1.tromjesjecje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    A cure ja isto imam problema s probavom.. sad sam u 14. tjednu u gore je nego prije.. tako me bole crijeva 🙄 nekad idem na wc svaki dan pa onda ne idem po 3-4 i tako.. 
    I imam takav pritisak na mjehur da imam osjecaj da moram stalno piskiti.. valjda ce to prestati

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Jutro cure, šta se tiče probave od kad ima grožđa moja radi ko sat😂. Ja sam jučer išla na hitnu- mm muž misli da paničari,ali toliko ružnih stvari čovjek čuje i pročita da jednostavno nakon toga nisi svoj. Dakle sad sam bila u fazi da prestanem sa crinone gelom i jučer cijeli dan sam onako imala jači poriv za piškiti,kao da moram stalno,a navečer mi se pojavi neki smeđi iscjedak.To nisam nikad imala,ni u najranijim tj,nisam se uspaničila-tlak mi je bio 120/80 već sam bila u strahu da sve nestaje.Uglavnom tamo me pregledali,srce kuca,beba odgovara po mjerama ,rekli nek nastavim sa crinone i odem na kontrolu kod svoje gin .Ima li koja od vas problem sa tim iscjetkom?  I kad ćemo više otvorit proljetne bebe,makar je meni termin 9.3,ali mi je i to nekako proljeće 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Dreams

    Dreams

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Meni je 12.3 i meni je to nekako proljeće već mada je ove godine treći bio hladniji od cijele zime skupa…otvorit ćemo zimsko/ljetne bebe 2019 jer ima i dosta termina u drugom mj 🙂
    Ja sam jučer i danas sva komirana…jučer nakon ručka me uhvatila neka glavobolja i mučnina…koju od prvog dana t nisam imala niti jednom…do kasno navečer sve mi se dizalo mada nisam povracala..cijeli dan sam jela štapiće a danas nikako da ustanem iz kreveta…opet neka blaga mučnina i sve neka slabost…trebam li se brinuti s obzirom da do sada nisam imala nikakvih simptoma?
    Beba nemam iskustva s iscjetkom ali dobro je da si otisla za svaki slučaj.. Barem znaš da je sve ok… Jel se on nastavio i dalje ili? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Dreams- mislim da nemaš razloga za brigu,mučnine i glavobolje su česte u trudnoći,meni na početku je mučnina znala dolazite u valovima,a tamo oko 11.tj znala je bit onako konstantna po par sati,ništa strašno,ali je bilo drugačije .
    Nemam više iscjetka ,a bilo ga je jako malo,ali budući da ga prije nije bilo to me prestrašilo.Rekla je dr da sam možda ozlijedila cerviks dok sam stavljala crinone pa otuda,mislila je i od srca,ali toga kod mene nema😂😂,pa je rekla da kad prođe to kritično razdoblje svakako se posvetim mužu😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Nije srca nego sexa

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Ka_Ri

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Meni je probava super! Nekad se dogodi da preskocim dan, ali to je to. Imala sam s tim prije dosta problema (po 5 dana ne bi mogla u wc) pa sam jedno vrijeme uzimala probiotike i magnezij i pocela svako jutro cim ustanem popiti casu vode na taste i pojesti neku vocku. Tijelo kao da se naviklo na to i eto funkcionira.
    Dreams, pitala sam dr. na pregledu sto ocekivati dalje sto se mucnina tice i rekla mi je da najcesce mucnine popuste poslije 10.-12. tjedna, ali ako su vani sparine, promjena tlaka itd. da je ocekivano da mi dode slabo i da se vrate na koji dan. Ni povracanje nije iskljuceno. Nekako mi je to sada palo na pamet za tebe jer je jucer popodne bilo tesko pred ovu kisu danas. 
    Beba, na tvom mjestu bi svakako napravila urinokulturu ako je od zadnje proslo dosta. Imala sam taj iscjedak 2-3 dana na samom pocetku (5. tjedan). Dr. je rekla da nije zabrinjavajuce, da nekad dode do oscilacija hormona pa se pojavi ili neka zilica pukne kod sirenja maternice pa cak i kod tvrde stolice ili se rodnica nadrazi od promjena i oni to na uzv-u ne mogu ni vidjeti. Dokle nije svjeza krv pracena grcevima, okej si. A progesteron moze samo pomoci jer opusta sve skupa. 

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ka_Ri

    Meni je probava super! Nekad se dogodi da preskocim dan, ali to je to. Imala sam s tim prije dosta problema (po 5 dana ne bi mogla u wc) pa sam jedno vrijeme uzimala probiotike i magnezij i pocela svako jutro cim ustanem popiti casu vode na taste i pojesti neku vocku. Tijelo kao da se naviklo na to i eto funkcionira.
    Dreams, pitala sam dr. na pregledu sto ocekivati dalje sto se mucnina tice i rekla mi je da najcesce mucnine popuste poslije 10.-12. tjedna, ali ako su vani sparine, promjena tlaka itd. da je ocekivano da mi dode slabo i da se vrate na koji dan. Ni povracanje nije iskljuceno. Nekako mi je to sada palo na pamet za tebe jer je jucer popodne bilo tesko pred ovu kisu danas.
    Beba, na tvom mjestu bi svakako napravila urinokulturu ako je od zadnje proslo dosta. Imala sam taj iscjedak 2-3 dana na samom pocetku (5. tjedan). Dr. je rekla da nije zabrinjavajuce, da nekad dode do oscilacija hormona pa se pojavi ili neka zilica pukne kod sirenja maternice pa cak i kod tvrde stolice ili se rodnica nadrazi od promjena i oni to na uzv-u ne mogu ni vidjeti. Dokle nije svjeza krv pracena grcevima, okej si. A progesteron moze samo pomoci jer opusta sve skupa.


    Urinokulturu sam napravila,rezultati će bit u utorak kad imam i pregled kod svoje gin,sinoć sam i na hitnoj dala mokraću,ali ne znam da li će to oni sad analizirat ili ne.Briseve ću raditi isto u utorak iako mi je dr na hitnoj rekla da se očekuje da budu sterilni budući da su bili u 5 mj kad sam zadnje radila. Moja je šogorica imala u trećoj trudnoći u početku stalno neki smeđi ,pa čak i crveni iscjedak pa je rodila zdravu curicu od 5 kg.Znam ja da oni tu ništa ne mogu napraviti,maximalno se može uzimati progesteron, a to već uzimam,ali opet sam puno mirnija kad znam da srce kuca

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Dreams

    Dreams

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Beba neka si ti to svakako obavila barem si mirnija i super da se više ne pojavljuje…
    Ka_Ri ma začudila sam se jer stv nit jedan dan nisam imala mučninu ali da…moguće lako da je vrijeme…kod mene još nema kiše ali sparina je i teško  a možda sam i slabo jela…
    Ma samo da dočekam utorak da vidim da je sve oke 🙂
    Ostale cure gdje ste nam? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Evo i mene… kod nas kisa i uzivam u niskoj temperaturi :)
    Probava je i meni kilava, nekak imam veci pritisak na donji dio trbuha nego do sad, sad sam (po novoj racunici 15+1) al valjda je to normalno, kao da sam puna zraka onda me sve nesto boli al nista strasno.
    U pon skidam savove, imala sam u petak zahvat, zlijezdu iz prepone su mi vadili pa moram mirovat i jedva cekam da krenem u normalan zivot jer ovo lezanje me ubija vec 😂😂

    [lilypie.com]

  • Marilina

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Evo i mene cure…. Kikiriki hvala na podjeli tvog iskustva. Kiša pada  a ovo hladnije vrijeme baš paše, barem meni… Za sada se ne mogu na ništa posebno žaliti … Jedino mi u želucu stalno nešto poput kamena  kao muka Al to je to, još mi se ne povrća. Nemam baš apetita što me zna zeznuti jer ne pojedem a onda odjednom slabina od gladi. Sve mi se čini da je ovo kod mene sve premirno, Al valjda je sve ok… Nadam se da vi koje čekate preglede idući tjedan da će sve biti ok

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.