Idealno dojenje?!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hahahaha, nemoj zalit!!! Vrijeme prebrzo ide..neces se ni okrenut i vec ce ti porodiljni proc..a ovo sto pricas ragade bla bla prode i uopce zaboravis da je ikad ista bilo… 
    Kao i grcevi,kao i problemi s probavom itd itd…
    Uopce sam zaboravila da je ikad imala grceve i kako je bilo,a plakale smo tjednima zajedno..
    Ili onaj pocetak,mjesec i pol dana su me bradavice pekle, nisam ih pogledat smjela-zaboravljeno…
    Za godinu dvije cemo zaboravit da smo uopce dojile i budile se.. 😥 i falit ce nam

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Antartika

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Ma ne zalim se nego sam samo razmisljala sta zene prolaze da bi dojile, iako neke brzo odustanu cim nalete na neki od problema. Sve sam napravila samo da ne prestane sisat, zao mi je da ga sopam zamjenskim mlijeko ako ga mogu dojiti. I presretna sam zbog toga sto dojim. 
    Prebrzo mi vrijeme prolazi, mali raste kao gljiva, a kao da sam ga jucer rodila. Uzivam u svakom trenutku s njim. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Al istina sve kaj si nabrojala 😂😂😂😂 a na kraju odraste i kaze,mama ko te sljivi a ti ostanes sama s dve visece palacinke 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Sve se to i meni dogada, osim radgara, al da se ne ureknem. Svojedobno mi je patronazna rekla da imam idealne bradavice za dojenje, tako da mislim da je to pomoglo, samo otvori usta i sve legne na mjesto. A sa 7 i po mjeseci i dohranom vec 2 mj i mija ima dana kad hoce sisat svaka 2 sata. I jos se za noc uspavljuje na sisi. Pa neka. Nista ti ja druge ne slusam samo sebe i svoje djete. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.