Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 143

    Prijavi adminu

    Lol2008

    ivonab2306

    Lol2008

    Meni je ovo iskreno najčudniji period… Zadnje povraćanje prije 2 tjedna. Od tada osjetim samo glad, učestalije piškim jer više pijem vode, stolica se napokon unormalila.. navecer imam stomak, ujutro se probudim s maaalim trbušćićem jedva primjetnom i tako ukrug… Bas neki smijesan period kao da i nisam trudna 🙈🙈🙈 i jedva cekam pregled idući tjedan jer koliko god mi je drago da nema mučnine, ipak mi kroz glavu prolazi svakodnevno je li sve u redu ☺️

    Ne brini, sigurno je sve u redu..tako je i meni znalo biti. Na dane su mi se mijenjali simptomi, nestanu pa dodju. Iako sam u medjuvremenu kupila baby watcher pa me on spasavao, cula bi otkucaje i smirilo bi me 🤗
    Ova moja mala je svaki dan najaktivnija oko podne i onda navecer mir.. da hoce tako i kad se rodi 😁

    Ja sam htjela narucit baby watcher pa onda nisam i nezz ni ja zasto, kao ma, necu, navuc cu se i staaalno htjet slusat 🙈.. koji je vas, di ste kupili?


    Taman sam ga narucila znatizeljna sam😁😁
    Cekam da stigne,stranica je topproizvodi.hr
    Izasla mi na instagramu pa sam narucila za 16€ plus dostava 21€ sve skupa.
    Javik kako radi kad stigne.

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    nora3001

    Lol2008

    ivonab2306

    Lol2008

    Meni je ovo iskreno najčudniji period… Zadnje povraćanje prije 2 tjedna. Od tada osjetim samo glad, učestalije piškim jer više pijem vode, stolica se napokon unormalila.. navecer imam stomak, ujutro se probudim s maaalim trbušćićem jedva primjetnom i tako ukrug… Bas neki smijesan period kao da i nisam trudna 🙈🙈🙈 i jedva cekam pregled idući tjedan jer koliko god mi je drago da nema mučnine, ipak mi kroz glavu prolazi svakodnevno je li sve u redu ☺️

    Ne brini, sigurno je sve u redu..tako je i meni znalo biti. Na dane su mi se mijenjali simptomi, nestanu pa dodju. Iako sam u medjuvremenu kupila baby watcher pa me on spasavao, cula bi otkucaje i smirilo bi me 🤗
    Ova moja mala je svaki dan najaktivnija oko podne i onda navecer mir.. da hoce tako i kad se rodi 😁

    Ja sam htjela narucit baby watcher pa onda nisam i nezz ni ja zasto, kao ma, necu, navuc cu se i staaalno htjet slusat 🙈.. koji je vas, di ste kupili?

    Taman sam ga narucila znatizeljna sam😁😁
    Cekam da stigne,stranica je topproizvodi.hr
    Izasla mi na instagramu pa sam narucila za 16€ plus dostava 21€ sve skupa.
    Javik kako radi kad stigne.


    I ja se nadovezujem na ovo, i moj je kupljen preko neta ljekarna nesto neka stranica i zadovoljna sam. I bas to prodju dani da ne poslusam. Ili samo ujutro ili navecer, fora nam je jako, i zarucnik se navukao pa kaze daj da cujem sina. Plus ginekolog mi kaze nije nista stetno tak da pronadjem cujem ugasim smirim se, i sretna sam :D 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    Idući pregled: 20.5
    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1339

    Prijavi adminu

    Cure šta kažete da slikamo trbušćiče u prošloj trudnoći smo sve stavljale slike kako smo rasle 😅😅😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Selena🌙

    Selena🌙

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bok cure! I ja bih se htjela priključiti, ako me primate🙈 
    Trenutno sam trudna 15+5, termin 15.10. Sve ostale bitnije info su dolje.. ☺️

    💁🏼‍♀️ 26 y.
    .
    8/2023. missed ab. 10+6
    .
    9.2.🌈
    Harmony-low risk-baby girl🌸
    .

    [tickerfactory.com]

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 143

    Prijavi adminu

    Selena🌙

    Bok cure! I ja bih se htjela priključiti, ako me primate🙈
    Trenutno sam trudna 15+5, termin 15.10. Sve ostale bitnije info su dolje.. ☺️


    Dobrodosla🤰🏻

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Selena🌙

    Bok cure! I ja bih se htjela priključiti, ako me primate🙈
    Trenutno sam trudna 15+5, termin 15.10. Sve ostale bitnije info su dolje.. ☺️


    Dobrodošla🥰

    2020.💖
    2022.💖
    02/2024. Biokem
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.
    Sljedeci pregled 5.6

    [tickerfactory.com]

  • MiNi1324

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Dobrodošla..
    A što se tiče slikanja trbuščića ja sam za, jer smo i mi radile to u prošloj trudnoći i bilo je predivno☺️

    ▪️PCOS, IR
    ▪️Imam curicu, 2023.
    ▪️Termin 04.10.2024.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 798

    Prijavi adminu

    selena dobro nam dosla ❤️ napisi kad imas iduci pregled da ubacim na listu i sad nas je 3 sa istim terminom… pratimo se 😁

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

    [tickerfactory.com]

  • Claire123

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Ajmo cure, trbuščiće na sunce🤗 koja će probiti led? Meni je isto to super da se fotkamo, a jako mi je narastao trbuh zadnja dva dana🙈

    32… Blagi PCOS, blaga hipotireoza - Euthyrox 25
    AMH- 29, MTHFR - C677T- heterozigot, PAI-1 -4G/5G,
    missed ab.-2023. - 9 + 5
    01/2024 - imamo +
    T: 19.9.2024.
    Clexane 0.4 💉
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Selena🌙

    Selena🌙

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    LadyD

    selena dobro nam dosla ❤️ napisi kad imas iduci pregled da ubacim na listu i sad nas je 3 sa istim terminom… pratimo se 😁


    Hvala na dobrodošlici🥰
    Još nemam datum, čekam termin za anomaly scan, pa javim naknadno

    💁🏼‍♀️ 26 y.
    .
    8/2023. missed ab. 10+6
    .
    9.2.🌈
    Harmony-low risk-baby girl🌸
    .

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.