Jesenske bebe/mame 2017.

Kreiraj novu temu

Sortiraj odgovore

Najnoviji
  • Najnoviji
  • Najstariji

barbs

Broj poruka: 6152

Prijavi adminu

Sretna, mi smo priatelje castili prsutom i sirom tako da ti je to dovoljno 😊

[daisypath.com]

[lilypie.com]

Maslacak31

Broj poruka: 733

Prijavi adminu

Cure,sto je za rucak danas?

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

mamisita27

Broj poruka: 1106

Prijavi adminu

treca_sreca

https://www.mojaljekarna.hr/izdajalice-i-pomagala-za-dojenje/352-avent-prsna-skoljka-comfort.html [mojaljekarna.hr]
    negdje su čak i do 150kn ako se dobro sjećam a u cc1 (onaj na prvom katu, valjda je baby center) sam ih ja 100kn platila pred 2mj

Treca hvala ti!!😀

[lilypie.com]

mamisita27

Prijavi adminu

sanjchi255

Evo nas..sinoc je opet bilo malo, nista strasno…
    Treca-kad si spomenula krivi omjer smiksan, ukljucio mi se mozak..jucer je seka bila kod mene, dosla s mora, i ja sam dojila Luciju a njoj sam rekla da nek smiksa AD, jer sam znala da ce mi trebat, da se nece od cice najest. I napravila jr…pojela to Lucija..i onda se pokakala…i kasnije tijekom dana jr opet radila al sad sam bila ja uz nju sam nisam imala slobodne rukr, i krene ona sa zlicicom i natrpa onak da je sve islo gore u spic-kad sam vidla, vicem: neee jesi luda! Pa to je previse…a ona meni: pa tak sam i jutros 😨😒😒 mozda je onda to to😕 neznam jel nam noc prije bilo, nisam gledala kad je u polumraku prematam, ne palim veliko svjetlo, imamo malu lampu… A sto kazes, “suho govance”…pa ona mrni to zna tako izbacit kad je vise na AD a manje cica tijekom dana. Nije to tvrdo ni suho bas tak jako, mozda izgleda na slici…
    A ljulja…ajme ja sam odusevljena…vidjela sam ju u ducanu i nisam bila tolko odusevljena ko sad, nisu imali baterije u njoj pa nisu mogli funkcije mi pokazat…
    Ima vibraciju, svira neke zvukove iz prirode i zvukove kao svirane klavirom…3 polozaja nagiba te lezaljke i moze se ljuljat a moze bit fiksirano da se ne ljulja…odusevljena sam😍😍😍😍 a bome i ona…pogotovo vibrom😂😂

Seka isla natrpat da Luce ne ostane gladna😑😅Ma ja mislim da je to bilo to i da ce odsad seka pazit a Luci se nece ponavljat takva kaka.

[lilypie.com]

mamisita27

Prijavi adminu

sretna

Treca sreca, na mom ima oznacene mililitre. Ali ja njacesce 3-5 ml stavim, s tim da ako sve ne potrosim isipam van, da. Nisam ga inhalirala ljekovima, samo fizioloskom, ona mu ne moze nastetit. Idealno bi bilo kad bi uspjela bar tih 3 ml da potrosis na jednoj inhalaciji, ako vec ne mozes 5, jer za 5 ml treba ja mislim 15-20 min

Jel to povezano sa skupljanjem smrklja u nosu. Jer mi s tim imamo veliki problem. 2x dnevno koristim respirator i cini mi se to previse???

[lilypie.com]

treca_sreca

Broj poruka: 3193

Prijavi adminu

žene jel istina da je danas u konzuma violeta pak 56kn??
    pročitah na fejsu na grupi ali ne vidim nigdi službeno…da ne šaljem malog jadnog bzvz da hoda ak nije

[lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

mamisita27

Prijavi adminu

sretna

Nego da pitam za savjet. U nedjelju mi dolaze cure u babinje, oko pola 5-5. Mislila sam uzet platunsa suhim.narescima, spec kiflice, svjezi sir s paprikom i lukom, mileram tortu i kuglof cokolade i narance. Jel to dosta? Jel treba jos sta uz to?

Mislim da je to dosta.Ja sam stavljala domaci prsut i sir, vise vrsta salate(domace krastavce, ciklu domacu i masline kupovne), i neki kolac uz to….Izvadila bi zestice i neke grickalice za one sta stakni vicu da su na dijet al pojedu kalkrijski vise grickica nego sta bi prsuta😂

[lilypie.com]

Bela

Broj poruka: 121

Prijavi adminu

Maslacak za rucak batak, zabatak i krumpir u pecnici…
    Treca muz je upravo dosao iz konzuma ali i da je akcija sumnjam da bi skuzio Nisam nigdje vidjela da je akcija…

[lilypie.com]

mamisita27

Prijavi adminu

sretna

Maslacak31

sretna

Nego da pitam za savjet. U nedjelju mi dolaze cure u babinje, oko pola 5-5. Mislila sam uzet platunsa suhim.narescima, spec kiflice, svjezi sir s paprikom i lukom, mileram tortu i kuglof cokolade i narance. Jel to dosta? Jel treba jos sta uz to?
    8
    Dosta ti je to. Ja sam isto znala obavit s tim! S malom pogotovo,taman je bilo domacih kobasica i speka..a sad za malog smo najvise rostilj radili-citaj uposlila sam muza da se ja ne zajebavam..a i on je u ljeti rodjen pa da iskoristimo lijepo vrijeme..u ktc-u ti tete lijepe plate sloze,neznam di si mislila uzimat.

Mislila sam u intersparu jer mi je on najblizi.

nemoj tam! mi jednom uzimali prije tam i uzas su plate! sasusilo se pola i nitko nije htio jest.pola je ostalo i bacili smo. Samo smo se osramotili! odsad uzimam domace il u ducanima samo koji se tim bave… uzas interspar plata, veliki minus!

[lilypie.com]

• sretna

Broj poruka: 2209

Prijavi adminu

mamisita27

sretna

Maslacak31

sretna

8
    Dosta ti je to. Ja sam isto znala obavit s tim! S malom pogotovo,taman je bilo domacih kobasica i speka..a sad za malog smo najvise rostilj radili-citaj uposlila sam muza da se ja ne zajebavam..a i on je u ljeti rodjen pa da iskoristimo lijepo vrijeme..u ktc-u ti tete lijepe plate sloze,neznam di si mislila uzimat.

Mislila sam u intersparu jer mi je on najblizi.

nemoj tam! mi jednom uzimali prije tam i uzas su plate! sasusilo se pola i nitko nije htio jest.pola je ostalo i bacili smo. Samo smo se osramotili! odsad uzimam domace il u ducanima samo koji se tim bave… uzas interspar plata, veliki minus!

Hm…mi smo prosle godine bili na rodendanu hdje su bile plate iz interspara i bas je bilo lijepo sve i fino

[lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.