Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sparkle212

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Lady D mi cekamo curicu pa mozes staviti na popis 😊
    Sto se tice bebinih pokreta, ja sam prvo mislila da imam pristojnu malu damu koja se samo malo okrece i tu i tamo malo bocne.. ispada samo da je jos bila malena pa ju nisam cesto osjetila, sad su to takvi tulumi u trbuhu da me strah sto ce biti tamo pred porod 😂

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

    [tickerfactory.com]

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Lady Dmi cekamo curicu pa mozes staviti na popis 😊
    Sto se tice bebinih pokreta, ja sam prvo mislila da imam pristojnu malu damu koja se samo malo okrece i tu i tamo malo bocne.. ispada samo da je jos bila malena pa ju nisam cesto osjetila, sad su to takvi tulumi u trbuhu da me strah sto ce biti tamo pred porod 😂


    Ma ja je dosta slabašno osjetim, kako je netko nekad napisao, kao da me ribica okrzne ali sam jučer gledala prijenos uživo, spašava me posteljica ispred, inače bi mi bilo veselo 🤣
    Nora, je, fora je, meni sad baš fali ako ne osjetim par sati 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Meni već nekih 10-ak dana nisu mjehurići ni meškoljenje nego baš pravo gurkanje. Međutim, nije baš toliko često koliko sam se nadala. Rekla mi je ginekologica da je još prerano da bih stalno osjetila ili računala periode u kojem osjetim pokrete. 
    Čitala sam da bi u kasnijim tjednima trudnoće trebalo bebu osjetiti barem 10 puta u sat vremena. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. 🚺 🩷

    [tickerfactory.com]

  • Claire123

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Cure, drago mi je da su svima super pregledi i da sve dobro napreduje, dok sam sve teme pohvatala 😊 ja od danas popodne osjećam lagano “kucanje iznutra i gurkanje”, a tome je prethodio bebin tulum u 4 ujutro sinoć gdje je pola sata bilo mjehurića koje i suprug osjeti pod rukom, tako da mislim po svim javljanjima da imam noćnu bebu🙈 kad se ja umirim, ona nastupa. 

    32… Blagi PCOS, blaga hipotireoza - Euthyrox 25
    AMH- 29, MTHFR - C677T- heterozigot, PAI-1 -4G/5G,
    missed ab.-2023. - 9 + 5
    01/2024 - imamo +
    T: 19.9.2024.
    Clexane 0.4 💉
    [tickerfactory.com]

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 798

    Prijavi adminu

    upisano 😉
     ja polako osjetim leptirice kad sam u krevetu… u lezecem 😁 predivan osjecaj 😉❤️  i vraca mi se energija tako da sam puno aktivnija vec citav tjedan 😅 apetit mi se malo unormalio tako da normalno jedem sve…. 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • Lol2008

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Meni je ovo iskreno najčudniji period… Zadnje povraćanje prije 2 tjedna. Od tada osjetim samo glad, učestalije piškim jer više pijem vode, stolica se napokon unormalila.. navecer imam stomak, ujutro se probudim s maaalim trbušćićem jedva primjetnom i tako ukrug… Bas neki smijesan period kao da i nisam trudna 🙈🙈🙈 i jedva cekam pregled idući tjedan jer koliko god mi je drago da nema mučnine, ipak mi kroz glavu prolazi svakodnevno je li sve u redu ☺️

    7.2. + 💙
    1.pregled 7.3.
    2.pregled 3.4.
    3.pregled 2.5.
    4.pregled 31.5.
    Termin 13.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Lol2008

    Meni je ovo iskreno najčudniji period… Zadnje povraćanje prije 2 tjedna. Od tada osjetim samo glad, učestalije piškim jer više pijem vode, stolica se napokon unormalila.. navecer imam stomak, ujutro se probudim s maaalim trbušćićem jedva primjetnom i tako ukrug… Bas neki smijesan period kao da i nisam trudna 🙈🙈🙈 i jedva cekam pregled idući tjedan jer koliko god mi je drago da nema mučnine, ipak mi kroz glavu prolazi svakodnevno je li sve u redu ☺️


    Ne brini, sigurno je sve u redu..tako je i meni znalo biti. Na dane su mi se mijenjali simptomi, nestanu pa dodju. Iako sam u medjuvremenu kupila baby watcher pa me on spasavao, cula bi otkucaje i smirilo bi me 🤗
    Ova moja mala je svaki dan najaktivnija oko podne i onda navecer mir.. da hoce tako i kad se rodi 😁

    👩🏼 30
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕
    [tickerfactory.com]

  • Lol2008

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    ivonab2306

    Lol2008

    Meni je ovo iskreno najčudniji period… Zadnje povraćanje prije 2 tjedna. Od tada osjetim samo glad, učestalije piškim jer više pijem vode, stolica se napokon unormalila.. navecer imam stomak, ujutro se probudim s maaalim trbušćićem jedva primjetnom i tako ukrug… Bas neki smijesan period kao da i nisam trudna 🙈🙈🙈 i jedva cekam pregled idući tjedan jer koliko god mi je drago da nema mučnine, ipak mi kroz glavu prolazi svakodnevno je li sve u redu ☺️

    Ne brini, sigurno je sve u redu..tako je i meni znalo biti. Na dane su mi se mijenjali simptomi, nestanu pa dodju. Iako sam u medjuvremenu kupila baby watcher pa me on spasavao, cula bi otkucaje i smirilo bi me 🤗
    Ova moja mala je svaki dan najaktivnija oko podne i onda navecer mir.. da hoce tako i kad se rodi 😁


    Ja sam htjela narucit baby watcher pa onda nisam i nezz ni ja zasto, kao ma, necu, navuc cu se i staaalno htjet slusat 🙈.. koji je vas, di ste kupili? 

    7.2. + 💙
    1.pregled 7.3.
    2.pregled 3.4.
    3.pregled 2.5.
    4.pregled 31.5.
    Termin 13.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Lol2008

    ivonab2306

    Lol2008

    Meni je ovo iskreno najčudniji period… Zadnje povraćanje prije 2 tjedna. Od tada osjetim samo glad, učestalije piškim jer više pijem vode, stolica se napokon unormalila.. navecer imam stomak, ujutro se probudim s maaalim trbušćićem jedva primjetnom i tako ukrug… Bas neki smijesan period kao da i nisam trudna 🙈🙈🙈 i jedva cekam pregled idući tjedan jer koliko god mi je drago da nema mučnine, ipak mi kroz glavu prolazi svakodnevno je li sve u redu ☺️

    Ne brini, sigurno je sve u redu..tako je i meni znalo biti. Na dane su mi se mijenjali simptomi, nestanu pa dodju. Iako sam u medjuvremenu kupila baby watcher pa me on spasavao, cula bi otkucaje i smirilo bi me 🤗
    Ova moja mala je svaki dan najaktivnija oko podne i onda navecer mir.. da hoce tako i kad se rodi 😁

    Ja sam htjela narucit baby watcher pa onda nisam i nezz ni ja zasto, kao ma, necu, navuc cu se i staaalno htjet slusat 🙈.. koji je vas, di ste kupili?


    Narucila sam, ljekarna natura - baby watcher kucni ultrazvuk. Nije jeftino, ali meni se skroz isplatio i bas je dobar, odmah mi pronadje otkucaje i dobro je dosao 😊

    👩🏼 30
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 159

    Prijavi adminu

    Lol2008

    ivonab2306

    Lol2008

    Meni je ovo iskreno najčudniji period… Zadnje povraćanje prije 2 tjedna. Od tada osjetim samo glad, učestalije piškim jer više pijem vode, stolica se napokon unormalila.. navecer imam stomak, ujutro se probudim s maaalim trbušćićem jedva primjetnom i tako ukrug… Bas neki smijesan period kao da i nisam trudna 🙈🙈🙈 i jedva cekam pregled idući tjedan jer koliko god mi je drago da nema mučnine, ipak mi kroz glavu prolazi svakodnevno je li sve u redu ☺️

    Ne brini, sigurno je sve u redu..tako je i meni znalo biti. Na dane su mi se mijenjali simptomi, nestanu pa dodju. Iako sam u medjuvremenu kupila baby watcher pa me on spasavao, cula bi otkucaje i smirilo bi me 🤗
    Ova moja mala je svaki dan najaktivnija oko podne i onda navecer mir.. da hoce tako i kad se rodi 😁

    Ja sam htjela narucit baby watcher pa onda nisam i nezz ni ja zasto, kao ma, necu, navuc cu se i staaalno htjet slusat 🙈.. koji je vas, di ste kupili?


    I da, jako brzo je stigao i ja sam mislila da cu htjet slusat po cijele dane, ali nije, nekad bi prosao dan dva da ne poslusam i onda se sjetim pa samo cujem koju sekundu i dobro 😁 

    👩🏼 30
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.