Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    Mi smo ovih dana u gostima na 100 strana i nikako se javiti. Vi već razmišljate o drugom i trećem djetetu, a meni trenutno ni na kraju pameti…
    Grčevi su nam se još pogoršali i ja sam već luda. Dala sam joj jedan dan D3 kapi navečer i to je bilo koma. Inače ih dajem ujutro kad su joj grčevi slabiji. Očito nam one pogoršavaju stanje.
    Sad nekad ne pomaže ni nošenje, plače stalno jer ju boli, počela je i po noći plakati nakon jela pa ju nikako uspavati. Imam osjećaj da ovo nikad neće proći
    Najgore je što se osjećam bespomoćno, a ne mogu ju gledati više kako se muči. Možda je kombinacija s umorom jer je ovaj tjedan za nju bio turbo. Što god da je, ja samo želim da prođe jer ovo je iscrpljujuće!
    Najbolje mi je kad me frendica pitala jel prestala plakati jer bi ona došla a neće doći dok ona plače
    Ona je bila u babinjama kod jedne bebe koja se samo smije i spava. Mislim ono, koja beba ne plače, a pogotovo ako ju dan i noć nešto boli i neispavana je. I ja bi htjela da mi dijete ne plače i da se ne mučimo i ja i ona. Baš me naljutila…


    Da pogodim ta frendica nema djece? Mislim ovo je najgore što možeš reći novoj mami… Ali gledajući s njene strane, ona ne razumije ono kad se ti osjećaš bespomoćno i jedino što možeš je nunati uplakano dijete… Dijete koje nije tvoje samo na pola sata nego na 24 sata i tako do kraja života. Moram priznati da iskreno nisam vjerovala u te priče: “vidjet ćeš kad budeš bila mama…” ali da, sad mi imaju smisla.
    Izdrži još malooo! :*

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Mamisita ajmeee 😱😱😱 tak je moja frendica pricala da je njen mali stalno tako gledao “nekog” iza njenih leda, isto se nije usudila mrdnut 😂 
    Suncokretice frendica ti vjerojatno nije bila svjesna sto je rekla i kako to utjece na tebe kao mamu, al svejedno je glupa  i ti komentari o tudoj djeci koja ne placu! Koju ti je poruku s tim htjela poslati? Mislim kao da si ti kriva i kao da ista mozes napraviti jer ti dijete place! A glupih li ljudi!!! Meni odmah tlak skoci 😂😡



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Hvala cure jos jednom, puno mi znaci sto se mogu bar tu pojadati jer svi moji se ograđuju od toga, nije namjerbo vec im je tesko to slusat jer ih boli kad je meni tesko( mama, seka, frendice), a nikako ne shvacaju da mi je potrebno da izbacim iz sebe. Na kraju mi dođe jednostavnije da kazem “dobro sam”.
    Mamisita ja sam se najezila, jooooj jako sam strasljiva, nemojte to pisat. Moram priznat da ja spavam sa upaljenom lampom zbog sebe, a ne zbog V😏 Al ajde, tjesi se, bar se nasmijesil, onda je neki dobar duh…valjda…🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobro jutro😘kavica i ova glupa kisa koja ne misli stat padat.P stalno gleda iza ledja i smije se,to su sigurno meni dragi ljudi kojih nazalost nema vise😢dosli su vidjet moju P,nemoj se bojat mamisita a za glavu mozes popit ibuprofen

    URL = https: //lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ma joj cure, ne vjerujete valjda u duhove 😄?
    Bebe se smiju svemu, tko zna sta je njima u tom trenutku smijesno

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Hvala cure jos jednom, puno mi znaci sto se mogu bar tu pojadati jer svi moji se ograđuju od toga, nije namjerbo vec im je tesko to slusat jer ih boli kad je meni tesko( mama, seka, frendice), a nikako ne shvacaju da mi je potrebno da izbacim iz sebe. Na kraju mi dođe jednostavnije da kazem “dobro sam”.
    Mamisita ja sam se najezila, jooooj jako sam strasljiva, nemojte to pisat. Moram priznat da ja spavam sa upaljenom lampom zbog sebe, a ne zbog V😏 Al ajde, tjesi se, bar se nasmijesil, onda je neki dobar duh…valjda…🤔


    Dena,strasno je to sto ste prosli i normalno da neces bit ista kao prije😘i kad god ti je tesko isplaci se da ti bude lakse.

    URL = https: //lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    mamisita27

    sretna

    Ma joj cure, ne vjerujete valjda u duhove 😄?
    Bebe se smiju svemu, tko zna sta je njima u tom trenutku smijesno

    Ja vjerujem da bebe vide andele. Sad kome je smjesno neka je. Znaci drzala sam ga u krilu, glava na mojoj lijevoj ruci i vec je bio u polusnu i pogleda iznad mog ramena lijevog znaci tocno je pratio pogledom kao kad mene prati i onda prema desnom ramenu i lijevo skroz i nasmijao se. Bio je fiksiran u to “nesto”. I to nije prvi put al sad je bas bilo full ocito. Znaci noc, gori samo lampica, nema nikakvih silueta vec je ormar bio iza mene tak da ono. sumnjam da su mu smeda vrata od ormara bila tak zanlmljiva da im se smjeskao.
    Sanjchi, bravo za drugo. Ja ne znam kad cemo mi, kad osjetimo da je vrijeme. jer meni je prvi trimestar teudnoce bio bas grozaaan, em sam imala hematom em sam povracala uzaaaasno i to povracanje me iscrpilo tak da ne znam kak bi o K brinula ak me bi bio kolko tolko samostalan.
    Dena, ja znam da je tesko se s obitelji vracat na stare teske dane al tko te moze bolje razumijet od vlastite familije. Nemoj drzat u sebi. Super je sta mozes razgovarat s muzem!
    A sta se tice Suncokreticine frendice, to su ljudi koji ne kuze neke stvari. Ona si zamislja da bude ona dosla lagano na kavicu ko u stare dane, beba ce spavat ko da je nema tu, ona se nagne sec i veli kak je slatka i ostatak vremena ignorira njeno postojanje. Imam jednu takvu frendicu, ta ak me nije u zadnja 2 mj zvala jedno 7 puta na kavu onda ne znam. Svaki put joj odgovorim da dode k meni i sad se dogovorimo da dode tam sredinom sijecnja kad mi produ krstitke i strka da bi ona meni dan prike Badnjaka, u sub poslala poruku ak jesam veceras, pazi ti VECERAS slobodna za neko pice i druzenje. Ja onak gledam poruku i mislim Zeno Bozija ako su trbi sve ovce na broju, ne znam
    Onda sam joj sam direkt odgovorila da sad imam malu bebu koja treba svoju mamu i da nemam vise 18 godina da mogu di hocu i kad hocu a pogotovo nocni izlasci i pica onak wtf?! I da s bebom ne mogu u zagusljive birtije i da smo ae dog da dode k meni ak hoce kak smo se dog. i sumnjam da ce doci i iskreno j… mi se😂😜


    A ne znam. Ja ne vjerujem ni u andele ni duhove, kao takve da ih se mozee vidjet i da su medu nama. 

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    mamisita27

    E da i zvala me 6.dan od izlaska iz rodilista da bi dosla vidit bebu i da popijemo kavu. ja onak wtf zeno?! Jos nisam mogla stajat normalno od savova


    😂 ta je poseban slucaj! Ja evo sa svojim curama stvarno nisam imala takve bisere, valjda su tih par cura sto sam istavila u svon zivotu normalne 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Dena…meni je bilo uzasno tesko kad sam bila u bolnici i zadnje jutro kad smo ja i L isle kuci…u 4 ili 5 ujutro su dovezli mamu kojoj su isto uzeli bebu, vozili je u ZG zbog sumnjr na probleme sa srcem..dovezli su bebu u sobu tj. pred sobu u inkubatoru da ju zena vidi prije nego je odvezu. Ja kad sam to vidjela srce mi je pucalo. Plakale smo sve u sobi..i ja i Ivana i ta mama i jos jedna mama…sve…pogledala sam tu zenu i njenu bebu i uzela Luciju k sebi i ljubila je i plakala…tako da si mogu zamislit kako je tek tebi bilo kad je rijec o tvojoj bebi. Ja sam neki dan gledala dr. House i bilo je o bebama..umrle su 2 bebe..ja sam cmizrila ko ljuta godina…i opet sam gvnjavila L..i plakala..i ljubila ju…i zahvaljivala Bogu i svim svetima sto je zdravo i zivahno dijete..
    Prosla si nesto grozno i naravno da te obiljezilo. I iz svog iskustva, nemoj drzat u sebi..i nemoj govorit: dobro sam. Upravo zbog toga ja sam samu sebe pretvorila u osobu koju ne bih voljela vidjet nikada vise..niti cut za nju. Jer sam lagala samu sebe…i inda sam pukla..i to me umalo kostalo mnogo toga. Reci kako ti je..kako se osjecas..makar napisi to na papir i papir zatim spali. Ali izbaci to iz sebe. Ako mozrs s muzem o tome, jos i bolje..jer vi ste to skupa prosli, i oboje ste obiljezeni. Ali pogledaj, pogledaj sliku koju si nam okacila na Bozic..ja sam vidjela jednog prekrasnog, veselog, zdravog i voljenog djecacica…i to je ono sto je bitno..s vremenom vjerujem da ce ti postat lakse. A do tada, tu je za tebe tvoja “zamjenska obitelj”…jer tako nekako ja osjecam za vas curke…dugo smo zajedno i prosle smo svasta zajedno, od strahova, suza, veselja…i zato Dena…i sve ostale mame…nemojte sutit i drzat u sebi…tu smo da si budemo potpora❤❤


    Sanjchi prelijepo sve receno ❤

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    violeta1

    sanjchi255

    Dena…meni je bilo uzasno tesko kad sam bila u bolnici i zadnje jutro kad smo ja i L isle kuci…u 4 ili 5 ujutro su dovezli mamu kojoj su isto uzeli bebu, vozili je u ZG zbog sumnjr na probleme sa srcem..dovezli su bebu u sobu tj. pred sobu u inkubatoru da ju zena vidi prije nego je odvezu. Ja kad sam to vidjela srce mi je pucalo. Plakale smo sve u sobi..i ja i Ivana i ta mama i jos jedna mama…sve…pogledala sam tu zenu i njenu bebu i uzela Luciju k sebi i ljubila je i plakala…tako da si mogu zamislit kako je tek tebi bilo kad je rijec o tvojoj bebi. Ja sam neki dan gledala dr. House i bilo je o bebama..umrle su 2 bebe..ja sam cmizrila ko ljuta godina…i opet sam gvnjavila L..i plakala..i ljubila ju…i zahvaljivala Bogu i svim svetima sto je zdravo i zivahno dijete..
    Prosla si nesto grozno i naravno da te obiljezilo. I iz svog iskustva, nemoj drzat u sebi..i nemoj govorit: dobro sam. Upravo zbog toga ja sam samu sebe pretvorila u osobu koju ne bih voljela vidjet nikada vise..niti cut za nju. Jer sam lagala samu sebe…i inda sam pukla..i to me umalo kostalo mnogo toga. Reci kako ti je..kako se osjecas..makar napisi to na papir i papir zatim spali. Ali izbaci to iz sebe. Ako mozrs s muzem o tome, jos i bolje..jer vi ste to skupa prosli, i oboje ste obiljezeni. Ali pogledaj, pogledaj sliku koju si nam okacila na Bozic..ja sam vidjela jednog prekrasnog, veselog, zdravog i voljenog djecacica…i to je ono sto je bitno..s vremenom vjerujem da ce ti postat lakse. A do tada, tu je za tebe tvoja “zamjenska obitelj”…jer tako nekako ja osjecam za vas curke…dugo smo zajedno i prosle smo svasta zajedno, od strahova, suza, veselja…i zato Dena…i sve ostale mame…nemojte sutit i drzat u sebi…tu smo da si budemo potpora❤❤

    Sanjchi prelijepo sve receno ❤


    Jako ljepa profilna slika😘

    URL = https: //lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.