Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Kleaiva - jesi bila kod doktorice? Znam da si pričala da znaš prokrvariti? 

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Barbs super za kukove👍👍
    Vidim da su opet hemoroidi tema, mene su uzasbo mucili, i uzela mast hemopropin i vrlo brzo mi je pomogla… Na bazi propolisa je… 
    Mi smo imali uzasnih problema s uspavljivanjem, znalo je potrajat do 1.30 bilo mi je doslo par puta da lupam glavom o zid koliko bi me izludila, po rukama, pa na sisu pa ovo pa ono… I onda smo je nakon hranjenja ako ne bi zaspala, a ako i bi kad bi je stavili u krevetic bi se probudila, ostavili bi je u kreveticu, dali dudu i mazili po nosicu i licu, upalili bi na aplikaciji nekakav sum i nakon nekog vrimena bi zaspala… U pocetku je trajalo to dugo al sad sve krace i krace

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    barbs

    Bili na pregledu kukica i sve je u redu… ne moramo vise ici 😊


    Super za kukiće,veliko olakšanje 

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    sretna

    I_me

    Samo da javim
    Bili na sistematskom. Slapa ima 7300g i 62cm. 😂😂😂
    Nije jako plakala na cijepljenju. Dobra je bila. Sad je zaspala ko top i idem malo prosetat nju i psa.

    Ne vjerujem 😂 tocno tu kilazu i duzinu je imao moj prvorodeni s 4 mjeseca 😄 a Patrik je s 2 mj bio 62 dugacak i 6200 g tezak


    Sretna ti se sveg tog sjećaš ili imaš zapisano,svaka čast ako se sjećaš 

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I_me

    Samo da javim
    Bili na sistematskom. Slapa ima 7300g i 62cm. 😂😂😂
    Nije jako plakala na cijepljenju. Dobra je bila. Sad je zaspala ko top i idem malo prosetat nju i psa.


    Bravo za Emu,nas to čeka 5.02…uvijek me strah tog cijepljenja,od kad mi je nećak imao tešku reakciju na cijepivo od godinu dana

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Suncokretice uopce ne znam sta da ti kazem i savjetujem u vezi spavanja. 
    Moja po danu jako malo spava. Evo jucer je za cijeli dan odspavala 1h. Od 12 do 1. To joj je nekako vrijeme. 
    Nekad se sama uspava a nekad joj treba malo duze. Tu je ja uzmem i malo nosim ili stavim u kolica i par puta prodrmam po stanu. A ako nas nikako ne uspijem,dam ju muzu.. on ju uspava u sekundi-ne znam kako????
    A navecer ju pustim da vidim dokle ce i kako ce.. i uvijek ide nekako u 21h spavat..
    5 do 9 se smije i igra a nakon 5 min cendra i trlja oke. Odmah ju uzmem, idemo u sobu, stavim cistu pelenu i na sisu. Zaspi u 10-15 min.
    Barbs-super za kukove! 😊
    A vi ostale.. vi svatove radite 😂😂😂
    Nisam znala da se na krstenja zive toliko ljudi.. do duse nisam ni na jednom bila osim necacima, di su bili samo krsni kum,bake i ja 😂


  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    kleaiva

    I mi koristimo ruski rulet😂😂😂😂 i nije se zalomilo neplanirano do sad😂
    Spavanje…slazem se s Mamasitom…ne nerviraj se oko toga…kad tad ce se smirit. Mozes joj pomoci da jos ranije krenete na spavanje i to eventualno da joj tsd das zadnji put jesti u zamracenoj sobi…moja brze zaspe bez lampice


    Mi isto,i nama je poslužila do sada,nadam se da će biti i dalje bit uspješna,ja ne smijem nikakav oblik kontracepcije na bazi hormona,zbog tumora u prsima,jer onda odmah rastu,a spiralu nemogu jer imam puno mioma u maternici,kondome ne volimo a kao šta kaže Sretna neda mi se trošit ni novce na njih,sad mi kaže ginekolog da sam možda trebala kad je već bio cr, podvezat jajovode ako ne mislim više imat djece,sad mi to kaže kad je gotovo,ali nekako mi to zvuči konačno bez mogućnosti izbora ako se slučajno još predomislim za drugo …iako sumnjam u to 

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Romi

    sretna

    I_me

    Samo da javim
    Bili na sistematskom. Slapa ima 7300g i 62cm. 😂😂😂
    Nije jako plakala na cijepljenju. Dobra je bila. Sad je zaspala ko top i idem malo prosetat nju i psa.

    Ne vjerujem 😂 tocno tu kilazu i duzinu je imao moj prvorodeni s 4 mjeseca 😄 a Patrik je s 2 mj bio 62 dugacak i 6200 g tezak

    Sretna ti se sveg tog sjećaš ili imaš zapisano,svaka čast ako se sjećaš


    Ma vraga pamtim, isla sam neki dan gledat od L radosnicu da usporedim njega i P sa 2 mj

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Evo da se i mi javimo.
    Luka dobio pikicu,malo zaplakao,al mu seka odmah dudu dala.
    Dug je 71 cm i tezak 8,60 kg.
    Malo cendrav bio,pa sam mu sirup dala i sad je ok.
    Mi za krstitke imali 35 ljudi,najuza rodbina i kumovi.
    I me,slapa je prava curka! Bravo!




    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Barbs ti si dva puta isla na uzv kukova ili?


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.