni carski kraj svijeta 😉 predivan trbuscic 😘 
    Isssa sto ti opet rade? 🤔
    32. puna tjedna pa evo i nas 😁


  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Odlučila sam da neću čekat ponedjeljak pa tamo u Grižanskoj tko zna kolko pa onda utorak nalaz, idem sutra privatno izvadit krv i nalaz na mail za par sati dobijem poludila bi do utorka od čekanja..
    Dija85- lijepa bušica ❤, kakve prištiće koji svrbe ? Di ih imaš?


    Imam na gornjem dijelu trbuha. I svrbe. A nekad se pojavi koji i recimo na rukama ili nogama. Isto svrbe. Ali on kaže da je od znoja.  Prođu nakon nekog vremena ali ovih desetak na trbuhu imam vec neko vrijeme. 
    Nina lijepa buša! 😊

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu
    Mene isto svrbi između prstiju i malo gornji dio šake te stopala do zgloba prsti na nogama već imam ranice ogrebotine samnjilo se počela rukavice koristit pa sam zanemarila i prepisala alergiji/znoju s njima se i tuširam il me dragi kupa danas sam rekla ginekologici ona sumlja na kolestazu i šalje me vadit iz krvi svašta nešto pa daj provjeri simptome ja imam i zadnjih par dana žutu stolicu al kako ona veli može bit slučajnost i samo alergija
    jel ponekad mi je tako bilo i prije pokazala sam joj i sliku jel i tebi ovako?? Mali mjehurići 

    [lilypie.com]

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    I traje cca 20 min i makne se al i dalje svrbi pa onda stane svrab znači nije osip stalno

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu
    Hej cure 😀
    Čestitam svima na pregledima, baš mi je drago da je sve super 💞💞💞💞😀💞💞💞💞💞👣👣👣👣👣💙💙💙🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
    Slikica mališana je prekrasna 💞👣
    A kod mene danas….ajme meni majko mila 🤯
    Mogla bi roman napisati 🙈
    Prvo dođem na uzv kod istog lika kao prošli petak (onaj koji je fulao), procjeni malog na 2400 (prošli petak 2600), količinu plodne vode uopće nije izmjerio dok ja nisam zatražila niti pogledao posteljicu, a dr je jako bitna količina plodne vode jer ako se smanjila znači da se malac muči 😳, odem s tim uzv–m kod dr ona doslovce popizdi i pita di su PROTOCI i kakvo je to mjerenje 😠, ono naj bitnije nije napravio, onda zove doktoricu sa odjela dal' me može pregledati opet jer joj sve to skupa njegovo ne štima i stvarno odem ja opet na uzv i ženska si Max da truda, pitala je cijelu povijest obiteljskog rađanja, visinu moju i muževu i hrpu drugih stvari, procijenila je malog na cca 2400 i pregledala uzduž i poprijeko i u konačnici mi kaže da sam ja niska i bebe su se rađale male u obitelji i da se jednostavno priroda pobrinula da mogu prirodno roditi i da izdržim do termina da bi mali imao uz ovakav prirast težine oko 3100 što je sasvim normalno 😀, plodne vode ima 15cm što je odlično, protoci su isto dobri, ima VELIKOG pišu 😂 i jako je živahan, glavicom je dolje i po njoj je sve u redu 😀, s tim nalazom odem opet kod dr iz TA i kaže da je po njoj isto to sve ok i za tjedan dana opet kontrola, ali da nejdem na nikakav uzv nego da će ona zvati nekog od doktora tko će raditi u petak da mi napravi jer ovaj nema pojma😤
    CTG nisu stigli napraviti jer im je prošlo radno vrijeme, i dalje sam otvorena 2 cm i cerviks je skraćen (15mm)
    Zaključak njihov je da je jako mala vjerojatnost da ću izdržati do termina s obzirom na bolnicu i sve ostalo, sutra prestajem s terapijom cordipina i trudovi se mogu pojaviti jako brzo, tako da možemo očekivati svaki dan 😀
    A baš sam napisala roman, nemojte zamjeriti i eto budite spremne na svakakve gluposti i nemojte se nervirati😀
    Pozdrav od Lukasa 👣💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    Mene isto svrbi između prstiju i malo gornji dio šake te stopala do zgloba prsti na nogama već imam ranice ogrebotine samnjilo se počela rukavice koristit pa sam zanemarila i prepisala alergiji/znoju s njima se i tuširam il me dragi kupa danas sam rekla ginekologici ona sumlja na kolestazu i šalje me vadit iz krvi svašta nešto pa daj provjeri simptome ja imam i zadnjih par dana žutu stolicu al kako ona veli može bit slučajnost i samo alergija


    To se i meni pojavljivalo ali sam skužila kaj mi smeta pa više nemam problema s tim, bilo je od guljenja krumpira, čarlija, hidrogena i sredstava za čišćenje, onda sam počela to s rukavicama raditi pa se opet pojavljivalo od pudera iz rukavica u kombinaciji sa znojem, pa sam uzela rukavice bez pudera i nikad više se nije pojavilo 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Nina ❤

    Nina ❤

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Jao Isssa jel te stvarno muce bezveze i to zbog jednog strucnjaka koji nezna radit svoj posao… 😡😬 
    Andeo ja imam cesto takav osip na prstima ruke, al u proljece. Veli doktorica da je alergija neka, a stvarno svrbi i zivcira 🤔 nadam se da ce proci cim prije 😉


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.