1.tromjesjecje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Ivana_G

    Evo i mene… kod nas kisa i uzivam u niskoj temperaturi :)
    Probava je i meni kilava, nekak imam veci pritisak na donji dio trbuha nego do sad, sad sam (po novoj racunici 15+1) al valjda je to normalno, kao da sam puna zraka onda me sve nesto boli al nista strasno.
    U pon skidam savove, imala sam u petak zahvat, zlijezdu iz prepone su mi vadili pa moram mirovat i jedva cekam da krenem u normalan zivot jer ovo lezanje me ubija vec 😂😂


    Zlijezda iz prepona..s tim imam i ja brige..pocne me svrbjet pa naotekne pa iz toga curi gnoj pa sukrvica..daj mi reci kako su ti to rijesili i boli li to?

  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Kristina 30

    Ivana_G

    Evo i mene… kod nas kisa i uzivam u niskoj temperaturi :)
    Probava je i meni kilava, nekak imam veci pritisak na donji dio trbuha nego do sad, sad sam (po novoj racunici 15+1) al valjda je to normalno, kao da sam puna zraka onda me sve nesto boli al nista strasno.
    U pon skidam savove, imala sam u petak zahvat, zlijezdu iz prepone su mi vadili pa moram mirovat i jedva cekam da krenem u normalan zivot jer ovo lezanje me ubija vec 😂😂

    Zlijezda iz prepona..s tim imam i ja brige..pocne me svrbjet pa naotekne pa iz toga curi gnoj pa sukrvica..daj mi reci kako su ti to rijesili i boli li to?


    Ja ti imam s tim problema jos od prije 2 god. Tada mi se prvi put upalilo, bas gnoj i sve nisam mogla hodati pa su mi cistili, nakon mj dana opet mi se uzasno upalilo pa su me uspavali i bas dubinski cistili sve iznutra jer ocito prvi put nisu dovoljno duboko cistili. Sad nakon 2 god opet je nabubrilo ko potkozni prist, a kako imam rez od prije 2 god puni se tocno po tom rezu sve i boli, otisla u bolnicu i odlucili mi izvaditi to. Lokalna anestezija, kad te pika cca mene 5 inekcija pece al nista strasno, izvadili cijelu zlijezdu, zasili i sad nakon 10 dana ce mi micat savove. Nista strasno, tada ne osjecas bol, par dana nakon pece al nista previse samo sto je nezgodno mjesto pa moram mirovat da savovi ne puknu 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Tocno imas tako kako i ja samo sto ja nisam isla na nikakvo ciscenje..isto prije 2 god poclo,pa se smirilo pola godine i sad od kako sam trudna non stop je aktivna,pa bas svrbi,pece pa si stavljala propolis,alkohol,cak i mast od konoplje badava kad se aktivira i natekne onda mora ic gnoj i sukrvica..ah..isto mi u preponama na samom djelu di dolazi rub gaca😑

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Eto i mene :) 
    Ka_Ri sad mi je lakše, čitala sam da je dosta žena zbog takvih ciklusa znalo imat takav odmak i sve je na kraju bilo u redu. :) 
    Lena_08 hvala ti, bit će :) 
    Nećaci su od jučer kod mene pa sam cijelo vrijeme u nekom pokretu, danas mi nije bilo onak mučno ko prethodnih dana jedino sam umorna, mogla bi cijeli dan preležat. Ja za sad nemam problema s probavom iako sam stalno napuhana. 
    Meni je termin 27.3. tako da definitivno spadamo pod proljetne bebe :) Sljedeći termin kod ginekologa mi je 13.9. pa sad odbrojavam :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Kristina 30

    Tocno imas tako kako i ja samo sto ja nisam isla na nikakvo ciscenje..isto prije 2 god poclo,pa se smirilo pola godine i sad od kako sam trudna non stop je aktivna,pa bas svrbi,pece pa si stavljala propolis,alkohol,cak i mast od konoplje badava kad se aktivira i natekne onda mora ic gnoj i sukrvica..ah..isto mi u preponama na samom djelu di dolazi rub gaca😑


    E bas tocno to, na rubu gaca prijelaz tocno e tamo mi nastaje i onda je bas zeznuto. Mozda da probas vidjeti kod doktora sta bi ti s tim napravili, meni je receno da mi se sad vise to nece paliti - meni se uvijek radilo o istom mjestu. A tu su zlijezdu sad maknuli i rekli su da se u trudnoci zbog divljanja hormona to hoce javljati cesce. Mene npr ako malo nazuljaju gace eto odma nabubri… tak da se nadam da sam sad bar s tim gotova, iako ako ti se to radi onda si kao i ja sklona tim upalnim zlijezdama i moze ti se bilo gdje isto napravit. Ja se nadam da nece :) meni ovaj put nije bilo gnojno izvana, a svejedno su odlucili vadit. I mislim da je to skroz ok nego da nosim tu upalu kroz cijelu trudnocu pogotovo jer se kod tebe radi o gnoju i sukrvici samo jako pazi da ne poberes bakteriju jer je to mjesto jako dostupno za takva “sranja”

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Vecer cure! Evo i mene,danas sam cijeli dan naokolo i malo se preforsirala pa me sad malo steze u maternici. Sutra cu zato ljencariti cijeli dan.

    Beba-Sto se tice iscjetka-dobro da si isla na hitnu,bolje je ici provjeriti i smiriti se nego da si doma mozgala i stresirala se. Drago mi je da je sve ok. Ja sam imala smedji iscjedak u 8.tt i odma nakon prvog progesterona je stalo i vise nisam imala. Rekla mi je gin da su mi vjv hormoni podivljali jer se bio pojavio tocno u dan kad mi je trebala biti mjesecnica u slucaju da nisam trudna.

    Dreams- glavobolje su normalne  kazu da se cesce pojavljuju u drugom tromjesjecju tako da ti je to vjv to jer si i ti blizu :) samo odmaraj i proc ce i glava i mucnine :) 

    Ps.ako zelite mogu sutra otvoriti grupu zimsko/proljetne bebe 2019.jer ionako imam u planu apsolutno nista ne raditi i uzivati u kisi,dekici i caju 😂  

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • tim

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ja sam za otvaranje grupe meni je termin 07.04.2019 i sad sam 9 tj bilo bi mi super kad bi nas se skupilo više koje smo tak blizu po terminima 😁

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Nama je termin 14.02..ima koga u drugom mjesecu?

  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Mi smo 22.02. :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Lena08

    Lena08

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Meni je termin 7.3. s obzirom na plod, a po zadnjoj M 3.3.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.